Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mjani1172


mjani1172
addikt

Nagy értelme van egy ilyen saját kémet felrakni.

(#2) Postas99


Postas99
senior tag

A Motorola jónéhány telefonjában ez a funkció több mint 2 éve már él.

(#3) Pirosász válasza mjani1172 (#1) üzenetére


Pirosász
aktív tag

https://www.youtube.com/watch?v=B5MvzLFC8C8

(#4) mizoli


mizoli
addikt

Biztos piaca van az efféle "asszisztenseknek".
Az emberi hülyeség határtalan :(((

(#5) ghiottone válasza Postas99 (#2) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Á, régebb óta - 2013 szeptemberén bemutatott X-nél jelent meg először. Annyi viszont, hogy már a 7.0-tól a "stock" rendszerbe integrált és a google saját termékének előnyben részesítése miatt a moto appból több funkció kikerült a moto voice-al összefüggésben teret engedve ezzel a Google Assistant-nak.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#6) ollie válasza mizoli (#4) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Végül is minek a fejlődés, térjünk vissza a papír-ceruzára, meg a füstjelekre.

***

(#7) mjani1172 válasza ollie (#6) üzenetére


mjani1172
addikt

Szerintem ez nem fejlődés.Ezer éve van a telefonokban ilyen asszisztens ami mondjuk felhív valakit, vagy csinál valamit.Én még életemben nem láttam olyat aki ezt használná.szerintem szánalmas lenne ha pl: a buszon kiabálnál: Call Laci ! :))

(#8) moleculez válasza mjani1172 (#7) üzenetére


moleculez
veterán

Ez nem csak hangvezérlés. De nézhetnél kicsit nagyobb képet is, mert ennek nem az a lényege hogy call laci.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#9) mjani1172 válasza moleculez (#8) üzenetére


mjani1172
addikt

Amire én akartam utalni, nem látom,hogy az emberek szeretnék a hasonló elven működő funkciót.
A kémkedésről nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

(#10) kakuk.tamas válasza mjani1172 (#9) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Mivel magyarul nem tud, éa mint tudjuk a magyarok többsége pedig idegen nyelvet nem tud, így nem is fogják használni. Itthon.
Külföldön használják ezerrel, megbeszélésen például kifejezetten hasznos, ha az asszintens gépel helyetted.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#11) willope


willope
tag

Én PC-n a Cortana-t csak arra használom, hogy vicceket meséljen amikor unom magam.
Másra ott az egér.

NOKIA 101(bárcsak lenne Note 2-m) -->LUMIA 720(bárcsak lenne Note 3-am) --> Galaxy Note 4 (Vajon milyen lesz a Note 8)

(#12) slimshady válasza mjani1172 (#9) üzenetére


slimshady
senior tag

Még gyerekcipőben jár de jó lesz ez. Ha félsz a kémkedéstől, akkot mobilt és szociális hálót meg csetet se használj.

üdv.: SlimShady

(#13) gzoll


gzoll
tag

Én a motorola moto g 2nd telefonomon használom a google hangparancsokat (angolul), nekem vezetés közben nagyon bejön hogy csak bemobdom hogy navigáljon haza és csinálja , vagy állítsa le a navigációt. Van egy amazon tabletem (fire 7, 2015), meg volt microsoftos telefonon... Az Alexa és a Cortana is egy kaptafa, felmondja neked az időjárást... Ébresztőt beállítani kb sose sikerült egyikkel se, emlékeztetőt beállítani se. Úgyhogy én még nem látom értelmét, bár az Alexa annyiból fantáziadús, hogy aki még a szappant is amazonról rendeli, az pl takarítás közben össze rakhat otthonra dolgokat egy kosárba, pl fogy a mosószer, kell gumikesztyű , stb stb. Az amazonnak van ilyen gombos megoldása, az Alexa annál azért sokkal jobb.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.