Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) brd válasza Ren Hoek (#100) üzenetére


brd
nagyúr

Azért egy talpraesett programozó meg tudja szivatni a kezdő/béna csalni vágyót. ;) A hasonló, csalást elősegítő programok olyasmire épülnek, hogy a segítségükkel figyelni lehet a memóriában az értékek (energia, élet, pontszám stb.) változását. Ha a programozónak van egy kis esze, akkor ezek változását úgy oldja meg, hogy ne lehessen egyszerűen lekövetni (pl. 1 élet különbség ne egy érték egyel való növelésével/csökkentésével egyezzen meg). Ha így tesz, akkor csak az a megoldás marad, hogy visszafejti a csalni vágyó a programot, és közvetlenül a programot írja át úgy, hogy csalni lehessen vele. Ezt viszont, ha ügyesen, ésszel, és az ésszerű határok (pl. max. elérhető pontszám) ismeretében teszi valaki, soha nem fogják elkapni...

The only real valuable thing is intuition.

(#102) printf


printf
csendes tag

Akkor sem értek valamit. Volt ugy hogy mindekit kinyirtam és senki nem ment be a socketba és igy kevesebb pontot kaptam mint mikor mentek is be a socketba. Valaki érti, hogy mi alapján adja a pontokat? Már probálkoztam egy pár dologgal pl ha chipsetre rakod tobb pontot adna vagy ilyes.

A ROOT én vagyok!!!

(#103) ABnormal válasza printf (#102) üzenetére


ABnormal
őstag

már írta valaki,hogy indítsd a hullámokat gyorsan egymás után,az hoz pontot...

(#104) dr.radon


dr.radon
csendes tag

Csak kíváncsiságból, hogy meddig lehet elmenni ha mindjárt 99K kezdő pénzzel indulsz és egyfolytában nyomod a "Send Next Wave"-t :

Ez a 46. helyre volt elég.
Persze, ismétlem, nem a nyeremény miatt tettem amit tettem, tisztel bíró úr... :B

(#105) tomcsi23 válasza printf (#102) üzenetére


tomcsi23
veterán

~400-ból 700 csak abból lett nekem, hogy az utolsó 3-4 rohamot egymás után, rögtön indítottam. Persze, idő előtt megfingattak, de a pontokat megnyomták rendesen. :D
Kb exponenciálisan nő a kapott bónuszok száma.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#106) dr.radon


dr.radon
csendes tag

Egyébként nagyon valószínű, hogy szándékosan könnyen csalhatóvá tették a játékot ( 4 darab 4 byte-os egész változó tárolja a pénzt, amit a Chet Engine az első vásárlás után megtalál), hogy a végeredmény kihirdetését csalásra hivatkozva megtagadhassák. A célt, a reklámot elérték, alaplapot nem kap senki, a csalók meg szégyelljék magukat.

Szinte az összes flash játékban használnak valami titkosítást a pénzre (a minimum a 100-zal való szorzás), ennél meg - aminek tétje is van - semmit.

(#107) Ren Hoek válasza dr.radon (#106) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Akkor miért törlik a csalókat? Mondjuk sanszos, hogy az összes első eredménytáblásakat kitörölték... függetlenül, hogy csal vagy sem.

Másik: nem lehet, hogy felmegy submitra a LVL számmal, és a pontszámmal, egy rejtett game time és egy összes elköltött pénz érték? Mert akkor könnyen kiszűrhetnék a csalókat.

Amúgy jó hogy kiveséztük hogy hogy kell csalni, mostmár mindenki csalni fog itthonról is :F :O

(#108) PowerBuldog válasza Ren Hoek (#107) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Majd kitörlik. :K

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#109) Padisah


Padisah
tag

Teljesen tisztán játszva kb. 18 próbálkozásra: 743.836 pont és ez az 592. helyre volt elég. :)

Az a baj a világgal, hogy az okosok kételkednek, míg a hülyék tökéletesen biztosak a dolgukban.

(#110) jubilleum


jubilleum
senior tag

650,000 nem jutok tovább :D
mi a trükkötök a Cheat Engineer, meg Tamperen kívül :D

(#111) Chaser


Chaser
titán

Jó kis game :)) értelemszerűen gondolom azért több a pont, ha minél előbb indítod a a hullámokat, mert minél rövidebb idő alatt végigtolod annál többet kapsz..1más után a hullámokat lezavarni nem nagy művészet. 650k-nál járok eddig, úgy 10 game után.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#112) Padisah válasza jubilleum (#110) üzenetére


Padisah
tag

Én abból a sárga színű kis lövöldözősből már egyáltalán egy darabot sem teszek az első 3 próbálkozás óta, csak rakétavetőt az elején 4 db-ot ad, abból 3-at berakok középre fel egymás alá, a 4-et meg jobb oldalra, teszem, az első 7 hullámot úgy kizavarom mint a pinty. Utána középre rakok még vagy 5 rakétást, meg jobbodalra 2-3 db-ot, aztán már csak áramost teszek úgy 12-14 db-ot, közéjük 3-4 db piros lassítót, aztán lehetőleg egyszer upgradelem a foglalatot, így elég sokat kibír, nem baj, ha néhány átcsúszik, aztán már csal lézereket rakok lehetőleg középre,párat biztonság kedvéért hátra.Utolsó 3-4 hullámot amilyen gyorsan lehet indítom, és még általában túl is élem.

Az a baj a világgal, hogy az okosok kételkednek, míg a hülyék tökéletesen biztosak a dolgukban.

(#113) Chaser


Chaser
titán

720k-nál járok :DD

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#114) Chaser


Chaser
titán

775k...már kezdem unni:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#115) Pyton


Pyton
aktív tag

727k. Úgy vettem észre, hogy a tornyok upgrade-je nem éri meg, a sok alapszintű hatékonyabb.

(#116) Ren Hoek válasza Padisah (#112) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Pedig a kis sárga olcsó és az elején 2-2-őt lerakva állati jó uppolva.

2-2 sárga 2-2 kék folyamatosan fejlesztve. Aztán a zöld áramlövő amennyit csak tudsz, és minél előbb a life fejlesztés, hogy be lehessen engedni a végén a hullámokat.

így 800-817 között mozgok folyamatosan.

VISZONT NEM KAPTAM REG MAILT... lehet hogy nemjól regeltem??? Másodszor nem akarok már, mert akkor lehet kizárnának ugyanarról az IP-ről...

Ti kaptatok vmi levelet regnél?

(submitot elfogadja)

(#117) CounterBoci válasza Ren Hoek (#116) üzenetére


CounterBoci
senior tag

862k, lvl35-től kezdve folyamatosan hívva a hullámokat. Kíváncsi lennék 950k-kat hogy csinálnak?

(#118) printf


printf
csendes tag

811k eddig a rekord:D és 365.helyre elég szal még van mit gyurni a témán:D...

A ROOT én vagyok!!!

(#119) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Nemrossz!:D

(#120) Padisah


Padisah
tag

Új personál rekord: 779.3xx és ez a 899. helyre volt elég csak.

Az a baj a világgal, hogy az okosok kételkednek, míg a hülyék tökéletesen biztosak a dolgukban.

(#121) exx


exx
tag

Na én kipróbáltam. Nem rossz. :C

(#122) exx


exx
tag

500k körül vagyok és nem megy följebb. :F
Pedig élet max. és nem érik el a procit. :U

(#123) CounterBoci válasza exx (#122) üzenetére


CounterBoci
senior tag

896k :) Voltam már top100ban, de már csak 900k fölött lehet bekerülni.

Jobb lent lehet hamarabb hívni a következő hullámot. Minél hamarabb hívod őket, annál több pontot ad főleg magas szinten.

(#124) exx válasza CounterBoci (#123) üzenetére


exx
tag

:R
Majd próbálgatom még. :)

(#125) Padisah


Padisah
tag

Új rekordom: 790.385 pont.
Úgy látom meg tudom csinálni talán a 800.000-et is, mert a procim fél élete még megmaradt.

Az a baj a világgal, hogy az okosok kételkednek, míg a hülyék tökéletesen biztosak a dolgukban.

(#126) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Va ennek valami trükkje?Mert 750k fölé nem nagyon sikerűlt mennem,és látom másnak sikerűlt 900k vagy még több is.

(#127) CounterBoci válasza ToBeY (#126) üzenetére


CounterBoci
senior tag

Az első megálló nálam a 18. szintnél van. Addig megállás nélkül azonnal hívom a következő hullámot. Utána következő szünetek 25, 29, 35, azután pedig mint az őrült 50-ig megállás nélkül.

40. szint után fel kell upgrédelni maxra a slotot, mert rengetegen be fognak menni.

25. szintig elég három kék + egy lassító maxra updételve, mindent megfog a megfelelő helyre rakva :) Utána csak zöld lézereket, és még egy db lassítót.

Nekem ez "bevált" mondhatni, de nem tudok 900k fölé menni. Valaki javítson ki hol a hiba?

(#128) troller válasza CounterBoci (#127) üzenetére


troller
senior tag

"25. szintig elég három kék + egy lassító maxra updételve"
Az igen, én szórom a kékeket, mint paraszt a búzát minden upgréd nélkül 100000 pontig, utána meg csak a zöldeket, azokat sebzésre fullozva, 839k a rekordom. A hullámokat én is hasonló gyorsan hívom, ahogy te is leírtad, valszeg a végén vagyok kissé lassabb.

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#129) Padisah válasza troller (#128) üzenetére


Padisah
tag

Te taktikád alkalmazva 827.344 pont és ez az 1212. helyre volt elég. :R

Az a baj a világgal, hogy az okosok kételkednek, míg a hülyék tökéletesen biztosak a dolgukban.

(#130) Padisah


Padisah
tag

És igen! Túltettem troller "mesteremen", megint bent vagyok az 1000-ben, 920. vagyok 843.840 ponttal.

Az a baj a világgal, hogy az okosok kételkednek, míg a hülyék tökéletesen biztosak a dolgukban.

(#131) troller válasza Padisah (#130) üzenetére


troller
senior tag

Némi lassítóval megspékelve tudtam jobb eredményt elérni, 879000, de azóta se jutok a közelébe se. És ez is csak a 600. hely környékére elég... :( Aki fel tud menni 900000 fölé igazán dobhatna vmi infót, hogy mi a trükkje...

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#132) Padisah válasza troller (#131) üzenetére


Padisah
tag

Még február 28-án utolsó pillanatban elértem a 860000-et, azóta én sem tudom elérni ezt az eredményt, én már eddig is mindig 2 lassítót használtam.

Az a baj a világgal, hogy az okosok kételkednek, míg a hülyék tökéletesen biztosak a dolgukban.

(#133) D@ni88


D@ni88
addikt

Más nem kapott ilyen mailt?

(#134) Padisah válasza D@ni88 (#133) üzenetére


Padisah
tag

Én biztos nem. :)
Hány pontot értél el?
Már ki is vitték az alaplapot?

Az a baj a világgal, hogy az okosok kételkednek, míg a hülyék tökéletesen biztosak a dolgukban.

(#135) waithEard


waithEard
őstag

Hali!

Én is kaptam egy mailt az Asustól. Tök véletlenül néztem meg..... :)
Szép lett volna elbukni, most, amikor épp új konfigot építek 1156-ra hangszerelve!
Gratula hundaniel-nek is, a húsz versenyzőből két magyar! Nem rossz.
Amúgy 860.000 + valamennyi pontom lett, nem is gondoltam, hogy labdába rúghatok.
Eladó: Asus P7P55D-E PRO! Csak érkezzen meg! :DD

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#136) D@ni88 válasza waithEard (#135) üzenetére


D@ni88
addikt

akkor te jobban jártál:D én "csak" egy P7P55D-E-t nyertem :P

(#137) KukkSteve válasza D@ni88 (#136) üzenetére


KukkSteve
aktív tag

Gyahhh...:) Congratula mindenkinek :) Ha én is tudok róla, tuti hogy nem alszom a sorsolásig :P

A számom az adatlapomon. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.