Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gghrtz


gghrtz
őstag

Pont ilyen kellene nekem. :Y De mivel drága lesz (persze nem véletlen), így marad az Asus T100. Asztali gépemet meg nem adom el, hogy ilyenre cseréljem és gép,tablet,laptop helyettesítő legyen, mert lehet csak i7 860-asom van 8GB RAM-mal, de teljesítményben így is simán ráver erre. (Ez persze teljesen természetes)

(#2) AxBattler


AxBattler
félisten

Ilyennek kellene lennie minden 8-10"-os Win tabletnek: 2*2GB ram dual-ban, min. 64GB-os háttértár, profi billentyűzetes + érintőcerkás tokkal... Kéne. :C

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#3) CharlieDrop válasza gghrtz (#1) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Igen, egyetértek, pont ez az amit már vagy 2 éve várok. Rendes asztali dokkoló 4GB Ram 128SSD

igaz 4 kiló így, de :D

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#4) satz18


satz18
őstag

Ezt is megértük. 3-szoros hipp hipp hurrá. Megjött az asus t100 kompromisszumoktól mentes alternatívája. Rudi odáig lesz meg vissza a gyönyörűségtől.

Az más kérdés, hogy én személy szerint nem áldoznék rá ennyit a dologra. Minden bizonnyal lesznek más, 64 bites, 4GB-os, olcsóbb alternatívák is.

[ Szerkesztve ]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#5) hallador


hallador
addikt

Persze ne felejtsük ki a HP ElitePad 1000 G2-őt sem, mert az már kapható is kb 3 hete, és az is tudja ezt. Csak M.O.-on a HP komolyabb üzleti vonala nem játszik csak a budli műanyag kínai szitázott fajta.

De attól még ott van az is.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#6) CharlieDrop válasza hallador (#5) üzenetére


CharlieDrop
veterán

nem rossz, kérdés a kiegészítők ára :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#7) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Vártam már nagyon.
Hdmi lesz a tableten?
Egyébként én jobban örültem volna egy rendes dokkolónak a billentyűzetnél egy plussz aksival és portokkal.
Elgondolkozom rajta.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#8) AxBattler válasza hallador (#5) üzenetére


AxBattler
félisten

Hű, hát az se néz ki rosszul... :)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9) azopi74


azopi74
addikt

Na, ez már igen. Ez már tényleg megfontolandó alternatíva lenne a surface helyett... kérdés az ár.

(#10) Freiherr válasza azopi74 (#9) üzenetére


Freiherr
őstag

Nem kérdés,benne van a cikkben.

XXX

(#11) janos1988


janos1988
addikt

Az utolsó képhez: "Nézd csak, ez most nyáron készült a strandon, amikor monokiniztem."

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#12) Akula válasza AxBattler (#2) üzenetére


Akula
őstag

Pontosan!
De amíg sokaknak ez az ár egyszerűen elérhetetlen, maradnak a gagyi tabletek is.
Vígasztaljon a tudat, hogy megjelenése után egy évvel már féláron lesz. Viszont akkor majd előrukkolnak egy újabb, jobb termékkel. Ez már csak így megy.

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#13) Gusztáv válasza Akula (#12) üzenetére


Gusztáv
addikt

Azért ennek az elsődleges célcsoportja nem az otthoni felhasználók, és a normális Thinkapekhez képest ez az ár sem annyira hajmeresztő. Mondjuk az ultrabook billentyűzet nem tűnik nagyon meggyőzőnek.

Laci

(#14) Onnen válasza Gusztáv (#13) üzenetére


Onnen
csendes tag

A képen nem az ultrabook billentyűzet van, annak szigetes gombjai vannak.

1337

(#15) D80


D80
tag

Ez nagyon zsír cucc!
Nem tudok belekötni!
Prociról van valami tapasztalat?

(#16) emvy


emvy
nagyúr

Megjott a Wacomos W8 tablet alacsony fogyasztasu rendszercsippel. Ez kellett. Kar, hogy nem RT...

while (!sleep) sheep++;

(#17) gamalin


gamalin
újonc

Nekem nagyon bejön, de egy kicsit fura, hogy egy tablet is lehet ThinkPad. Azt sok minden más mellett a billzete tette híressé, tabletben ez ugye nem igazán van. Bár ahogy látom ezt is megoldották, de szerintem ez inkább csak marketing. De ettől még persze kellene!! :))

(#18) oraihunter válasza Akula (#12) üzenetére


oraihunter
aktív tag

"Vígasztaljon a tudat, hogy megjelenése után egy évvel már féláron lesz. Viszont akkor majd előrukkolnak egy újabb, jobb termékkel. Ez már csak így megy."
Sajnos igen, így. :K

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

(#19) Flashback


Flashback
addikt

Na idetévedtem, pont ilyen kéne! :)

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#20) Blyan


Blyan
félisten

SSD-vel jobb lenne...

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#21) MrPetya19 válasza Blyan (#20) üzenetére


MrPetya19
addikt

Jobb, de eMMC-is elég jó azért.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#22) deneee


deneee
csendes tag

elvileg ezek lesznek az árak (amcsiknál).

(#23) deneee


deneee
csendes tag

[link]

Emberünk most kapta meg az új TPT10-t (4 units, 2GB ram, 64GB SSD with digitizer, Win8.1 Enterprise) és lehet tőle kérdezni dolgokat, ha tud, szívesen válaszol.

"I just joined to contribute to my first post on this forum but I just received my initial order of 32bit Tablet 10s and would be happy to answer any questions. I have 4 units, 2GB ram, 64GB SSD with digitizer. I have 4 64bit units on order along with accessories which I don't have yet. I believe at this price, the unit should at least come with a keyboard dock standard. The USB port on the device couldn't power a USB HDD for backup so we needed a powered hub. We are loading Win8.1 Enterprise on all of them for testing."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.