Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BiP


BiP
nagyúr

Az update csak Ultimate-re megy fel, viszont ha valaki kellően türelmes, bele lehet integrálni a többi verzió telepítőjébe is WAIK-tel.

(#2) Depression


Depression
veterán

Azt sem tudom, hogy melyik van fenn. :-(
Az RC a legális, ugye?

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#3) BiP válasza Depression (#2) üzenetére


BiP
nagyúr

2010 márciusig. Utána erősen figyelmeztetni fog.
Nem hivatalosan RC-hez is találhatsz magyar nyelvi csomagot -> Win7 topic.

(#4) fatal`


fatal`
titán

Eddig is letölthető volt. :DDD

Mondjuk én angolt használok, nem szeretem, sokszor nem túl jó a fordítás.

(#5) rybank válasza BiP (#1) üzenetére


rybank
senior tag

de ez nemcsak MUI-t takar uyge?, hanem teljes interface-t?

(#6) juliabrilke válasza BiP (#1) üzenetére


juliabrilke
addikt

Az gond. Akkor marad az angol nyelvű verzió. Bár csak márciusig. ;]

(#7) azbest válasza BiP (#1) üzenetére


azbest
félisten

Vagy néhány parancs kiadásával (dism, regedit, bcdedit) a már feltelepített rendszeren is könnyen váltható a nyelv. [link]

Ha jól értem az lenne a hír, hogy a Windows Update -re felkerültek a mui csomagok. Nem próbáltam korábban, hogy le tudná -e tölteni a win azon keresztül, mert a mui pack dvd már 2-3 hete elérhető.

(#8) shark300 válasza azbest (#7) üzenetére


shark300
tag

Nem tudom, és csak a Lokalizáció menüben betallóztam a cabot, bepipáltam, hogy System fióknak is ez legyen a nyelve, és rögtön felment mindenféle parancsok írogatása nélkül...
Persze ehhez le kellett szednem MSDNAA-ról a magyar nyelvi csomagot, de gondolom neten ez számos helyen fellelhető.

Ha egy hirdetésem lejárt, akkor már nincs meg az a termékem.

(#9) azbest válasza shark300 (#8) üzenetére


azbest
félisten

Azért mert te Ultimate vagy Enterprise verziót használsz... de nem mindenkinek van olyan :P
Viszont az msdnaa kulcsod az professionalhoz van, amit nem fog elfogadni az ultimateként feltett rendszer. (ha enterprise is felkerült, akkor nem szóltam, mert akkor nem lesz gond)

[ Szerkesztve ]

(#10) shark300 válasza azbest (#9) üzenetére


shark300
tag

Hopsz, erre nem is gondoltam. :U :R Hát, akkor addig, amíg nem lesz fent magyarul a prof, addig marad az rearmos Ultimate, vagy az angol prof. :)

Ha egy hirdetésem lejárt, akkor már nincs meg az a termékem.

(#11) Atom_Anti


Atom_Anti
senior tag

Hová tölti le a win7 update a magyar nyelvi fájlt? Szivesen beleintegrálnám már a telepitőbe...

(#12) Sanyix válasza BiP (#1) üzenetére


Sanyix
őstag

a waik nevű bloatware-n kívül nincs valami normális? :D

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#13) azbest válasza Sanyix (#12) üzenetére


azbest
félisten

a win7-ben lévő dism képes elvégezni mindent, amit a waik-ban lévő, ha jól tapasztaltam. (a vistás nem tudja becsatolni az imaget). Van olyan leírás, amihez csak a mui pack kell ezen kívül. ( az enyémhez win_pe mui packja is és az oscdimg.exe, ami a waik csomaghoz van)

[ Szerkesztve ]

(#14) BiP válasza azbest (#7) üzenetére


BiP
nagyúr

Ez jó írás. Grat. Mégiscsak egyszerűbb, mint leszedni az 1gigás waik-et :)
Mondjuk sosem néztem utána komolyabban, win3.1 óta angol wint használok.

(#15) fatal`


fatal`
titán

Nem csak a MUI tölthető, hanem a localizált változatok is. Ma szedtük le Partner programon keresztül / Action Packből.

(#16) azbest válasza BiP (#14) üzenetére


azbest
félisten

Thx. A 7-eshez való waik angol 1.66GB, a magyar 1.22GB :D

Én is csak most nézegettem, mert nem akartam kivárni, míg felkerül a magyar verzió, de ideje volt már a rendszer újratelepítésnek (azt meg nem akartam megismételni, ha kijön a lokalizált :) nem zavar az angol sem, de jobban szeretem ha magyar - kivéve ha valami problémához nem tudom, hogy hívták eredetileg amit keresek :DDD )

A Resume Windows szöveg egyedül ami angol marad, de a hozzászólások közt ott a két parancs, amivel azt is át lehet állítani (csak az gépfüggő, azért nem írtam végül bele - azt automatizálni meg bonyolultabb szkriptet kéne írni :D )

[ Szerkesztve ]

(#17) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

RC-hez hol van magyar?
Már látom, bocsesz.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#18) pete_21 válasza fatal` (#15) üzenetére


pete_21
addikt

Arról nincs valami infod, hogy MSDN-re/Technetre mikor kerül fel? :U

[ Szerkesztve ]

(#19) fatal` válasza pete_21 (#18) üzenetére


fatal`
titán

Nincs sajnos, MAPSesek vagyunk. MSDNAA-n még nincs magyar, MSDN / Technet passz. :/

(#20) pete_21 válasza fatal` (#19) üzenetére


pete_21
addikt

Akkor ezekszerint még csak a MAPS-esek, és a Connect-esek kapták meg. Mindegy, akkor használom azbest kolléga leírását!
Azért köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.