Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) _L_


_L_
tag

Én pár órája végeztem vele :D Amint lesz pénzem megyek bótba érte D

(#2) Lenry


Lenry
félisten

mindig végignézem a stáblistát, ha végigjátszottam egy játékot, és eddig szerintem nem volt amiben nem fedeztem volna fel magyar nevet. :K

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) Janix14 válasza Lenry (#2) üzenetére


Janix14
csendes tag

Én CoD5ben nem stáblistában találkoztam,hanem az első pályán engem fedezett egy Pvt.Takacs :)

Humort vagy bölcsességet szeretne itt látni?Hívja a 1792-es számot,és szavazzon!

(#4) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Én GTA IV-ben láttam nem egy magyar nevet.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#5) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Itt ebben a vilagvegi kis varosban is van 14-15 magyar velunk egyutt :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#6) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Az a szomorú, hogy egy valamirevaló magyar játék nagyon rég nem jött ki. :\ Magyar témájú meg aztán egyáltalán nem.

(#7) Janix14 válasza Crystalheart (#6) üzenetére


Janix14
csendes tag

Hát igen..Ez a sok magyar összeálna,pofás kis játék jöhetne össze. :U

Humort vagy bölcsességet szeretne itt látni?Hívja a 1792-es számot,és szavazzon!

(#8) caizzz válasza Janix14 (#7) üzenetére


caizzz
aktív tag

S.W.I.N.E, Imperium Galactica, Haegemonia, Warhammer: Mark of Chaos, Battlestations, Codename: Panzers Cold War, stb stb stb

Csak hirtelen ennyi jutott eszembe, a felsorolt első pár azért elég ütős darab...

marakujás kőbányai

(#9) Crystalheart válasza caizzz (#8) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hát, az első három még valóban. :) (De azok viszonylag régiek.) Bár a Haegemonia szinkronja szörnyűségességes, a SWINE meg csak vicces.

A WMoC eléggé tré lett szerintem a mezőnyben - az intrója tuti -, a többi meg sajnos tucat/kaptafa. Sokkal többre is képesek lehetnének. Egyrészt kár legyökeresedni a tucatstratégiák terén, van más is a világon, másrészt amiért az IG2 jó volt, az az új megoldások tömkelege.

(#10) caizzz válasza Crystalheart (#9) üzenetére


caizzz
aktív tag

Mondjuk érthető, hogy inkább elhúznak a francba külföldre bedolgozni a nagy multiknak, minthogy itthon ilyen hulladék körülmények között próbáljanak meg saját stúdiót alapítani..

marakujás kőbányai

(#11) Crystalheart válasza caizzz (#10) üzenetére


Crystalheart
senior tag

A vicc, hogy többjüknek itthon van saját stúdiójuk - ergo még a technológia is adott -, csak külföldre dolgoznak. :D Ez azt jelenti, hogy itthon a nagyfejek és a pénzeszsákok nem ismerték föl a játékiparban rejlő lehetőségeket, pedig majdnem annyi pénz forog benne, mint a filmiparban.

(#12) caizzz válasza Crystalheart (#11) üzenetére


caizzz
aktív tag

Több. ;)

"2008 októbere és 2009 szeptembere között a játékok 1,7 milliárd font nyereséget hoztak a konyhára, míg a mozik jegy- és az üzletek DVD-eladásaiból származó bevétel mindössze 1,2 milliárd volt. " - Ez UK becslés.

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#13) Crystalheart válasza caizzz (#12) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hmm, én még három évvel ezelőtti adatot néztem, de ezek szerint a két kategória nagyon hasonló. (Avatar után biztos, hogy több? Szerintem Hollywoodot beleszámítva azért alakul a helyzet.) Jó, hogy a magyar tőke pont a legtutibb két üzletből marad ki teljesen.

[ Szerkesztve ]

(#14) caizzz válasza Crystalheart (#13) üzenetére


caizzz
aktív tag

Avatar 2,4 milliárd dollár - Sims 2,5 milliárd - Modern Warfare 2 kb ~1,4 milliárd dollár.

Azért ez durva. Akkora nagyságrendbeli különbségek nincsenek. Bár még a lemez nem jött ki az Avatarból, az még dob majd rajta.

marakujás kőbányai

(#15) Janix14 válasza caizzz (#8) üzenetére


Janix14
csendes tag

Az igen,de én arra gondoltam,hogy most elkezdenének fejleszteni valami állatságot :D

Humort vagy bölcsességet szeretne itt látni?Hívja a 1792-es számot,és szavazzon!

(#16) Crystalheart válasza caizzz (#14) üzenetére


Crystalheart
senior tag

De még vagy háromnegyed évig vetítik is, és még mindig fullig vannak a mozik, egyesek 4 mrd fölé saccolják a végét. :D Na de a lényeg igen, hogy a nagyságrend hasonló. Azon kívül a nemzetközi játékipar és filmipar is olyan, hogy egy-egy jó darabban a haszonkulcs hatalmas, akár több száz százalék is lehet. Így lehetne pénzt csinálni (áramoltatni haza) a semmiből, de neeem, völgyhidat építünk. :D (Az időgépünkről ne is beszéljünk. Csak számoljunk, 70 mrd forintba kerül mondjuk egy ilyen fölös létesítmény, abból hazai árakon pont kijönne egy Avatar szintű film, ami nem mellesleg talán ötszörösen hozná vissza az árát. Vagy, ha már játékokról van szó, több potenciális sikerjáték költségvetését fedezné.)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.