Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Az én nyomtatóm 18000 volt, és hozzá a színes patron 7000... 3 patron ára egy nyomtató. :) Pesze utántöltöm ezért a patronokat.

[ Szerkesztve ]

(#2) ftc


ftc
nagyúr

Most tehetünk arrol,hogy pl canon CL41-t nem vállalja senki se tölteni? mit twhwtwk veszek egyet...

(#3) bnss válasza ftc (#2) üzenetére


bnss
veterán

Én már nem egyszer töltöttem meg, nem egy ördöngősség, ha erre céloztál hozzászólásoddal.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#4) KrAt


KrAt
veterán

Még jó, hogy a HP-m nem megy utángyártottakkal :( :(((

(#5) WonderCSabo válasza KrAt (#4) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Én eredeti patront töltettem újra, azzal ment frankón, még a tintaszinteket is rendesen kiírja.

(#6) biker


biker
nagyúr

én csalódtam harmadszor is ut tintával.

- lexmark gyári patron és kétféle tintával utólag töltve: gyári: jó, ut: rosszabb
- nővérem epsonja gyári patronnal szép, ut (g&g, majd remaxos töltés) egyik sem olyan szép
- most canon-ba raktam g&g gyárilag töltött patront, mellékelem a különbséget.

eredeti nyomta 10pt betű, 2oldal egy lapra, ergo 5pt
g&g nyomta 12pt betű, 1oldal egy lapra

ég és föld a kettő.

bár az mp 520-hoz nem drága a patron, 3200Ft és elvileg 375 oldalt tud, de én 450-et hoztam most ki belőle, valszeg nem volt nagy a fedés mindenhol

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7) tkazmer válasza WonderCSabo (#1) üzenetére


tkazmer
addikt

holland ismerősök nem patront, hanem nyomtatót szoktak cserélni, olcsóbban megveszik a nyomtatót patronostul, mintha külön vennének patront hozzá...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.