Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Elnézve az eddigi árakat (Samu, Huawei, Xiaomi), sok jóra nem számíthatunk. A GMS hiánya miatt meg sokaknak eleve felejtős. :U

Pedig bitang jó mobilok.... :W

B.Cs.

(#2) roli543


roli543
őstag

hmm az árak egész jók. Mégsem közel 400 ezer ft. sokkal barátibb mint a P40 széria. Szerintem nem kerdés hogy ez jobban megéri!

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#3) #10949376


#10949376
törölt tag

jó teló jó áron végül is csak 4000mah akku van benne ami nem sok többi spec nekem jó,sztem ez Honor itt van GMS

(#4) Ádám16


Ádám16
addikt

fú, az a 15 centis HONOR felirat mi a hátulján? Elég “tesós” lett. :U
Ezen is szoftveres a hangerőszabályző vajh’? :(((

polo493: Olvasd el a cikket máskor. Természetesen itt sincs GMS.

[ Szerkesztve ]

(#5) #24536576


#24536576
törölt tag

Ugyan ott bukik ez is mint a hüvely. Fos kirin, nincs gms. Mondjuk ez még bazári is.

(#6) Ádám16 válasza #24536576 (#5) üzenetére


Ádám16
addikt

Miért fos a Kirin? Lemaradtam.

(#7) Aryon87


Aryon87
félisten

Ütösek lettek ezek is mint mindig. A Honor jó alternatívája a Huwinak.
H30Pro+ a P30Pro képességeit örökölte, csak újabb szenzorral ami jó, remélem van benne OIS is, mert valahol mintha azt olvastam volna hogy nincs.. :W
2 dolgot nem kellene erőltetniük, bár már úgyis mindegy: az RYYB és Edge kijelzőt, a legidiótább megoldást ami létezik, mert egy okos kitalálta hogy az hűdejó.. Fenéket.
Árazása miatt ezek sokkal kelendőbbek lesznek mint a P40 család, bár úgy tudom, a Vodánál igencsak viszik a 40eseket..
Remélem szolgáltatókhoz is bekerülnek ezek az újoncok.
Gms meg kit érdekel..

Ádám16: nem fos az, csak Ő kicsit le van ragadva a P7-es időkben..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#8) joey04 válasza roli543 (#2) üzenetére


joey04
titán

A csúcskategória soha nem okés ár/érték arányban sehol. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9) #24536576 válasza Ádám16 (#6) üzenetére


#24536576
törölt tag

Még az exynoshoz képest is gyengébb. Fejlesztőknek egy 4. számú nyűg amire optimalizálni kéne, így már le**arják.

(#10) #24536576 válasza Aryon87 (#7) üzenetére


#24536576
törölt tag

"bár úgy tudom, a Vodánál igencsak viszik a 40eseket" Mindig meglep, hogy mennyi buta, átverhető ember van. :D

[ Szerkesztve ]

(#11) doki13 válasza #24536576 (#10) üzenetére


doki13
aktív tag

Szerencsére te okos vagy :))

A női combok szépségéről vitázni felesleges, mert mindig a kettő közt van az igazság! A tanga nem a legjobb dolog a világon,de közel áll hozzá!!!

(#12) janeszgol válasza #24536576 (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

Barmelyik Samsungnal jobb.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#13) Aryon87 válasza #24536576 (#9) üzenetére


Aryon87
félisten

Mindig meglep, hogy mennyi buta, átverhető ember van. :D
Heh :C

Még az exynoshoz képest is gyengébb
heheh :C

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#14) _flamer


_flamer
aktív tag

Személy szerint nekem nagyon tetszenek a lekerekített kijelzős telefonok, úgyhogy egy nagy pacsi a Honornak :C

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#15) Farkassacred válasza janeszgol (#12) üzenetére


Farkassacred
őstag

Normális droid nélkül? Kötve hiszem én azt.. :K

(#16) Doki42


Doki42
őstag

Nekem kinézetre nem jön be a kijelző, amúgy rendben van. Szerintem :K

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#17) NemMo válasza #24536576 (#9) üzenetére


NemMo
őstag

Nem tudom ez mit jelent, de nekem a p30 pro röccenés nélkül viszi a pubg-t ultra grafikán.

(#18) Black_Raven válasza doki13 (#11) üzenetére


Black_Raven
veterán

Vagy csak egy hülye okoskodik? :D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#19) Aryon87 válasza NemMo (#17) üzenetére


Aryon87
félisten

Csupán annyit az Ő nyelvén, hogy a Huawei egy x@r..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#20) rdt89


rdt89
addikt

Jó ez a Honor sorozat, lassan elmosódik a tudás közti határ a fő brand és e között, de az ár majdnem fele cserébe. :)

(#21) kiezTe90 válasza Aryon87 (#19) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Nem szar, felesleges védened foggal-körömmel a Huaweit.
Ha bemegy egy ember a szolgáltatóhoz, és látja, hogy nincs rajta youtube, gmail, és nemtud belépni a Candy Crushba (vagy bármelyik másik játékba) mert nincs meg a mentése, nem fogja megvenni! Egész egyszerűen ennyi az egész. Nem fogja érdekelni Ferit, meg Pistit hogy "jajjj böngészőből meglehet nyitni" mert nem fogja. Neki nem ez kell. Ha megvesz egy telefont (főleg nem olcsón) azon menjenek az alap dolgok.
Hidd el rengeteg év Huawei használat után tértem át én is más márkához, imádom a Huawei telefonokat mai napig, nem támadni akarlak Téged! Remélem érthetően fogalmaztam. :)

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#22) rizso válasza kiezTe90 (#21) üzenetére


rizso
addikt

"Ha megvesz egy telefont (főleg nem olcsón) azon menjenek az alap dolgok."

És tök jogos elvárás. Hosszú évek droid szocializálódása után ki a franc akar áttérni egy bizonytalan új rendszerre.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#23) Aryon87 válasza kiezTe90 (#21) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem védem. Tisztában vagyok azzal, hogy Átlagjózsi nem fogja megvenni, már csak azért is mert kapásból az Almát és Samsungot fogják ajánlani neki, hogy a kis prémiumot zsebre tegyék :)
És mivel a média is szépen leadta tavaly a Trampli cirkuszt, így még egy ok, amiért nem a Huwi stand lesz az első útja.
Csak én nem Átlagjózsi vagyok, de értem mire gondolsz :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#24) francz'70 válasza _flamer (#14) üzenetére


francz'70
aktív tag

Már megint egy samsung copy :F Nem tudom ki, hogy van vele, de engem már nagyon zavar, hogy lassan az összes gyártó (az iphone kivételével) samsung akar lenni!
Az tény, hogy ez a lekerekített kijelző baromi jól néz ki,
(...én is mindig ilyet választok, mióta megjelent :D )
és azt is aláírom, hogy nem egyszerű ebből a formából, de azért egy kicsit megerőltethetnék magukat, hogy egyedibbé tegyék a saját terméküket!

(#25) #24536576 válasza Aryon87 (#23) üzenetére


#24536576
törölt tag

Pont Átlag Jóskát lehet átverni ezzel a sz@rral... Aki kicsit tájékozott és nem játssza az agyát, hogy Kína mekkora atom jó hely, USA meg a rossz fiú, az nem vesz ilyet. Mellesleg pont a Huawei fizet, hogy nyomják a telefonjait, mert egyik szolgáltató se venné be a kínálatba GMS nélkül. DxOmark eredmény is biztos véletlenül van ott minden bemutatójukon. :U

(#26) #24536576 válasza francz'70 (#24) üzenetére


#24536576
törölt tag

Az a baj, hogy ezek pár évvel le vannak maradva a Samsung mögött.

(#27) WhiteWalker válasza rizso (#22) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ez is droid rendszer. :U

(#28) rdt89 válasza #24536576 (#26) üzenetére


rdt89
addikt

Igen, pár éve a Samsung nem laggolt annyira mint most fél millióért, jogos :C :C :C

(#29) rizso válasza WhiteWalker (#27) üzenetére


rizso
addikt

Értsd jól :) Kicsit olyan, mintha azt mondanák, hogy "vegyél iphone-t itunes és társai nélkül".

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#30) #24536576 válasza rdt89 (#28) üzenetére


#24536576
törölt tag

Kijelzőben mi laggol te... 🤦🏻‍♂️

(#31) rdt89 válasza #24536576 (#30) üzenetére


rdt89
addikt

A mögötti tartalom, tudod amit a hardver hajt (exynos), mert ide európába csak az jut TE PROFI... :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.