Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MikiLóS


MikiLóS
tag

Lassan már ott tart a game engine fejlesztése, hogy nem lesz szükség valós színészekre, mert olcsóbb lesz leprogramozni és könnyebb, realisztikusabb, hitelesebb...

Hát ez már valami.(azért még látni vélem a különbséget valós és a szimulációs között)

[ Szerkesztve ]

(#2) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Kérdés, hogy milyen vason fut?

(#3) oriic válasza VinoRosso (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ahogy látom nem igazán van leírás erről :DDD

szerk:

Mégis van:

[link]

With ultra settings, it runs at 4k 30fps (average of 40fps) on an i7 cpu and rtx 3090.

We've prepared other quality settings to run it on lower hw targets, including consoles. 4k is upscaled - with DLSS on supported hw.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Brutál. Bár a 2-3 éves Unity demók szintjét sem érték el még a játékok...
Valahol egyébként van valami tutorial, hogyan lehet Unityben ezeket a demókat futtatni? Mert fel szokták rakni az asseteket, meg a különböző fileokat az engine-hez.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#5) Qkackca válasza GodGamer5 (#4) üzenetére


Qkackca
őstag

[link]
A GDC-n kipróbálhatod, bizonyos részei pedig 22Q2-ben lesznek letölthetők.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#6) VinoRosso válasza oriic (#3) üzenetére


VinoRosso
veterán

Akko ez nem mostanában lesz mainstream :D

(#7) oriic válasza VinoRosso (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Aztat mondod hogy a 3090 nem népkártya? ;]

Live-Die-Respawn

(#8) lofagi válasza oriic (#7) üzenetére


lofagi
addikt

nekem kettő is van, most mé mondod? XD ;]

A demo elképesztő, messziről úgy voltam vele,hogy a csaj tuti valódi atöbbi kamu, de aztán közelről már lehet látni azért, hogy nem. Nagyon jól meg van csinálva. Valószínűleg azért ez még jó néhány év mire egyáltalán eljutunk erre a szintre, hogy a gépeken is így menjen, vagy egyáltalán akarják-e ezt a szintet.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#9) oriic válasza lofagi (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na jó de te külön állatfaj vagy. ;]

Live-Die-Respawn

(#10) Televan74 válasza oriic (#7) üzenetére


Televan74
nagyúr

Az RTX5xxx széria a középkategóriában tudni fogja a RTX3090 szintet. Kérdés hogy milyen áron lesz addigra. ;]

With ultra settings, it runs at 4k 30fps (average of 40fps) on an i7 cpu and rtx 3090. - Remélem a elkövetkező generációk tudni fogják futtatni 1080p/60fps -be ultra beállítások mellett. Szerintem az 1080p még egy darabig nem fog kiesni, sokáig velünk marad. :DDD

Nagyon tetszik a látvány, inkább a jövőben az lesz a kérdés hogy tudnak e megfelelő tartalommal játékokat készíteni. Látványra számomra már ma sincs panasz. Én néhány játék jelenlegi szintjével is beérem.

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#11) KRoy19 válasza MikiLóS (#1) üzenetére


KRoy19
őstag

Motion capture-el készült ez is, mint minden karakter animáció , tehát ehez is szükség volt valódi szinészre és a jövőben is szükség lesz.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.