Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Hát kb erre számítottam :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) Televan74


Televan74
nagyúr

Nagyon jó,hogy ilyen magas pontszámokat kapott.Főleg azért is,mert már volt viszonyítási alapjuk. :)

Várjuk sok szeretettel PC -re is.Reménykedem benne,hogy nem lesz egy bughalmaz.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3) xavix13


xavix13
senior tag

A játékot tudjuk hogy jó, most már csak abban kell reménykedni, hogy a pc-s port nem lesz olyan ótvar, mint a 4 esetében volt.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#4) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Majd térjünk vissza erre az értékelésre, ha a PC-s verzió is kint lesz. :U

(#5) Sirandrish válasza juliabrilke (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem a PC-s verziót értékelték :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) Televan74 válasza Sirandrish (#5) üzenetére


Televan74
nagyúr

Azt lehet hogy már nem is fogják. :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#7) oriic válasza Televan74 (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Biztos fogják. :D

Live-Die-Respawn

(#8) Sirandrish válasza Televan74 (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

Annak a Rockstar biztosan nagyon örülne :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) juliabrilke válasza Sirandrish (#5) üzenetére


juliabrilke
addikt

A GTA4 is így indult és mi lett belőle? :DDD
Bár utána a pc-s verziót is nagyon dicsérték.

(#10) Sirandrish válasza juliabrilke (#9) üzenetére


Sirandrish
legenda

A játék attól még pazar volt hogy a PC-s portot le se sz*rták :K
Illetve ahogy te is mondod, a későbbiekben azért csak-csak meg"szerelték"

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) Chapel válasza Sirandrish (#10) üzenetére


Chapel
addikt

Maga a játék egyszerűen fantasztikus. Végre vidék+repülők+tunning+ sok-sok minden. Havernál ps3-on játszogatok vele, hát nem semmi amit abból a vasból kihoztak! Gyönyörű!

A IV. részhez:
Ha ma steamről szeded, amivel jönnek a frissítések is ugye, na az a verzió már végre rendben van.
Amennyi bug maradt, annyi sok más játékban is van, nem vészes. Erősen javasolt az enb felrakása, mivel az egy dolog, hogy szebb lesz értelemszerűen, de jobban fut a 2.1 final verzióval mint az alapjáték és sokkal kevesebb a textúra bug.

Szóval (tudom, ezt már vagy 3 hírhez írtam) én azt várom már, hogy a pc-s verziót kezdjék el moddolgatni végre. Úgy lesz biztosan szép és relatíve jól futó game.

Aztán persze legyen úgy hogy alapól penge, csak hát... :U

Ha már optimalizálás: Több kihagyott AC után tegnap elkezdtem a Black Flag-et.
Hát őő...ua beállítások mellett (1920x1200 minden max, 8xmsaa) lényegesen rosszabbul fut mint pl. egy Crysis 3 és hát ugye ne kezdjük el hasonlítgatni...16xmsaa-val pedig néhol 15-20 fps, i7 r9 290 gaming + 8gb 1333 :W

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#12) #10691584 válasza Chapel (#11) üzenetére


#10691584
törölt tag

"enb" :F enből egy szót sem értek, pedig némelyek szerint a felfogóképességem néha akár még az átlagos szint alját is súrolja..

(#13) Chapel válasza #10691584 (#12) üzenetére


Chapel
addikt

Nos ebben az esetben a google is remekül megy, feltételezem ;)
Amúgy játékos körökben nem hangzik ez kínaiúl; a legújabb verzió és végső, 3.0-ás.

Saját screenek.

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#14) synthattik válasza #10691584 (#12) üzenetére


synthattik
aktív tag

Ez 1 külön grafikai mod a gta-hoz,itt 1 video megnézheted kb mire képes ha feldobod a játékra.1 pöttyet dob a grafikán.

Chapel:Jó kis képek,elég szépen megdobja a graffot.

[ Szerkesztve ]

(#15) #10691584 válasza Chapel (#13) üzenetére


#10691584
törölt tag

A google kitagadott, azóta nem vagyunk barátok

(#16) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Azért az értékelések magukért beszélnek :C

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#17) RECSKA válasza CoDWaW07 (#16) üzenetére


RECSKA
veterán

Nehez lett volna elrontani. Box360 verziot toljuk, fantasztikus xD

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#18) hemaka


hemaka
nagyúr

Csak jönne már PC-re. Bár lehet az első 10 percben elveszi a kedvem az egésztől, ha olyan lesz, mint anno a GTAIV

(#19) huszar90


huszar90
aktív tag

kedvet kaptam megint végig játszani :B

(#20) Televan74


Televan74
nagyúr

Én néztem pár videót a GTAV PS4 -s verzióból.Többet nem teszem. Megvárom a januárt. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#21) pakriksz válasza Televan74 (#20) üzenetére


pakriksz
őstag

pedig az is hasonló lesz, mert a youtube tömörítése nem valószínű hogy változni fog ;)

Én is megvárom a januárt, mert jobb lenne pc-n valami gta IV szerű autó fizika moddal játszani a gta SA szinthet butított gta V-ös helyett, de félek hogy többe kerülni az új hardver a gépembe amin normálisan fut, mint egy egész ps4...

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#22) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Nekem ez a sorozat sosem volt a kedvencem,de azt látom, hogy nagyon sokan szeretik. Lehet tudni, hogy miért jön ki ez a cím ennyire nehézkesen PC-re? Pedig ebből a játékból biztos sokat eladnának.

[ Szerkesztve ]

(#23) kovsol válasza Silentfrog (#22) üzenetére


kovsol
titán

Megfejik a konzolokat elötte.

May the Force be with you!

(#24) gianni85 válasza kovsol (#23) üzenetére


gianni85
veterán

Ördögi kör, utána meg csodálkoznak ha PC-re már kevesen veszik meg, és azt is leárazásoknál.... aztán meg jön a kijelentés, hogy nem éri meg PC-re fejleszteni. Én 360on már végigtoltam, ott rohadjanak meg, PC-re nagyon max 20€-ért leszek hajlandó megvenni.

(#25) Raysen623


Raysen623
addikt

Igazából meg sem lepődöm...nyilvánvaló volt a jó pontozás az eddigi infok alapján.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#26) mlinus


mlinus
őstag

mivel a játék maradt ugyanaz mint egy éve, szerintem senki sem lepődött meg az értékelésen :)

(#27) gianni85 válasza mlinus (#26) üzenetére


gianni85
veterán

már csak az lenne durva, ha az egyik 2013-as év játéka (TLoU/GTA5) nyeri el 2014-ben is ezt a címet :D

(#28) kovsol válasza gianni85 (#27) üzenetére


kovsol
titán

Én azért nagy reményeket fűtök az új Dragon Age játékhoz. :B

May the Force be with you!

(#29) mlinus válasza gianni85 (#27) üzenetére


mlinus
őstag

metacritic alapján borítékolható. egyedül a bayonetta 2 ér a közelükbe, de az is 5-6 ponttal el van maradva.

mondjuk lehet mondani hogy rókabőr meg minden, és tényleg kicsit fura, de ez szerintem csak azt bizonyítja hogy túl sokáig tartott a 7. generáció...

gta 5 elvileg 30 fps ps3-on és ps4-en is, azonban ég és föld a különbség folyamatosságban is.

(#30) gianni85


gianni85
veterán

Metacritic-en elég gyászos a 2014
GTA5 (újrakiadás) / TLoU (újrakiadás) / Shadowrun / Dark Souls 2 / Rayman Legends (újrakiadás) / Bayo 2 / Dio3 (kieg???) / Metro 2033 (újrakiadás) / új DragonAge

(#31) pakriksz válasza mlinus (#29) üzenetére


pakriksz
őstag

Ahogy láttam, youtube-on 1080p @60fps módban is van fenn pár GTA V video(és tényleg 60-nak tűnik, bár lehet hogy az TV által interpolált felvételt tették föl), ami azt jelenti hogy sokkal sokkal folyamatosabb :)

[ Szerkesztve ]

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#32) Tazsam01 válasza gianni85 (#27) üzenetére


Tazsam01
tag

Ha már gondolat kísérlet, mivel a pc-s csak 2015-ben jön, még triplázhat is. :)
GOTY 2013-2015 :D

(#33) CriticalHit válasza hemaka (#18) üzenetére


CriticalHit
őstag

Az Episodes from Liberty City már jó lett.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#34) winhate válasza juliabrilke (#4) üzenetére


winhate
őstag

ennyi :)

http://pouet.net/prod.php?which=5633

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.