Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Az a kifordított valami a monitor tetején micsoda? Valaminek az antennája? :F
Picit vaskosnak érzem kézben tartani.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Na, valami ilyesmi a Tablet PC. :R
Arról nincs információ, hogy a nyomásérzékenysége milyen lesz?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#3) Angel1981


Angel1981
veterán

"az ára pedig 1900 dollárnál kezdődik"
Azért kicsit elgurult a gyógyszer... (és ez még csak nem is az egyetlen eset) :U

(#4) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

Félelmetesen ósdi a dizájn, az aztenna meg még nevetségessé is teszi (ha az).
De legalább jó drága.

(#5) orbano válasza Angel1981 (#3) üzenetére


orbano
félisten

miért gurult volna el? nézz körül lenovo, hp, dell háza táján. ezek nem túlmelegedő, visító ventilátoros kopós műanyag gagyik...

A vér nem válik VAZZE!™

(#6) orbano válasza szilagyiv (#4) üzenetére


orbano
félisten

nekem is ez volt az első ami eszembe jutott :D ez mondjuk 2000-ben még megdobogtatta volna a szívem... de most... nem láttak ezek közelről mondjuk dell latitude xt-t? :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#7) Angel1981 válasza orbano (#5) üzenetére


Angel1981
veterán

Mint írtam, nem ez az egyetlen eset...

(#9) kerelo válasza naszvalo (#8) üzenetére


kerelo
senior tag

igen töbnyire a túlárazott notiknál mind az anyagminőséget,és az összeszerelést hozzák fel mentségül,a kb 50%-os felárra.Számtalan példa van rá,ugyan azon gyártón belül,teljesen azonos hardver elemek mellet az egyik noti műanyag vázas,a másik meg magnézium vázas,és ezért.képesek elkérni plusz 100,sok esetben 150 000ft felárat.avval a szöveggel hogy ez üzleti széria.ok a 120 ezres noti üzleti-be legyen 150,de ne má 250 csak a váz-ért meg az összeszerelés-ért.nevetséges.tisztára lehúzás

[ Szerkesztve ]

Lássanak hát csodát,kicsik és nagyok,a becsületes ember én magam vagyok "bendeguz"

(#10) orbano válasza kerelo (#9) üzenetére


orbano
félisten

na, akkor tessék megvenni a műanyagot és örülni, hogy milyen jól jártatok. ennyi :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#11) FehérHolló válasza kerelo (#9) üzenetére


FehérHolló
veterán

Mondjuk az üzleti kategóriás notik supportja nagyságrendekkel jobb. Az sem két fillér, hogy ha bármi gond van, vidékre is 1 munkanap alatt leszállítják neked a világ másik végéből a hibás alkatrész cseredarabját, a szerelő pedig helyszínen megoldja a problémád. Ehhez elképzelhetetlenül komoly logisztikára van szükség.
És ez nem az egyetlen dolog a vázon+összeszerelésen kívül, ami megdobja az árat. Ott van még például az online diagnosztika, a lopásgátlás/-észlelés, hardveres adattitkosítás, satöbbi. (Már a 250k-s kategóriájú üzleti gépeknél is, nem kell az 500k-s árszintig felmenni.)

Skynet is real. It's called Google.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.