Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kaworu


Kaworu
csendes tag

Ejnye már...jövő év elején már inkább ICS-vel kellene kiadni. Az viszont dícséretes, hogy egyre több készülékükben kap helyet a NOVA kijelző, és valószínűleg a külsővel sem lesz probléma.

(#2) a.sebi


a.sebi
őstag

hajrá lg.....tudnak a fiuk azert szep telefont is csinálni

(#3) kolosanyi válasza Kaworu (#1) üzenetére


kolosanyi
veterán

Külsővel nem is, a dizájnhoz értenek ők, tettek le már nagyon szép készülékeket az asztalra, nem is egyet, sem kettőt. Csak a szokásos szoftveres oldal. Egyébként nem hiszem el, hogy a szoftvert ennyire lesz@rják magasról. Eddig két LG-m volt, mind a kettő egy rakás fos volt szoftveresen (Arena, GT540), igaz az utóbbit szét lehetett hekkelni, úgy már jó volt. Mondjuk hozzá kell tegyem, hogy a GT540 az 1.6 miatt volt gáz, meg a 2.1 miatt, amikor minden más épeszű gyártó már legalább 2.2-vel nyomult. A legnagyobb baja az volt, hogy kevés hely volt az alkalmazásoknak, mert a rom tele volt szemetelve az LG baromságaival, amiket nem használtam. Viszont ha egy Sygicet rátettem, akkor más program nem nagyon fért rá, max 1-2 egyéb cucc. Na de reméljük a legjobbakat.

(#4) tjb007 válasza kolosanyi (#3) üzenetére


tjb007
nagyúr

Én valahogy mostanában csak a fantáziátlan, rondábbnál rondább telefonokat látom tőlük amik persze futószalagszerűen jönnek. Egyediséget meg a GD880 óta nem láttam tőlük.

[ Szerkesztve ]

(#5) #19158016 válasza tjb007 (#4) üzenetére


#19158016
törölt tag

De azám majd ezután....lg switch....elöl-hátul kijelző......agyad eldobod :))

[ Szerkesztve ]

(#6) tjb007 válasza #19158016 (#5) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ja, csak épp nem sokra megy az ember egy koncepcióval amiből aztán semmi sem lesz (ala Nokia).

[ Szerkesztve ]

(#7) #19158016 válasza tjb007 (#6) üzenetére


#19158016
törölt tag

Ezek rudmixerre gyurnak ám, a telefonos vonallal csak altatnak...

(#8) kolosanyi válasza tjb007 (#4) üzenetére


kolosanyi
veterán

Van benne valami. Viszont mi történt a régebbi dizájner csapattal? Mert tényleg volt egy jó pár nagyon szép alkotásuk.

(#9) ducsidu


ducsidu
senior tag

Nekem tetszik... Csak hát a híres LG Support :O

(#10) adrianv


adrianv
tag

Nekem a Prada-ról a haveromm bunkofonja jut eszembe, az erintokepernyos low-end kategoria. :DD :D

Sorry for party rocking!!!

(#11) gybazsi válasza adrianv (#10) üzenetére


gybazsi
senior tag

Azért annak idején a Prada nem volt éppen LowEnd kategória. Ha jól tudom, az volt az első érintőkijelzős mobiltelefon. (Legalábbis mifelénk mindenképp, Japán-ról nem tudom, de ott sztem már régebb óta vannak.)

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.