Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Komcsi


Komcsi
tag

Szép! Sírni tudnék az ilyentől. De csak mert nem lehet az enyém :P

C:\Privátot előbb észreveszem!...

(#2) S.J.M.


S.J.M.
senior tag

Na ilyenkor irigykedik az én GX620-am. :D

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#3) Kirrr


Kirrr
aktív tag

Elég fura, hogy az Asus G50v család alapját használja. :(

@S.J.M. : Nekem a GT628-am is elsárgult kicsit...

[ Szerkesztve ]

(#4) Paul119


Paul119
addikt

hmm tetszetősek, lehet ez lesz a következő notim :K

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#5) t72killer válasza Paul119 (#4) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Én kicsit nehéznek találom őket, a 16"-os notik manapság 3 kiló alatt szoktak lenni. Biztos a bika hűtés miatt van...

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#6) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Nem lesznek olcsók, de el tudnék viselni egyet. :))

<< Heimdal >>

(#7) zazahoho


zazahoho
őstag

Nyár végén terveztem venni valamit,de lehet spórolok kicsit egy ilyen kaliberű gépre ;]

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#8) bartucc


bartucc
addikt

Akkor nem mondjam hogy az én SIS vga-s gépem hova süllyedt :DDD

Nem rossz gépet, de ilyet akkor se vennék, nem ér meg az árát, szerintem, és így is túl sok a kompromisszum.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#9) Paul119 válasza t72killer (#5) üzenetére


Paul119
addikt

én is pont ezen gondolkodtam,toshibám aksival együtt 5 kiló szóval megkönnyebbülés lesz helyette ez, nem szakad annyira le a hátam ha egész nap hurcolászom :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#10) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Ehh de jo kis gép ez.
Ha nem sajnálnák ennyit kiadni biztos csak ilyet és hasonlokat vennék.
Ha kiderül az ára akkor elszontyolodok mindig...

(#11) Bomc


Bomc
aktív tag

15,6"-os kijelzőbe Full HD-t, sasszem kell a betűkhöz.

(#12) macilaci78 válasza Bomc (#11) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Miért is? Office, Acrobat, stb alatt lehet állítani egy mozdulattal a munkaterület méretét, böngészőkben szintén. A menük, asztal mérete az, amit macerásabb használni, de vannak gyorsbillentyűk, stb. Meg lehet ezt szokni.

Cikkírónak: "A nemtég bemutatott ...."

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#13) zazahoho válasza Silentfrog (#10) üzenetére


zazahoho
őstag

Szerintem nem vagy egyedül,az ára is ütős lesz .

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#14) fatal`


fatal`
titán

Nem rossz, de biztosan nem az én pénztárcámhoz szabják majd az árát. Bár őszinténszólva nincs szükségem gamer teljesítményre a notebookhoz, arra ott az asztali. :)

Azért ha ingyen hozzámvágnának egyet, nem utasítanám vissza. :)

(#15) bolvar


bolvar
senior tag

én most erősen gondolkodok egy gamer notira váltásban.
lan szempontjából sokat könnyít az emberen és én éppen nem az agyonhypolt játékok embere vagyok szóval tökéletesen megfelelne egy hasonló gép.
a chifi dragon házhoz képest ez a 3.5 kiló felüdülés:D:D

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#16) DeFranco


DeFranco
nagyúr

A gémer az, aki rajong a gémekért? ;]

(#17) Paul119 válasza DeFranco (#16) üzenetére


Paul119
addikt

kihajtja e? :DDD

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#18) aram01


aram01
nagyúr

még 3kilót adnék érte max 350-et kár hogy nem annyi lesz,áráról tudunk már valamit?

bolvar dragonnal jársz lanra? :Y fogadjunk kombid van :D

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#19) zazahoho válasza DeFranco (#16) üzenetére


zazahoho
őstag

ez fájt :D szerintem 400 felett lesz ez,de ne legyen igazam :N

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#20) Silentfrog válasza Paul119 (#17) üzenetére


Silentfrog
veterán

Ha meghuzod akkor tuti kihajtja! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21) ígyvanferi válasza DeFranco (#16) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Én nem tudom biztosan, de szerintem ilyen szó nem létezik... :U

[ Szerkesztve ]

(#22) Perillustris válasza zazahoho (#19) üzenetére


Perillustris
senior tag

5-600K min.

Perillustris

(#23) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Csinos kis melegszendvics sütő :)
Jó súlyban van. :U

...

(#24) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ezeket win7 nélkül nem is lehet megvenni?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#25) Televan74 válasza leslieke (#24) üzenetére


Televan74
nagyúr

A magas árért,amit egy ilyen gémer notiért elkérnek, már legyen hozzá win7. Aztán majd a felhasználó eldönti, hogy kell e neki , vagy feltesz -e egy linuxot.
Bár egy gémer notihoz win7 kell :P

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#26) pottyantós


pottyantós
aktív tag

Durva laptop, durva árral, durva felhasználóknak, de nem nekem... :DDD

!!!!Més que un Club Barcelona!!!

(#27) Paul119 válasza Silentfrog (#20) üzenetére


Paul119
addikt

:DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28) Paul119


Paul119
addikt

[link]
kis off.. ennek a dögnek az árára kiváncsi lennék

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#29) Rossi


Rossi
addikt

Nagyon gáz ez a gémerezés, legalább ti ne használjátok a cikkekben... :(

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#30) Narxis


Narxis
nagyúr

Kész, ez kell nekem. Muszáj megvennem!

Thanos was right.

(#31) MCBASSTION


MCBASSTION
aktív tag

csorog a nyálam....

windows7sins.org

(#32) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Pfúj, nem kell! :(

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#33) leslieke válasza Televan74 (#25) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igazad van a magas árban benne is lehet a win7 ára is. Csakhogy ez így durva árukapcsolás is egyben. Kötelező és kényszerítve van az ember a win7 megvételére. Aztán ha mégse kell a win7, akkor csak feleslegesen fizette ki az ember érte pluszban az árát. Ezt a pénzt valahogy aztán elég nehezen akarják visszaadni a gyártók.
Tehát nyugodtan árulhatnák operációs rendszer nélkül is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#34) Brutális eb válasza leslieke (#33) üzenetére


Brutális eb
addikt

Azért még mindig a win a legalapabb játék oprendszer.....(Végűl is sok értekme lenne free dos-nak egy "gamer" notin ;] )
Aki meg 350 ezer felett vesz gépet az kérlek ne kalózkodja már le a wint.(Mi másért lenne gond ha fent van....)

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#35) JanR


JanR
addikt

En akkor sem ertem meg ezeket a gamer notebookokat. 1 ora jatek utan, mar annyira at van melegedve az egesz, nem hiszem, hogy a hossza jatszadozas olyan jot tesz neki.

Az en HP-mat sem hasznalom 1 ora jateknal tobbre, nem szeretnem, hogy baja legyen.

(#36) leslieke válasza Brutális eb (#34) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Mi van, ha valaki nem azért vesz erős gépet, hogy játszon?? Másra nem is lehet használni egy notit, csak játékra?? Ez elképzelhető neked??
És ne abból indulj ki, hogy kalóz win7 menne rá, mert a Windowson túl is van ám élet.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#37) Paul119 válasza JanR (#35) üzenetére


Paul119
addikt

hát akkor az valami nagyon okádék gamer noti lehet

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#38) oO7 válasza leslieke (#36) üzenetére


oO7
őstag

egy gamer notit az emberek úgy általában tipikusan játékra vesznek... ha mégsem akkor vannak erős gépek a gamer kategórián kívül is és ott akadnak OS nélküli gépek... amúgymeg egy ilyen drága gépnél ne rinyáljunk már amiatt az 5000Ft miat amennyibe az OEM windows kerül... és legalább van egy normális, legális oprendszered...
haggyuk már ezt a szánalmas árúkapcsolós flamet...

(#39) Narxis válasza oO7 (#38) üzenetére


Narxis
nagyúr

5000Ft-os Windows? Kérek hármat! :Y

Thanos was right.

(#40) oO7 válasza Narxis (#39) üzenetére


oO7
őstag

OEM... szóval nem kapsz :P

[ Szerkesztve ]

(#41) JanR válasza Paul119 (#37) üzenetére


JanR
addikt

Ez nem kifejezetten gamer noti, de a jatektol brutalisan felmelegszik.

(#42) t72killer válasza JanR (#35) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Olyat kell venni, aminek jó a hűtése. Énis találkoztam már olyannal, aminek a winyója (nem, nem a 7800GTX grafika, és nem a csúcsproci, hanem a nyamvadt 80gigás winyó) megolvasztotta a közelében lévő műanyag részeket. A CPU/GPU viszont nagyon jól bírta.

Szóval érdemes a teszteket megnézni, és olyat venni, ami jól bírja a gyűrődést, a hőfokot meg everesttel nézni egy kiadósabb nyári játéknap végén.

Amúgy nekem a melós gépem HP, igaz üzleti modell, 8510w. A GPU +20% húzásával sincsenek vészes hőfokok. Talán az lehet a titok nyitja, hogy sem a cpu, sem a gpu nem a legenergiapusztítóbb kategóriába tartozik, amit hasonló házba tesz a hp, és gondolom csak 1féle hűtést terveznek kategóriánként.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#43) Brutális eb válasza leslieke (#36) üzenetére


Brutális eb
addikt

Erre a válaszom: :D

Szerinrem az emberek 99,9% "Gamer" notit játékra vesz .
Sajnálom,hogy a 0.1 % aki nem(gondolom te is ha vennél a nasa-nak segítenél a térhajtómű elkészítésében linux alatt :) )annak nics más opciója.
Én pl tök szeretek egy bizonyos sört amiben van kukoricagríz ami nekem nem kell mégsem akadok ki,hogy van benne. :)

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#44) leslieke válasza Brutális eb (#43) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

a nasa nem pálya, olyan kis cégnek nem dolgoznék. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45) t72killer válasza Brutális eb (#43) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az sem igaz, hogy nem lehet gamer notit win nélkül venni. Igaz, nem nagy márkát, hanem összerakott, Clevo házas cuccokat, de vannak OS nélküli megoldások. link1 link2. Más kérdés, hogy szinte ugyanannyiba kerülnek, mint a windowssal szállított márkás (HP, Acer) termékek.

Most látom, a második linknél (One notebookshop) GTX 480M-mel szerelt notit lehet összehozni 1600€-ból. Ha már nagyon sokat akar játékra áldozni az ember, akkor egy ilyen, ez üti az ATI 5870-et. (igaz, inkább "cipelhető workstation" kategória, mint notebook)

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#46) Brutális eb válasza t72killer (#45) üzenetére


Brutális eb
addikt

Igen ez az,hogy árban ugyanott vagyok.
Ha meg nem kell a win lezúzom aztán mehet a gamer notira a google oprendszer. :)

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#47) t72killer válasza t72killer (#45) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

bahh, benéztem, 480M-mel és i7 620m procival konfigurálva 2+k€, nem embernek való :(((

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#48) Buvana


Buvana
aktív tag

Kell kell kell! :Y

http://prohardver.hu/hir/izmos_gemer_notebook_duo_az_msi-tol.html

[ Szerkesztve ]

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.