Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .bableWes


.bableWes
őstag

erre nagyon kiváncsi leszek. remélem a többi szolgáltatonál is kaphatoak lesznek

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#2) tjb007


tjb007
nagyúr

Már múlt héten megjött.

(#3) EczkE


EczkE
addikt

Én a tesztet várom nagyon. :))

Asszem mindenféleképpen!

(#4) BloodRay


BloodRay
veterán

Na erre a készülékre én is kíváncsi lennék. Külsőre első osztályú szerintem.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#5) Norbi21


Norbi21
senior tag

Nagyon várom a tesztet. Meg azt, hogy mondjuk a voda is felvegye a kínálatába, meg hogy emberi árban legyen :)

(#6) David75


David75
őstag

ez most megint zárt rendszerű lesz nem? s-class?

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#7) .bableWes


.bableWes
őstag

a külseje fém vagy müanyag?

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#8) EczkE


EczkE
addikt

S-Class van benne és az oldalai fém borítást kaptak.

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#9) .bableWes válasza EczkE (#8) üzenetére


.bableWes
őstag

inkább az oldala lett volna müanyag és az eleje fém, de attol pofás. összeszerelési minöségre leszek kiváncsi, de még 1 LG röl sem hallottam panaszt ilyen téren

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#10) RaveForce válasza .bableWes (#1) üzenetére


RaveForce
veterán

kaphatoak? mi ez a többes? :)
egyébként az ár és a konstrukciók is igen barátiak sztem!

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#11) dussy


dussy
őstag

Tegnap megfogdostam picit, nagyon szép.
Lehetne android...

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#12) kaller1 válasza dussy (#11) üzenetére


kaller1
veterán

Á, androiddal túl jó lenne. :D Amúgy valóban jobb lett volna.

.::> <::.

(#13) dussy válasza kaller1 (#12) üzenetére


dussy
őstag

Nameg, ha valami villanót 'heggesztenek' az optika mellé.
Az S-Class miatt nem vágtam bele. Szép telefon, de sokat fog zuhanni az ára.
Ha most ilyen alacsony az ár, akkor fél évesen egészen jó áron lesz kapható!

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#14) kaller1 válasza dussy (#13) üzenetére


kaller1
veterán

Persze, ugyan úgy fog járni, mint az Arena. Leesik az ára a béka s.e alá. :D

.::> <::.

(#15) dussy válasza kaller1 (#14) üzenetére


dussy
őstag

Ettől még lehet jó teló. :P :P

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#16) .bableWes válasza RaveForce (#10) üzenetére


.bableWes
őstag

szerintem elirtam, de akkor ugy értem, hogy nem csak 1db lesz mindenhol:D

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#17) kaller1 válasza dussy (#15) üzenetére


kaller1
veterán

Persze. :)

.::> <::.

(#18) Probber


Probber
őstag

Na végre! Ez az a telefon amit a legjobban vártam.
A tesztre pedig nagyon kíváncsi leszek. :)
Nagyon tetszik, igényes, minimalista dizájn.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#19) 1430


1430
senior tag

"...55 860 forintot kell a boltban hagynunk"
Ez már csak azért is problémás lesz, mert ez a WebShop ár.
Boltban ugyanez a konstrukció (2 év hűség, az első évben Net 500 hűség is) 58 800 Ft. :K

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#20) dussy válasza 1430 (#19) üzenetére


dussy
őstag

Nomeg a kezdő összeg is magasabb... :K

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#21) RaveForce válasza .bableWes (#16) üzenetére


RaveForce
veterán

jah végülis logikus :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#22) SsPL711


SsPL711
őstag

Miben jobb mint az Arena?

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#23) dedike válasza 1430 (#19) üzenetére


dedike
addikt

:C

SsPL711:

Alapból szebb, legalábbis nekem! A többi meg szerintem a tesztből fog inkább kiderülni. (Van valami LG Air Sync, vagy milyen funkciója..., amit ki is emelnek sok helyen[link]) :)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#24) RaveForce válasza SsPL711 (#22) üzenetére


RaveForce
veterán

-nagyobb kijelző
-frissebb design
-fejlettebb S-Class
-új szinkronizálási módszer: Air-Sync
-Google Latitude, Gmail, Calendar, Maps és Buzz támogatás
-webkit alapú Phantom webböngésző HTML 5 támogatással
-előretelepítve a BBC News és az Accu Weather widgetjei, de az LG Widget Galleryből hamarosan elérhetők lesznek az Amazon, a CNN International, a The New York Times, az eBay és a Fox News widgetjei is
-SNS kliensek.

remélem kielégítő voltam :)

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#25) SsPL711 válasza RaveForce (#24) üzenetére


SsPL711
őstag

Nagyobb kijelző=akkor is csak egérmozi.
Frissebb design=de nem biztos, hogy masszívabb, tartósabb felépítés.
A Google alkalmazások közül eddig is lehetett Maps-t és Gmail-t is használni.
A böngésző lehet, hogy fejlettebb ami nem árt, csak a 100MB-os belső memória esetén kíváncsi leszek, hogy hányszor fogja mondani, hogy memória megtelt, amikor az Arena 8GB-os belső memória mellett is gyakran "ajándékoz" meg ezzel a kis üzenettel böngészés közben.
Az előre telepített BBC News...stb. widgetek közül egyik sem nyűgöz le, Időjárás widget pedig az Arénában is van.
SNS kliensek sem nyújtanak számomra többletet.

Viszont a vaku hiánya nem előre lépés.
Valamint a 100MB-is belső memória sem.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#26) SsPL711 válasza dedike (#23) üzenetére


SsPL711
őstag

Szebb, nem szebb, szubjektív dolgon vitázni felesleges.
Air Sync meg inkább az informatikával hadilábon állók részére segítség, előny.
A többi meg az előző kommentemben olvasható.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#27) RaveForce válasza SsPL711 (#25) üzenetére


RaveForce
veterán

3" és 3.2" közt azért észrevehető a különbség, ennyi erővel a nagy 4" feletti kijelzők is egérmozik, mozizni moziban kell, ez nem vmi ész-érv :P
voltmár a kezemben, masszív, hidd el.
azokat persze, de a Latitude, Calendar és Buzz szolgáltatásokat nem.
azt meg remélem nem gondolod komolyan, h a 8GB az a progaram műveleti memória :Y , az csak flash háttértár, oda rakhatod az adataidat, képek, videók, zenék stb, ehhez a böngésző memória megtelésének semmi köze... :U
egyébiránt a flash háttértárat is tetszőlegesen lehet bőviteni memória kártyával

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#28) SsPL711 válasza RaveForce (#27) üzenetére


SsPL711
őstag

Nem gondolom, hogy a 8GB belső memória a műveleti memóriával egyenlő.
A képernyő méretben pedig az a fél centi difi....hát, nem tudom.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#29) norbest


norbest
aktív tag

Na ez jónak néz ki! Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra

(#30) RaveForce válasza SsPL711 (#28) üzenetére


RaveForce
veterán

akkor mért kötötted össze a 2 dolgot? ;)

igazából te sztem arra vagy kiváncsi,h megéri-e lecserélni erre az arena-t. ha ígyvan, akkor nekem a személyes a válaszom nem lenne, próbáltam mind2-t, nagyon jó telefon a mini, de akinek már van egy arena-ja, az sztem ha cserélni akar, ne erre, kiévéve ha mongyuk nagyon beleszeret a design-ba, persze mkinek egyéni döntése, de nemtud annyival többet ami megindokolná sztem a cserét

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#31) SsPL711 válasza RaveForce (#30) üzenetére


SsPL711
őstag

Na, hát én is erre próbáltam volna rávilágítani a magam módján, nem cserélnék erre :)

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#32) kaller1 válasza SsPL711 (#28) üzenetére


kaller1
veterán

Akkor miért kevered a szezont a fazonnal? :)

.::> <::.

(#33) dedike válasza SsPL711 (#31) üzenetére


dedike
addikt

Akkor tényleg egyszerűbb lett volna az "Érdemes-e erre cserélni az Arénámat?" kérdést feltenni! :P

Jó szerencsét!

(#34) MikroTikker válasza dedike (#23) üzenetére


MikroTikker
tag

Jó ez a videó, bár nem egészen értem, hogy ott az elején azt a fényképet a leányzóról, hogyan ismerte fel a felület, főleg ilyen hamar? Vagy az nem fénykép volt, és csak én nem tudtam kivenni, hogy micsoda? :U
Egyébként masszív darab a mini a való életben is, nekem is volt a kezemben egy a minap egy pár perc erejéig. Fogásra és tapintásra is bejött, bár azért annyira nem pehelysúlyú darab, azt meg kell hagyni.

(#35) plus44


plus44
veterán

Nagyon várom a tesztet!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#36) dedike válasza plus44 (#35) üzenetére


dedike
addikt

Én is! :K

(Az a baj, hogy nem érek rá elmenni a sógornőmhöz, tegnap vett egyet a T-nél... :U )

Jó szerencsét!

(#37) domperke válasza dedike (#36) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

A tesztet én is váro már de próbáltam a T.nél egyet és szerintem jobb mint az aréna.Nekem az van és 10 perc alatt ami lejött nekem tetszik!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#38) win7 válasza MikroTikker (#34) üzenetére


win7
csendes tag

Én is barátkoztam vele. Teljesen egyetértek abban, hogy masszív, szép és elegáns kivitelezésű, a fogása is igen kellemes, mind a fém, mind a műanyag részeknél.
Az nem baj, hogy nem mikrogrammokban lehet mérni a súlyát, mert legalább lehet érezni, hogy van valami a kezedben. :)

(#39) predator24 válasza RaveForce (#24) üzenetére


predator24
tag

Jól összefoglaltad a dolgokat. Ezek alapján szerintem nem egy rossz telefon a maga kategóriájában. Persze nem egy okostelefon, de van akinek egyáltalán nincs szüksége azokra a dolgokra, amit egy okostelefon tud. Ezt sem használja ki mindenki teljesen, szerintem...
Megjegyzem az a HTML5 böngésző felkeltette a figyelmemet :K

PEACE

(#40) Norbi21


Norbi21
senior tag

Tényleg az a baj, hogy aréna tulajdonosként megéri-e nekem erre váltani a gyönyörű külső miatt. Egyenlőre a nem felé hajlok :(

(#41) zsugabri válasza Norbi21 (#40) üzenetére


zsugabri
csendes tag

A GD 880 külseje kicsit hi-tech -esebb, és szoftverje is gyorsabb. Ha ezek jelentősen számítanak neked akkor van értelme elgondolkodni a váltáson.

(#42) Norbi21 válasza zsugabri (#41) üzenetére


Norbi21
senior tag

Annyira még nem, hogy cseréljek is :))

(#43) p3rgam3nt


p3rgam3nt
tag

Megvettem a T-nél.
SE K800 után fura az érintőképernyő , de nagyon tetszik.SE fan vok , de ez nagyon tetszik.Néhol megakad egy picit , de bőven elviselhető.Sztem nagyon jó!

"Elég szar a helyzet mostanában. Férges az alma, savanyú a narancs, csak a dió kemény és hozza a formáját." -grelekin

(#44) csaby1984 válasza .bableWes (#1) üzenetére


csaby1984
tag

na ez már okés teló!
lehet hogy lecserélem egy ilyen re a samsungom! :D

www.sziget-elek.info

(#45) casual84 válasza p3rgam3nt (#43) üzenetére


casual84
csendes tag

Így pár nap után is ezt mondod? Ilyenkorra azért elül a kezdeti öröm és maradnak az idegesítő hibák. Egyébként én is Samsungot cserélnék, de az érintőképernyő már nem lesz újdonság.

(#46) kittibudd


kittibudd
csendes tag

Én is gondolkodom egy ilyen telón... Nagyon klasszul néz ki, meg a tudása is elégségesnek tűnik. De most akkor mi van GPS ügyben? Azért ez érdekelne.

(#47) ezeregy


ezeregy
csendes tag

Szép jó napot! Tudtommal nincs benne GPS. Volt a kezemben egy, de nem sikerült ilyen funkciót fellelnem. Ennyit a GPS-ről. Viszont: maga a telefon tényleg nagyon szép, nekem kifejezetten tetszik, hogy "van benne anyag". Bár kicsi, de valahogy mégis érzi az ember, hogy van a kezében valami. :K

(#48) akimaki válasza ezeregy (#47) üzenetére


akimaki
csendes tag

Ha nem bontottad fel a burkolatot akkor ne is láthattad!:) Van benne csak kell hozzá program ami kezeli. Addig max a képekhez fűzhetsz hozzá kordinátákat, ami például nemtom minek.:)
Viszont az igaz, hogy szép a minike!:)

(#49) nagygabor519 válasza akimaki (#48) üzenetére


nagygabor519
tag

Ez tök érdekes, én több helyen is olvastam ( tesztek, oldalak ), hogy nincs benne GPS... Akkor ez hogy van benne csak egy reklámfogás?! ;) Tegyünk pontot az ügy végére!

Nagy Gábor

(#50) akimaki válasza nagygabor519 (#49) üzenetére


akimaki
csendes tag

Fizikailag van benne GPS vevő de még egyelőre navigációs szoftver nincs hozzá. Igaz nem írták hogy csinálnának hozzá navigációs szoftvert de szerintem ez a logikus lépés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.