Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Feverke


Feverke
tag

Tetszik! Jelentkeztem is a Bétára!

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#2) Wolverine


Wolverine
félisten

Kár, hogy NCSoft. Amúgy teljesen bejönne a stílus.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3) Aethel


Aethel
aktív tag

Amennyire nem tetszett az első 10 mp-ig, annyira megszerettem a végére :D
Ez igen jó lesz ha nem cseszik el. Végre valami új világ egyedi megvalósítással :)
Lehet valamit tudni arról hogy milyen fizetős rendszerben lesz? Vagy rögtön free-to-play :U ?

(#4) Reno7 válasza Aethel (#3) üzenetére


Reno7
senior tag

Még nincs info arról hogy fizetős vagy f2p lesz.

#2: A Guild Wars 2 is NCSOFT-os, mi a baj vele?

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#5) Wolverine válasza Reno7 (#4) üzenetére


Wolverine
félisten

Azzal sem játszom :) Nekem az NCSofttal, mint céggel van bajom.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6) Reno7 válasza Wolverine (#5) üzenetére


Reno7
senior tag

A GW2-t csak példaképpen írtam, nekem az NCSOFT-al nem volt gondom, meg úgy általában panaszt sem hallottam rá.

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#7) Wolverine válasza Reno7 (#6) üzenetére


Wolverine
félisten

Nos, szerintem hajlamosak egy kevésbé sikeres projektet olyan gyorsan lelőni, hogy esélyt sem adnak neki arra, hogy összeszedje magát némi átalakítás után. Az utóbbi években nem egy ilyen játékuk volt már.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8) Telda


Telda
addikt

Sziasztok!

Van szerencsém kipróbálni a bétát és írnék pár szót. Előre szólok, hogy nagyon felületes leszek.
Sajnos képeket nem szabad megosztani, mert halványan vízjelezve van az egész képernyő a felhasználóneveddel, ügyes :C .
A karakter kreálás hozza a megszokott szintet, az arcot viszonylag részletesen be lehet állítani. Viszont ilyen hogy magasság, teltség, azt nem. Bár mivel még csak béta, így gondolom kerülnek még be új dolgok, pl. az Aurinnek más hajszín, mert jelenleg csak lila van, illetve neki az arca sem állítható részletesen. Gondolom a fajokhoz választható kasztlista sem végleges.

A grafika igaz rajzfilmes, de szép, a kezdőhelyen jól futott. A női karakterek mellmérete is megfelelő :DDD. A karakterek mozgása tetszik, viszont a futás nem a legjobb, de szódával elmegy. Illetve nem pislognak, bár lehet ez csak nekem fontos.

A harcrendszer egész jó, bár nincs auto attack (vagyis én nem jöttem rá), így nyomkodni kell a skilleket. Mindenkit sebzünk magunk előtt nem csak a kijelölt célpontot, nekem kicsit olyan Tera+hagyományos (WoW) keveréke.
Az ellenfelek szerintem nehezen halnak, túl sok az életük és nem is érdemes többet behúzni, mert könnyen ott hagyhatjuk a fogunk.

A menüt végig nézve alapból van Dungeon, Battle Ground finder, szerintem ez el is várt manapság. Én személy szerint nem a chaten akarok lfgézni, hanem játszani.

Az UI nem személyre szabható és mozgatható. Ami kimondottan zavart, hogy az actionbar első helyén egy "X"-re bindelt spell van és sehogy sem tudtam elrakni onnan. Ez miatt el van csúszva az egész actionbar számozása. x 1 2 3 4 stb.
Hülyén hangzik, de számomra nagyon zavaró, mert mindig az 1 helyett 2, 2 helyett 3 akarok nyomni. Remélem azt ki lehet onnan valahogy szedni, ha nem akkor meg majd megszokom.

Még mielőtt el nem felejtem a zene nagyon passzol a játékhoz, háttérben most is a menü zenéje szól és teljesen jó.

Amitől kicsit tartok a videók alapján, hogy túl kopárak a területek. A kezdőhely egyáltalán nem az, a többit még nem láttam.

Hát röviden ennyi pár óra játék után, eddigiek alapján teljesen versenyképes lehet a piacon. Jó lenne, ha még az idén megjelenne, bár a béta alapján még nagyon félkész, bér ez nem jelent semmit. Nem egy játékot adtak már ki félkészen :P .

(#9) Reno7 válasza Telda (#8) üzenetére


Reno7
senior tag

:R

Arról nincs infód hogy fizetős vagy ingyenes/mikrotranzakciós lesz-e?

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#10) Telda válasza Reno7 (#9) üzenetére


Telda
addikt

Napokban jelentették be a Gamescon-on, hogy fizetős (havidíjas) lesz és a megjelenés 2014. Illetve még a játékot is meg kell venni.
A havidíj ára játékon belül is megkereshető.
[wildstar-online.hu]

(#11) Reno7 válasza Telda (#10) üzenetére


Reno7
senior tag

Erről lemaradtam :R Szóval akkor ez amolyan EVE Onlien féle lesz...akár még jól is elsülhet ez az ingame-kifarmolós előfizetés.

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.