Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Benito94


Benito94
tag

Szép még a moslék videó ellenére is. Főleg a változó időjárás, tényleg téli hangulata van. :D

(#2) lofagi


lofagi
addikt

Nagyon jóféle, s már olyan sokat se kell rá várni. Reméljük. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#3) oriic válasza Benito94 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja nekem is az időjárás tetszik nagyon, a 2016-os év egyik legjobban várt játéka nálam. :)

Live-Die-Respawn

(#4) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Ez a játék az utolsó reménye az Ubisoftnak nálam.
Videók alapján még bizakodom, az első tesztek után minden kiderül.

(#5) davidsone


davidsone
addikt

ha ez így marad tényleg szép lesz az a hófúvás meg az fények-árnyékok a részletek...
...nagyon komoly

[ Szerkesztve ]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#6) lofagi


lofagi
addikt

Csak aztán nehogy abba a hibába essenek,hogy minden erejüket a grafikára fogják fordítani és a többire nem marad energia.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#7) Cagm^c


Cagm^c
tag

Gyönyörű, ráadásul a videó szerint XBone-on futott, ami a leggyengébb platform. Milyen lehet PC-n?
És ha ez így marad, akkor talán sikerül a Watch_Dogs-os grafikai butítós blamát helyrehoni. Szurkolok nekik. Az AC:Syndicate is határozottan jobb lett a Unity-nél. Lehet, hogy tényleg az volt Ubinál a gond, hogy több erőt vártak az új konzoloktól és ezért félrementek a játékmotor fejlesztések. Most meg már jobban ismerik a gépeket és sikerül optimalizálni.

(#8) Jhonny06 válasza lofagi (#6) üzenetére


Jhonny06
veterán

Általában pedig ez a vége az ilyen grafika-mutogató játékoknak.

(#9) trufa12


trufa12
addikt

Hát ha így maradna pöpec lenne

csak az a baj általában a baloldali képhez hasonlítót kapjuk megjelenéskor .

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#11) haddent válasza oriic (#3) üzenetére


haddent
addikt

Csak aztán óvatosan, Ubisoft -ról van szó. Nagyon értenek a jó témaválasztáshoz, és így a jó reklámhoz is. Na meg aztán a játék minden értelemben vett teljes elcseszéséhez is.

(#12) wolfman


wolfman
veterán

Nekem csak az a bajom vele, hogy ku..ára MMO lesz! :'(

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#13) Rage47 válasza wolfman (#12) üzenetére


Rage47
veterán

ja biztos jó kis gyűjtögetős repetitiv ubi játék lesz :)

(#14) errorcode06


errorcode06
őstag

Ha jól emlékszem, Abu írta valahol, valamikor, hogy a division már egy teljesen az új konzolokhoz igazított multiplatform engine-nel jön, így elvileg nem lesz gond a futtatásával (persze lehet hogy ez egy fals infó, so, my apolo...).

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#15) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát tényleg rövidek a videók. :DDD
Amúgy nagyon jól néznek ki a különböző időjárások! :Y

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#16) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Qva rég várom már.. Nálam első napos vétel lesz tuti.

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#17) oriic válasza wolfman (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Engem nem zavar, hogy shared world játék lesz . PVP meg PVE külön lesz, engem inkább előbbi érdekel.

Live-Die-Respawn

(#18) csongi


csongi
veterán

Az E3 bemutaton egy pixelhalmazt lathattunk csak. Szepek ezek a videok, de a valosagban nem lesz meg teljesen. Tomclancy tudja mit csinal, az Ubisoft meg nem. Ez utolso remenye Uborkanak. Ha szerver szinten nem tud domboritani, es az Fc szinten marad, huzhatja le az egeszet a klotyon. Magasra tettek a lecet, ha nem ugorjak meg akkor rohadas nagy bukta lesz. Remelem harmadjara mar nem hibaznak. De a megvetel reszemrol csak tesztek es szerver velemenyek utan lesz ez tuti.

(#19) sultansmith


sultansmith
senior tag

A ubisoftnak van már másik mmo-ja? Van benne tapasztalatuk, hogy hogyan kell egy ilyen parkot menedzselni?

Van rá bármi esély, hogy ez a játék a grafikán kívül tartalmaz bármit is?

Mert gameplay footage nem nagyon van, sehol sem mutatják be, hogy tulajdonképpen miről is szól ez az egész, és hogy miért lesz érdemes vele hosszútávon játszani.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#20) velizare válasza csongi (#18) üzenetére


velizare
nagyúr

tom clancy 2 éve meghalt.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#21) sultansmith válasza velizare (#20) üzenetére


sultansmith
senior tag

Attól még tudja a dolgát! :D

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#22) csongi válasza velizare (#20) üzenetére


csongi
veterán

:U
Nyugodjék békében.
Sajnos lejárt a szerkesztési időm akkor.
Tedd hozzá 's.
Köszönöm az építő válaszod! :)

[ Szerkesztve ]

(#23) velizare válasza csongi (#22) üzenetére


velizare
nagyúr

nincs mit, mi itt mindannyian hiszünk a halál utáni életben, tekintve mennyi játékot, kiadót, fejlesztőt és hardwaret temettünk már el, és exhumáltunk. :DDD

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#24) wolfman válasza velizare (#20) üzenetére


wolfman
veterán

Tudta a dolgát. Meghalt! :D

Erről az jut eszembe, hogy 'Amikor rászóltam nagymamámra, hogy viselkedjen korához illően, meghalt!' :)

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#25) Kakaduku válasza oriic (#17) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Te vagy az én emberem. Engem is a PVP érdekel a legjobban benne. Mikor bejelentették és megláttam az első gameplayt, azóta a listámon van. Első napos vétel és az hogy Uborka vagy sem nem érdekel. A témaválasztás és a történet legyen jó a többi másodlagos.

(#26) namenyicsavo válasza Kakaduku (#25) üzenetére


namenyicsavo
tag

Ha valaki ki szeretné próbálni a zárt bétát keressen bátran ;)

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.