Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nickedez89


nickedez89
senior tag

Nem csodálom! Kiváló készülék!

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#2) lezuvius


lezuvius
őstag

Nem semmi szàm ez ilyen rövid idõn belül.

annak fènyèben meg,hogy pl a HTC 10-ból összesen 1milliót gyártanak le mèg komolyabb számnak hat...

[ Szerkesztve ]

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#3) Obyboy


Obyboy
addikt

Ami jó az jó.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#4) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Nekem is nagyon tetszik, nemsokára tervben van a vásárlás.

(#5) Luck Dragon

Gratulálok nekik.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6) csako


csako
veterán

Én is ezt vennék, ha nem Honor 7-em lenne, ami jelenleg kiszolgál teljes mértékben. :)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#7) #16820480 válasza lezuvius (#2) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk a HTC 10 laza másfélszerese árban. Ha azonos áron lenne, nekem inkább kéne a 10.

(#8) lezuvius válasza #16820480 (#7) üzenetére


lezuvius
őstag

Tajvanban is elgondolkodhatnanak ezen... ;]

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#9) #16820480 válasza lezuvius (#8) üzenetére


#16820480
törölt tag

Jó, mindjárt felhívom őket ;]

(#10) lezuvius válasza #16820480 (#9) üzenetére


lezuvius
őstag

Elintezed szolok a csaladban es bevasarolunk ;]

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#11) ricinus13


ricinus13
senior tag

Nem csodálom, lehet én is benevezek egyre, bár még nem barátkoztam meg azzal hogy ilyen kicsi.

(#12) bluemirage


bluemirage
őstag

Nincs ezen mit csodálkozni... a többieknek: HTC, LG, Sony sajnos leáldozott. Kína lenyomta őket is. Így múlik el egy világ dicsősége.

Ma már minden második androidos telefon a világon Huawei gyártmány. Ez tény. Ezt néhány év alatt érték el. Az Apple-t 2-3 éven belül megelőzhetik és akkor a mondat úgy fog szólni, hogy a világon minden második telefon Huawei gyártmány. Bár a Samu-t belátható időn belül nem előzik meg....

Ha beleszámítjuk a szintén bődületes darabszámban eladott többi kínai inkább belpiacos márkát, akkor a mondat úgy hangzana, hogy a világon minden második telefon már most kínai márka....
Zárójelben jegyzem meg, hogy a telefonok nagyon-nagy része Kínában készül.

Meliora sunt bono inimica

(#13) RaveForce válasza bluemirage (#12) üzenetére


RaveForce
veterán

azért az LG-t nem írnám le, hihetetlen hullámlovasok :DDD ahogy el tudnak tűnni, úgy tudnak pár év múlva újra felszínre törni, bár az idei évet már elvitte a cica, de csúcskategóriában pl a huaweiel egy lapon se említhető, középkategóriára kéne sokkal nagyobb fókusz, és simán feltörhetnének a samsung mögé, az árazásuk pl sztem eléggé ver mindenkit, meg sajnos az árvesztésük is, bár ez csak annak gáz, aki befektetésként kezel egy telót, a lényeg, én azért vissza várom az LG-t, és ott van bennük a potenciál

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#14) bluemirage válasza RaveForce (#13) üzenetére


bluemirage
őstag

Amit írtál az minden adatot és tényt nélkülöző szimpátia. Egyébként nincs ezzel gond, mert az ilyen fan hozzáállás hozzá az eladási mutatókat.

Az LG kb. 3 éve volt futottak még tényező, de azóta eltünt.
A számtalan grafikon közül itt van pl. egy. Ezen is látszik, hogy a 2-3 kínai márka uralja a világot, együttesen nagyobbak mint a Samsung. Látszik, hogy a Huawei néhány év alatt jött fel, míg más márkák... pl. Nokia, RIM (blackberry), HTC... hogyan tűntek el.

Meliora sunt bono inimica

(#15) RaveForce válasza bluemirage (#14) üzenetére


RaveForce
veterán

:DDD általában samsung fannak állítanak be, most LG fan lettem, ám legyen :)) ezek csak megfigyelések, amiket írtam, tehát tényekre alapozom, és a dél-koreai csebolok nem arról híresek, hogy csak úgy eltűnjenek, az inkább japán.. nem nyilatkoztatok ki semmit, de én nem írnám le az LG-t. (a sonyt igen, és sajnos a hTC-t is)

a világot meg jelenleg az iPhone és a Galaxy uralja, csúnya kor lenne, ahol pár kínai uralná ezt, a fejlesztések nem kicsit esnének vissza.. mindezt úgy,hogy nem vagyok kínai ellenes, sőt, de előbb villantsanak valamit, az árazás lenyomásán, és a nagyok utánzásán kívűl, hogy az "innovator" jelző minimális fokát is rájuk lehessen vasalni ching chang ingjének a gallérjára :)

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#16) #16820480 válasza RaveForce (#15) üzenetére


#16820480
törölt tag

Foltokban azért villantanak. Ott a VOOC töltés, ami az egyik első gyorstöltési mód volt, és igazából a mai napig a legjobb is, mert nem melegszik közben a telefon, ott a (kétes sikerű) dupla kamera megoldás a Huaweitől, meg ilyesmik. Nem sok, de talán rájönnek idővel, hogy muszáj lesz fejleszteni is.

(#17) Obyboy válasza RaveForce (#15) üzenetére


Obyboy
addikt

Az OPO féle sandstone hátlap eléggé egyedire sikeredett. Az OP2 ha nem is a legelső volt ami USB-C-t kapott de az elsők közt volt az tuti. Lehet, hogy elfogult vagyok egy kicsit az OP felé de szerintem elég innovatív csapat bár az OP3 külseje nem pont ezt támasztja alá...

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#18) Fecogame válasza nickedez89 (#1) üzenetére


Fecogame
veterán

+1 :K

Nekem kékben van, nagyon szép telefon.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.