Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fornettisuti


fornettisuti
veterán

csak szerintem hasonlít előlről (régebbi) sony-ra?
amúgy hátulja és és az ui-tetszik.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#2) zorzy4


zorzy4
őstag

Két nap ekkora akkumulátorral??? Ennyit egy 2000esnek kell tudnia.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#3) this is life válasza zorzy4 (#2) üzenetére


this is life
Ármester

Lehet hogy csak ra szitazott 4500mah, tenylegesen meg 2000 kornyeke, esetleg valos is lehet, ha a szokott modon rosszul van optimalizalva , akkor nincs az az akksi amit meg ne enne a rendszer.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#4) Fall-N


Fall-N
veterán

A Tesco telefon jól hangzik a tesztek végén, csak sok szoftveres és hardveres baja van. Én legalábbis nem vállalnám be.

[ Szerkesztve ]

(#5) maggi1886076 válasza this is life (#3) üzenetére


maggi1886076
addikt

Valóban tudja a 2 napot. Nem csak rá van írva.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#6) Quasi_modo válasza fornettisuti (#1) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nem csak szerinted.

valami

(#7) WOT-H-A-C válasza this is life (#3) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

A "Legó" még nem szitázott idáig nagyobb teljesítményt egyik modelljére sem, van már itt jó pár user PH-n Leagoo telefonnal és nem számoltak be ilyesmiről. :N

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#8) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Már megint egy sablon teszt, eskü nem értem... Azt hittem a Lenovo iPhonet majmoló telefonja után fog változni valami, de nem... Akku bajnok, erre 2 mondat van üzemidőről, hogy 7-8 óra folyamatos nettel, hát kösz, ebből sok kiderül... Amúgy meg ez rohadtul nem tűnik soknak ezzel a soc+akksi párossal

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#9) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Xiaomi Redmi 2 teszt lesz esetleg valamikor?

Minden szavam magánvélemény!

(#10) this is life válasza maggi1886076 (#5) üzenetére


this is life
Ármester

Felre ertettel, ekkora akksival tobbet kene tudnia, ha minden klappol a rendszerben. Az mtk soc nem egy energia temeto, bar lehet hogy a nagy felbontas miatt csucson porog a soc es csak ezert 2 nap .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#11) Ezekiel Ston


Ezekiel Ston
senior tag

Ennél többet visz a honor 3c...akksiban mindenképp...

(#12) maggi1886076 válasza this is life (#10) üzenetére


maggi1886076
addikt

2 napig lehet fiókban is. Te is egy hozzáerto vagy. Nem mindegy mit csinálsz vele. Játszol online, vagy csak telefonalsz.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#13) Legendd válasza Fall-N (#4) üzenetére


Legendd
senior tag

Volt amúgy a kezedben, vagy elmondások alapján ítélkezel? :)

(#9) tothmaxy182: most látott neki Bone, jövő hétre kész lesz szerintem.

Alea iacta est!

(#14) GeryFlash válasza maggi1886076 (#12) üzenetére


GeryFlash
veterán

Mi ez a stílus?

4500mahval ezzel a soccal hd kiejlzővel a 2 nap ,,csakkétnap" reakciót váltja ki az emberből.
A teszt meg mint mondtam nem lett valami informatív ebből a szempontból sem, ha már akku bajnok a címe akkor írjanak is róla.

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#15) Baggins86


Baggins86
aktív tag

Értem én, hogy alsó kategória, de legközelebb meglátom ezt a SOC-ot és becsukhatom a cikket, mert úgyis tudom, hogy mi lesz. Nem értem ezt a Mali 400-at miért nem lehetne már kukázni, vagy cserélni egy 450-re. Az sem mai darab már, de legalább még használható.

(#16) maggi1886076 válasza GeryFlash (#14) üzenetére


maggi1886076
addikt

Mit napozol? Nem érted a lényegét te sem. Nem a napok számítanak, hanem hogy hogyan használod.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#17) maggi1886076 válasza Baggins86 (#15) üzenetére


maggi1886076
addikt

Ez már egy régebbi telefon. Az egy dolog, hogy most tesztelték.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#18) Halkow.


Halkow.
senior tag

Miért nincs szó a hangszórók minőségéről a tesztben?

(#19) GeryFlash válasza maggi1886076 (#16) üzenetére


GeryFlash
veterán

De erre a Z3 Compact is képes, 2000mahval kevesebbel és 4szer erősebb Soccal, az is bír két napot netezéssel (vagy hogy értsd, 8-9 órát 3/4G-n)... Ne akard már megmagyarázni, hogy jól van optimalizálva a cucc, nagy akksit belerakni valamibe nem nagy kunszt, ha utána sz*rnak az optimalizációra.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#20) WOT-H-A-C válasza GeryFlash (#19) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Azt azért ne felejtsük el, hogy a telefon teszt időszak alatt volt! Ez nem normál használat! Bencsmárkok futtatása, appok kipróbálása, letöltés, szinkronizáció, mobilnet stb... szerintem egy átlag user simán kihoz belőle 3-4 napot is. Szerintem erre gondolt a kolléga. :U

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#21) GeryFlash válasza WOT-H-A-C (#20) üzenetére


GeryFlash
veterán

Elképzelhetőnek tartom, ha tényleg bír ennyit akkor visszaszívom a gyenge optimalizációt (ilyen gyenge soccal nem is lehet ilyen bénán megoldani kb), de a tesztből nem derül ki semmi. 7-8 órás képernyő idő nettel, slusszpassz :U

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#22) Crytek


Crytek
veterán

Valamelyik top cég is most már belerakhatna a telojába 45-5000 aksit.
Mert mindg csak az ilyen hulladékok kapnak nagy aksit :(

Next PC Upgrade: 2022

(#23) this is life válasza maggi1886076 (#12) üzenetére


this is life
Ármester

Bocs hogy nem fejtettem ki bovebben, de en aktiv hasznalat mellett ertettem a 2 napot, nem a fiokban tartva, igaz kikapcsolva meg tovabb. Azert probalj ertelmezni is . Gondolom Bogek se a fiokban tartottak 2 napig , hanem hasznaltak. Ennek ellenere tartom amit leirtam, ekkora akksival atlagos hasznalat mellett tovabb kene birnia. :)

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#24) szentkuti11


szentkuti11
addikt

A mai nap folyamán kicsit pontosabb adatokkal is kiegészítem az akkumulátor teljesítményéről szóló részt.

(#25) GeryFlash válasza szentkuti11 (#24) üzenetére


GeryFlash
veterán

:R

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#26) RECSKA válasza GeryFlash (#25) üzenetére


RECSKA
veterán

Z3c 5 oras kepernyoidovel, meg 2 napos keszenlettel kozbe? Screenshotot. Mar a 4 orat is alig tudja...

Es itt irtak is, hogy maximalis fenyeron... na az a nem mindegy..

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#27) Razorgor


Razorgor
csendes tag

Ennél gyengébb eresztés is kapott már Tetszett plecsnit, ha jól gondolom csak a hazai forgalmazás (+gari) hiánya vette el tőle.

RaZR MAXX

(#28) ollie válasza zorzy4 (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

8 óra kijelzőidő van a tesztben, maximális fényerő mellett, vagyis mehet ez akár 1 hétig is, közepes fényerővel, és napi 2 óra kijelzővel.

(#23) this is life: a tesztekben nem átlagos, hanem azt jóval meghaladó használat van, a maximális fényerő meg pláne nem az.

[ Szerkesztve ]

***

(#29) KTU válasza szentkuti11 (#24) üzenetére


KTU
addikt

Épp van nálam egy Leagoo Lead 3S
Tudom sima 3-at írtál, ami 512MB RAM.
Így szerintem a fair ha 1 giga ramosat hasonlítunk 1GB ramos készülékhez.
Kérlek javítsd.

És lehet ha ftissítem a böngészőt 40....-osra, még több. :U
33.... verzióval készítettem:

Vellamo böngészőteszt 1772

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#30) szentkuti11 válasza KTU (#29) üzenetére


szentkuti11
addikt

Nem kétlem, hogy a 3S le tudja futtatni és képes jó eredményt elérni a teszten, nem is hasonlítanám össze a Lead 3-at a 7-tel, hiszen kategóriakülönbség van közöttük, de nálunk az volt az első és egyetlen Leagoo termék, amit a Lead 7 előtt tesztelhettünk, és az, akkor elvérzett a teszten.

(#31) #68237056


#68237056
törölt tag

Tiszta Xperia Arc kívülről...

(#32) szentkuti11


szentkuti11
addikt

Kiegészítettem az akkumulátorra vonatkozó részt, ha esetleg valakit még érdekel valamilyen akkumulátorra vonatkozó teszt, pár napig még tudom próbálgatni.

(#33) debrecenikri válasza zorzy4 (#2) üzenetére


debrecenikri
tag

tárgytalan

[ Szerkesztve ]

Fast ring nélkül nem élet az élet...

(#34) hemaka


hemaka
nagyúr

Az uzemido peldas, csak maga a keszulek gyengecske. Bar ezert a penzert aranylag korrekt.

(#35) Flind válasza RECSKA (#26) üzenetére


Flind
senior tag

[link]

Bocsi, több mint 7 nap és 6.5 óra SOT lett, maradhat?

"Mar a 4 orat is alig tudja..."
Főleg hogy jelenleg az egyik legjobb üzemidejű telefon, és 10h kijelzőidőket hoz (már ha nincs közben így 7+ nap készenlét). Ne a G3-ból indulj ki, nem egy szint!

[ Szerkesztve ]

(#36) szentkuti11 válasza Flind (#35) üzenetére


szentkuti11
addikt

Kérdés, hogy neki is végig maximális fényerőn volt-e, vagy esetleg minimumon hunyorgott. Nálam volt Z3C, 4 óra kijelzőidőnél többet nem tudtam kihozni belőle. 33% készenléti és 26% tétlen állapot mellett ez a készülék minden valószínűség szerint több hétig menne.

[ Szerkesztve ]

(#37) KTU válasza szentkuti11 (#30) üzenetére


KTU
addikt

Attól hogy nem járt nálad, még valósat írhatsz a tesztben.
Hogy nem ment le a teszt, az meg egyszerű usererror
:U

A Vellamo böngészőtesztjében 1702 pontot ért el a készülék, ami nagyon határozott előrelépés a Lead 3-hoz képest, ami szégyenszemre le sem tudta futtatni ezt a benchmarkot.

Kijavíthatod az írásodat, és felhasználhatod a képeim.

Épp van nálam egy Leagoo Lead 4 :D
512MB RAM

Ezt csak azért, mivel 512MB-os készülékre hivatkoztál.

Vellamo böngészőteszt 1042

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#38) szentkuti11 válasza KTU (#37) üzenetére


szentkuti11
addikt

Az a készülék, akkor nem tudta lefuttatni, lefagyott és kilépett, mikor elindításra került a szoftver, többszöri próbálkozás után is. Lehet, hogy a telefon hibája volt és akár egy másik Lead 3 is le tudja futtatni, de az nem tudta, az volt a tesztkészülék, ami pedig nem tudta.

(#39) GeryFlash válasza Flind (#35) üzenetére


GeryFlash
veterán

Megelőztél, köszi :R Nem tudom, szerintem keveri valamivel, 3-4 órát bármilyen mobil összehoz gyakorlatilag :U

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#40) telemundo


telemundo
tag

Nem valami szép :(

Kínáé a jövő :)

(#41) Crytek


Crytek
veterán

Valaki közép-felső kategóriás telefon van ilyen 4500-as aksival vagy csak ilyen hurkák vannak?

Next PC Upgrade: 2022

(#42) ollie válasza Crytek (#41) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

THL 5000

***

(#43) Quasi_modo válasza szentkuti11 (#36) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nálam volt Z3C, 4 óra kijelzőidőnél többet nem tudtam kihozni belőle.
Négy órát a legkeményebb játékkal is elment, filmnézegetéssel meg több mint 8 óra kijelzőidő után sem merült le.

valami

(#44) this is life válasza ollie (#28) üzenetére


this is life
Ármester

Igazad van, bar én gyilkolom a telefonom es emiatt napi 2 töltés,mert del körül mar enni ker. Mondjuk kivancsi lennek nalam hogy szerepelne ez a telefon ... Amugy nem tudom Bogek hogy birtak full fenyeron :) azert az kissé retina égető :D .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#45) GSPLR


GSPLR
senior tag

Toljuk a Tesco-t, az kell ide.

Huawei

(#46) Mezcal válasza Fall-N (#4) üzenetére


Mezcal
addikt

Dehogy van hardveres baja a tescos telónak, ilyeneket ne is terjessz. Van egy-két kisebb gond vele, de ez sem általános probléma.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#47) Dominó85


Dominó85
veterán

Addig olvastam, hogy MT6582...

* Péter - 06302461862 *

(#48) Fall-N válasza Legendd (#13) üzenetére


Fall-N
veterán

Természetesen próbáltam. Szép, jó gyors, nem lehetne belekötni csak rossz az akku kijelzése (sw hiba) ami az összeset érinti. Hardveres hiba pedig a kijelző villogása, amit cserével oldanak meg.

#46: Elhiszem, hogy Te meg vagy elégedve vele, de elég elolvasni a topikjában, hogy elfogult vagy. Én nem terjesztek semmit, az Op3n Dott topik 80%-a az akksi hibákról szól.

(#49) Freiherr válasza Fall-N (#48) üzenetére


Freiherr
őstag

Egy 1700-as akksi már alapból gyártási hibás,pusztán a kapacitása miatt.Nálam 3000 alatt nincs akksi,csak játékszer.

XXX

(#50) Mezcal válasza Fall-N (#48) üzenetére


Mezcal
addikt

Egyik sem igaz. A kijelző vibrálása szoftveres hiba, nem mindegyiknél, és javítható. Az akkujelzés is könnyedén orvosolható.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.