Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Shing


Shing
őstag

Ez komoly? A bitcoin bányászás miatt vagy mi?

(#2) MineFox54 válasza Shing (#1) üzenetére


MineFox54
őstag

Régi csináld magad csomagban vagyok :P :U

(nem válasz akart lenni)

[ Szerkesztve ]

(#3) lako05 válasza Shing (#1) üzenetére


lako05
tag

Ahogy kivettem a kollégák szavaiból, valami DNS hiba lesz. Rossz szerveren próbálja feloldani a peer-eket a kliens, ezért telefossa errorokkal a modemet. Egész nap értetlenül álltunk egy ügyfélnél, aztán kiderült a "turpisság".

(#4) lako05 válasza MineFox54 (#2) üzenetére


lako05
tag

A régi típusú ADSL2+os modemeket nem érínti a dolog. Csak a VDSL-es eszközök halnak le. (Ezek jellemzően csak IPTV+Net csomagnál vannak)

(#5) odrif


odrif
MODERÁTOR

Azt én is észrevettem már ha utorrenttel letöltök valamit akkor sokszor megszakad a net, az IPTV megy, de ahhoz hogy a net helyre álljon a modemet újra kell indítani.

20 éve a Prohardveren

(#6) djculture


djculture
félisten

A uTorrent legfrissebb verziója (3.4.2 build:39586... Ja kár hogy az nem a legfrissebb a build 39710 a legújabb

(#7) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Ez a verzió okozott olyan bugot nekem, hogy ha futott egyszerűen nem ment a net. Nem volt adat feltöltés csak futott.

(#8) lako05 válasza djculture (#6) üzenetére


lako05
tag

Csak a Te kedvedért szerkesztettem...

(#9) odrif válasza djculture (#6) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Nekem ezt a 3.4.2 build:37754-el csinálta.

20 éve a Prohardveren

(#10) Stonerice


Stonerice
őstag

2013-ban nálam egy éven keresztül az akkori Utorrent miatt recsegett néha a hang a gépen. Sokan alaplap chipsetre fogták, merthogy az ETRON usb vezérlő milyen szar ;] biztos az az oka..

Hát nem! Ugyan nekem is elég soki dőbe és sok bosszúságba telt rájönnöm, hogy egy éven keresztüli verzióváltásoknak köszönhetően sem voltak képesek kijavítani ezt a hibát.
Akkoriban váltottam Bittorrentre, de 2 hónappal később már azzal is baj volt.

Ma is van ehhez hasonló gondom az AMD Catalystal. Desktopon kurzor váltás közben textúrahibák lelhetőek fel Catalyst 13.9 utáni változatokba win 8.1-en.
Pofám leszakad. Már a gépben szinte mindent lecseréltem. Kivéve a ramokat. Nem számít hogy APU vagy dVGA.. ugyanúgy csinálja már régóta. Kivéve a 13.9 es és korábbi Catalsytokat, aminek ratyi a teljesítménye néhány játékban.

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#11) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Én még a 3.1.3-at használom gond nélkül és a speedportnak semmi baja nincs vele. Még a reklámosdi előtt félre tettem a telepítőt és azóta abból élek.

(#12) lako05 válasza Stonerice (#10) üzenetére


lako05
tag

Az AMD hihetetlen fostalicska drivereket gyárt. Nálam a HD6870-en nem kezelte rendesen a ventiket, vagy fél évig nem tudtam mitől indul újra a gép egy-egy erősebb játék közben, mire rájöttem hogy ha kézzel felhúzom a ventiket 100%-ra gond nélkül fut minden... Le is cseréltem egy GTX-re.

Szerk: próbáld ki a qBittorrent-et :)

[ Szerkesztve ]

(#13) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Az új uTorrent verziókkal amúgy is kurva sok probléma van, kifejezetten nem ajánlott a frissítés. Nem mintha bármi okból is kéne frissíteni egy torrent klienset. Amíg letölteni tud, tőlem lehet dos-os is.

[ Szerkesztve ]

(#14) lako05 válasza Jhonny06 (#13) üzenetére


lako05
tag

Hja, csak eddig nem "bénította le a fél országot" és nem csinált nekünk felesleges munkát...

(#15) XtremLor válasza lako05 (#14) üzenetére


XtremLor
őstag

Tisztes szivas lehetett, nem dolgoznek ugyfelszolgalatoskent, nem lenne turelmem...

Regebbi verzioval semmi gond nem kell frissiteni, en BT 7.7.3 leragadtam, nincs okom hozza nyulni portable fut evek ota... A qbittorrent viszont nem rossz, azt raknam fel en is ha gond adodna.

A t-s routerek kapcsan nekem csak rossz tapasztalatom van, volt pirelli,speedtouch,zte fel evnel tovabb egy se birta, inkabb vissza kertem az analog telefont....es beraktam egy rendes routert.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#16) hege8888 válasza lako05 (#14) üzenetére


hege8888
aktív tag

Üdv!

A Cisco EPC3925 és ahhoz hasonló routereket is érinti?

off:
Van egy ilyen kintről kapott routerem. Gondolom szolgáltatóként más-más benne a szoftver (firmware).
Ezeket valahogy ki lehet okosítani, hogy tudjam otthon használni mint sima router? Vinném hátrébb a netet, jó lenne oda is a wifi szórás miatt.

https://logout.hu/cikk/retro_kk/teljes.html

(#17) Syl


Syl
nagyúr

Az uTorrent még nem pusztult ki? :U

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#18) Kolondrum válasza Syl (#17) üzenetére


Kolondrum
félisten

Olyan alap dolog mint a firefox, vagy a winamp. ;]

(#19) Blindmouse válasza Syl (#17) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Én pár hete megtettem a magamét hogy kihaljon. Már sajnálom hogy nem korábban.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#20) Lauda válasza Syl (#17) üzenetére


Lauda
félisten

Amig ellatja a feladatat, addig nem is fog. ;)

(#21) Syl válasza Kolondrum (#18) üzenetére


Syl
nagyúr

Én vígan megvagyok mindkettő nélkül. Winampot nem láttam már vagy tíz éve :B

(#19) Blindmouse

Évek óta NAS rajta Transmission daemon, távolról GUI-val menedzselve.

(#20) Lauda

Lassan az uTorrent is a Nero sorsára jut: minden sz*rt beleraknak, csak éppen az alapfunkcióját nem tudja ellátni.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#22) Lauda válasza Syl (#21) üzenetére


Lauda
félisten

Nekem meg mindig a 3.0 van, talan 5-6 eve is mar, hogy fut aranyom problemak nelkul. ;)

[ Szerkesztve ]

(#23) creation


creation
senior tag

2.0.2 már sok éve (kb mióta kijött ;] )

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#24) lako05 válasza hege8888 (#16) üzenetére


lako05
tag

Azt a Cisco-t nem hiszem, bár a kábelmodemeket is éríntette, így nem merem 100-ra mondani.

Ha a kinti modemet akarod használni a T-nél akkor Annex B-snek kell lennie, valamint a VCI értékét, ha tudod állítani akkor dobd át 1-re a VPI-t pedig 32-re.

(#25) kentucky


kentucky
őstag

ZTE VDSL modem (speedport le lett cserélve torrent miatt anno) + Gargolyle OS-es router + uTorrent 2.2.1 -> Semmi gond

(#26) Lauda válasza creation (#23) üzenetére


Lauda
félisten

:D Mivel tokeletesen es eroforrast kimelve mukododott a kliens, ugy gondoltam felesleges frissiteni. Az oldalakon ahol fent vagyok is elfogadott es megfelelo a kommunikacio is az oldallal. Szoval jok ezek a regi kliensek ;] . Akinek regen bejott az utorrent, miert nem valt vissza valamelyik korabbi verziora? :F

(#27) creation válasza Lauda (#26) üzenetére


creation
senior tag

Kérdésed jogos. :K

Én szeretek egy programot addig használni (a régi verzióval), míg az újabb ténylegesen beválttá válik és ahogy néztem az utorrent pályafutását a 2-es verziók után én már nem bíztam meg bennük :R

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#28) Areturus válasza lako05 (#24) üzenetére


Areturus
tag

Tapasztalataim szerint a Cisco EPC3925 készüléket is érinti a probléma. Nálunk is ez van. Mellé uTorrent 3.4.2 (35702 build). A leírt jelenség pedig sajnos elég gyakori ha megy a kliens.

(#29) lako05 válasza Areturus (#28) üzenetére


lako05
tag

Előfordulhat :R

Sajnos az ügyfelek elenyésző része gondolkodik, nekik feldobja a uTorrent, hogy van új verzió és már nyomja is a setup gombot...De legalább közösségi munkát is végeznek a BTC mineolással :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30) anulu válasza Syl (#21) üzenetére


anulu
félisten

ezért használom még mindíg a 2.2.1-et :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#31) szőröscica


szőröscica
addikt

Összefossák magukat a 2.2-től is. Build: 24683

Modem: D-LINK DCM-704, és valamilyen cisco isb 2201 doboz a tv-hez. IPTV + net.

Tudtok hasonló egyszerű, fapados, gyors klienst mint az uTorrent, és nem fekszik ki tőle az internet?

[ Szerkesztve ]

(#32) XtremLor válasza szőröscica (#31) üzenetére


XtremLor
őstag

.qbittorrent

"Legen...Wait for it...Dary"

(#33) djculture


djculture
félisten

Nekem semmi bajom nincs vele egyszerűen csak tudni kell beállitani. Ott kezdődik hogy ha nem állitom be normálisan még a merevlemezt is 100%-ban terheli...:)

(#34) lako05


lako05
tag

Útólag kiderült, hogy mégis a BTC mineolás volt a ludas.

(#35) szőröscica válasza lako05 (#34) üzenetére


szőröscica
addikt

Ettől függetlenül a drága D-Link + Cisco fossa össze magát egy uTorrenttől.

(#36) lako05 válasza szőröscica (#35) üzenetére


lako05
tag

Szinte mindegyik lehasalt, Pirellitől a ZTE-ig... Mineoljatok BTC-t, de ne másnak :U Továbbra is qBittorrent FTW.

(#37) oszy


oszy
veterán

Sziasztok!

Tudom nem idevaló, de segítene valaki aki ért az utorrent klienshez, Eltűnt minden letöltésem a programból. :F Leállt a gépem, mert lemerült az akkumulátor és mikor bekapcsoltam már ez fogadott.

Köszönöm! :R

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#38) Hunter2 válasza XtremLor (#32) üzenetére


Hunter2
addikt

létezik ehhez valami tool amivel át lehet migrálni egyszerre az összes futó torrentet utorrentből?
találtam githubon valami scriptet csak fogalmam sincs hogy kéne lefuttatni.
google-ztam egy sort hogy mivel lehet exét fordítani belőle de mivel sok mindenhez értek de a programozás nem ezek közé tartozik így hamvába holt a próbálkozás. :O

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.