Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Hát én feltettem kipróbálásra de nagyon megbántam. Köszönöm szépen nem kérek belőle többet.

<-ƘƘ->

(#2) FTeR válasza Kendek (#1) üzenetére


FTeR
addikt

mennyivel többet is ért volna komment, ha felsorolsz pár indoklást...

(#3) cousin333


cousin333
addikt

Számomra meglepetés volt a dolog. Elsőként kipróbálva Wow effektus, néhol nagyon gyors, máshol meg gondolkozik egy keveset. Az UI-t erősen átgyúrták, a szakemberek sokat használhatták a Chrome-ot, mert feltűnő a hasonlóság...

Amióta az Opera behozta a Speed Dial-t, hirtelen mindenki rájött, hogy ez mennyire frankó. A Safari is ezt az utatjárja, valahol félúton az Opera és a Chrome között. Egyfelől a legtöbbet látogatott oldalakat mutatja, de ha kell, kiszögelheted őket fixen is.

A 3D effektek látványosak, nem tudom, mivel oldják meg őket (szoftver vagy hardver). Jöhetne már az Opera a GPU gyorsítással... :)

Acid3 teszt 100/100, az IE8 21 pontja kezd egyre szánalmasabb lenni...

Az egérgörgővel kattintás még mindig nem zárja be a tabokat.

A JS sebességét még nem néztem...

[ Szerkesztve ]

"We spared no expense"

(#4) Dave™ válasza cousin333 (#3) üzenetére


Dave™
nagyúr

Nálam is olyan kettős érzés alakult ki, néhol piszok gyors, néha meg elég sokat mazsolázik. A top sites szép meg látványos, azt nem értem miért kell a drag & drophoz külön editet nyomni, de legalább van több opció. A new tab gomb mondjuk lehetne a legutolsó tab után, ez így elég idióta elrendezés.

(#5) Dave™


Dave™
nagyúr

2 tabbal 290 mega memória :Y

Opera egy erős 100-assal kevesebb.

Mindenesetre tetszetős is meg mostanra már kellően gyors is, a session mentést még nem néztem, ha azt is tudja, akkor elgondolokozom :)

(#6) Keem1


Keem1
addikt

Még nem tettem fel, de erősen meggondolom, hogy telepítsem-e. Az előző azért tetszett, mert az olyan "safaris", a négyesben pont ez a feeling veszne el? :U

(#7) vehement69


vehement69
senior tag

nem veszik el a 'feeling', csak van 'Windows-os kinézet'.

Amúgy elég jó, főleg, hogy ez még csak a béta ;) Én mindig is a Safarit preferáltam az összes többi böngészővel szemben (még akkor is, amikor nem alakult ki az Apple márkával való szimpatizálásom.. pontosabban a Safari miatt kezdett kialakulni :) ). Nekem ez az új tabos dolog nem jön be egyedül, de majdcsak megszokom :S Snow Leo alatt még jobb lesz amúgy, mint Win-en! Amúgy a BeszMac-et is nézzétek, ott kicsit több infó van róla!

I am cancer in your bones

(#8) utomi válasza Kendek (#1) üzenetére


utomi
senior tag

Szíved joga, hogy ne használd. De talán valóban többet ért volna a hsz ha valami információt is tartalmaz.

Más:
Én egyenlőre 10.5.6 alá tettem fel és ez a 3.x verzókkal szemben végre tartalmaz is jelentős újdonságokat. Mindig is imádtam a Safarit, annó amiatt vettem meg az első Mac-em is de ez tényleg nagyon gyors lett. A Top Sites és a Visual Bookmark tetszetős és használható funkció és végre vállalható Windows alatt is a böngésző. Viszont a kék betöltő csík hiányzik. Azt kérjük vissza.
Amúgy valóban nyúltak a Google-től is de szerintem ez nem baj mert okos dolgokat vettek át.

(#9) lordring


lordring
aktív tag

Halihó! Az előzményeket+kedvnceket át lehet vhogy szedni más böngészőből?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.