Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) asci


asci
tag

Egészséggel használd! Kérünk képeket :)

(#2) MasterHUn válasza asci (#1) üzenetére


MasterHUn
senior tag

Drive-ra töltöttem fel a gépről összerakott képet. majd ha megkapja a végleges helyét a gép akkor a kis GAMER kuckóról is lessz :)

[ Szerkesztve ]

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#4) MasterHUn válasza #32839680 (#3) üzenetére


MasterHUn
senior tag

Az előző gépemmel sem volt semmi probléma csak tesóm szakközépbe megy és kellet már neki is egy gép. Így megkapta az én régimet én pedig meg ajándékoztam magamat :P

[ Szerkesztve ]

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#5) Redneck


Redneck
veterán

Fasza vas, képeket dobj majd fel róla!

Kis elütés:
XMP profil lesz az XPM helyett! :DD

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#6) Shing válasza #32839680 (#3) üzenetére


Shing
őstag

Szerintem ebben a konzolgenerációban már nem fog felgyorsulni a fejlődés. DX12-nek is elvileg segítenie kellene az optimalizáción vagy legalábbis remélem, hogy nem csak a CPU limit kiütéséről szól. :DDD Oké, jöhetnek durvább megoldások amihez kell a kraft, de igazából nem nagyon jönnek már olyan játékok mint régen, hogy bejött egy Crysis, Battlefield 3, Oblivion, stb és hirtelen ugrott a grafika/fizika.

(#7) Freiherr


Freiherr
őstag

Arra vagyok kiváncsi,mennyibe fájt ez a mutatvány,ez kimaradt.

Amúgy 5 évre előre nem lehet tervezni,főleg nem "kompromisszum-mentesen",hiába a legerősebb vas,a VGA már simán szűk keresztmetszet lesz akkorra.

XXX

(#8) C4mp3r válasza Freiherr (#7) üzenetére


C4mp3r
addikt

pont 5 eve volt a csucs a gtx 680-om, hat nem sok uj jatekkal lehet vele kompromisszum mentesen tolni :)

(#9) MasterHUn válasza Freiherr (#7) üzenetére


MasterHUn
senior tag

Kicsivel több mint 500e
További képek is lesznek majd ha a gép a végleges helyére került.

[ Szerkesztve ]

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#10) Freiherr válasza C4mp3r (#8) üzenetére


Freiherr
őstag

Igen,erre céloztam,5 év az sok idő,pláne most,hogy jön a 2k-4k váltás,VR.

MasterHUn: Ok kösz,biztos szép a vas.

XXX

(#11) Laraxior


Laraxior
titán

[link]

Nem nagyon kell szarakodni a játékbeállításoknál. Minden csúszka maxra, ahol van felskálázás az is mehet a maxra :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#12) tepenzed válasza Freiherr (#10) üzenetére


tepenzed
őstag

mondjuk mostanság nincs túl nagy fejlődés sajnos. A gtx 970-em full hd-ban még mindig simán visz mindent, szinte csont maxon kis tuningal. Ez a gép 2k-ra szerintem maxon lesz 3 évig, utánna lehet csökkenteni a beállításokat

Az E3-as játékok és konzol alapján eléggé megálltunk

[ Szerkesztve ]

(#13) Chaser


Chaser
titán

játék mellett heJesírásra némileg nagyobb hangsúlyt fektetsz és az univer_zoom egyensúlya is megmarad ( :
grat hozzá

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14) lapartman


lapartman
tag

Na csak meglett :C Grat hozzá

(#15) MasterHUn válasza lapartman (#14) üzenetére


MasterHUn
senior tag

:R

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#16) domos


domos
senior tag

Nekem is ilyen Aorus kártya van, nagyon kellemes darab.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#17) ->Raizen<- válasza tepenzed (#12) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Jól látod, gtx 1080at kipróbáltam de aztán ment is vissza a kis 970-em. :K Én már többnyire csak nosztalgiázom új game-ok nem kötnek már le.

[ Szerkesztve ]

(#18) MasterHUn


MasterHUn
senior tag

Raktam fel 1-2 játék és program teszt-et. Minden teszt FHD beállításon maximális grafikai beállítások mellet készült

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#19) domos válasza MasterHUn (#18) üzenetére


domos
senior tag

Ilyen géphez FHD? owo

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#20) MasterHUn válasza domos (#19) üzenetére


MasterHUn
senior tag

Amint lehetőség nyílik rá lessz egy 4K-s monitor is :)

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

(#21) domos válasza MasterHUn (#20) üzenetére


domos
senior tag

Az már méltó lesz ehhez a bika konfighoz :C :W

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#22) MasterHUn


MasterHUn
senior tag

tettem fel 1-2 tesztet és videókat :)

Nem egy erős gép..., fél Paks kell mikor bekapcsol :D / Minden SIKERES ÜZLET UTÁN JÁR A PIROSPONT!! //

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.