Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) A.tessz válasza ldave (#1) üzenetére


A.tessz
senior tag

Jó a cikk.

Igazából, érdekes dolog az, hogy a napokban akartam venni egy wii u játékot, Injustice god among us. Egy "boltban" ahol a legolcsóbban hirdették. Bementem , majd közli velem az eladó , ők nem forgalmaznak wii u ra játékot, mert senki se veszi. De azért ők árulják a legolcsóbban azt amit nem forgalmaznak :D

Szokásos "hülyélkedés" után, mondja , hogy miért nem hívtam telefonon őket, akkor már nem mosolygott,amikor közöltem, hogy 6x hívtam őket , csak nem volt kapcsolható, akkor esett le neki, hogy a bolti telefonjukon, gyakorlatilag nincs térerő 6 órája.
Majd közölte, hogy a nintendo tönkre fog menni, aztán csak érdekességként megkérdeztem mit is tud a nintendoról, milyen tartalékai vannak? Na meg a 3ds játék eladásokról amik jelenleg a világon az elsők....
Mondanom se kell nem sokat tudottt a dologról! Arról nem is beszélve, lehet tavaly év végén nem álltak annyira fényesen a veszteségeik miatt, de idén már nyereségesek rendesen, úgy hogy a wii u be sem indult, csak a 3ds nek megy a szekér!

Nem háborított fel, csak érdekességként írom.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.