Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) Crus válasza roti13 (#31) üzenetére


Crus
őstag

Aki meg idehaza 12k-ért vette az már utálhatja? Nem az számít mennyiért vetted, hanem, hogy mit ígér és abból mit tud használhatóan. Már pedig ez 3 dolog: idő, dátum, hívó kijelzés. Az összes többi funkció vicc.

"Futásnál mindig rajtam van."

Rajtam is, mert kényelmes leolvasni róla az időt, meg látni, hogy éppen ki az aki keres. Ennyi, nem több. Ennyi a haszna futáskor.

"Kezdő vagyok még, és amióta használom kevesebbet álltam meg futás közben kifulladás miatt, mert ha nem is mér pontosan, de a 180 as pulzus körül mindig rezeg rendesen."

Igen, lejött, hogy kezdő vagy. 180-as pulzussal nem edzünk, vagy max intervallok esetében rövid ideig, mert egészségtelen. Ehhez nem kell pontatlan fitnesskarkötő, sokkal inkább egy normális pulzusmérő.

Vagy használj telós futós appot + GPS combot + mellkaspántos mérőt, vagy vegyél egy normális futós órát,
ha a futással foglalkozol.

Fóliát soha nem használtam rá, nem is karcolódott meg soha.

"A napi lepesszamok általában pontosak, a távnál nekem a 4.5 és a 4.7km ugyan mindegy ha nem futok."

200m az fél kör egy sportpályán. Iszonyú nagy tévedés ami csak hatványozódik a távolság növelésével. Rohadtul nem mindegy, hogy már túl vagy a félmaratonon vagy még kéne 3km.

"szóval nekem más nem is kell."

Valójában kell, csak még nem tudod mit veszítesz, nem érzed, hogy mennyire rosszat teszel magaddal edzés közben azzal, hogy nem pontosak az eredményeid. A pulzus alapú zónás edzés a fejlődés alapköve.

"Ha milliméter pontos gpst, hajmosás biztos lépésszámlálót és 1x2 centiméteres EKG készüléket akartál ennyiért akkor erre nem tudok mit írni.. "

Sajnálom, hogy szövegértelmezési problémákkal küzdesz. EKG pontosságú egy alap Polar H7-es mellkaspántos öv is 18k körül, nem pedig EKG készülék. A GPS-ek mára már az olcsó kínai telefonokban is meglehetősen pontosak főleg egy full alap mobilnettel kiegészítve. A direkt futóknak szánt órákról már nem is beszélve.

Utoljára: Az Mi Band 2 problémája a sokat ígérek, de keveset tudok kínai maszatolás...

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.