Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gyiku


gyiku
nagyúr

spdifet is kirakhattak volna hatra.

hüllő

(#2) #95904256


#95904256
törölt tag

Erre a 16GB-os RAM-ra kíváncsi vagyok. Egy ASUS G45-ös lapba próbáltam beletuszkolni 4x2GB RAM-ot, ami ugyan működött is, de csak egyoldalas RAM modulokkal. Kétoldalas modulból ( ha jól sejtem a jelenlegi összes 4GB-os modul ilyen ) csak kettővel volt hajlandó menni...

(#3) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Végre egy remekbe szabott full integrált deszka Intel processzorok alá.
Az integrált gpu is egész jónak tűnik.

gyiku: Ott van az ;)

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4) tlac


tlac
nagyúr

ezt egész jól összerakták

a déli híd ezeken kívül egy floppy, egy PATA és hat SATA-300 portot is kiszolgál

ez így pontatlan, az ich10r nem tud se pata-t, se floppy-t
csak közvetve szokta kezelni, úgy, hogy van még egy chip, ami ezeket tudja és ez kapcsolódik a déli hídhoz
de a pata vezérlője akár az északi hídhoz is kapcsolódhat pci-e x1-en

(#5) gyiku válasza BITBOYS (#3) üzenetére


gyiku
nagyúr

hat en nem latom :F

hüllő

(#6) BITBOYS válasza gyiku (#5) üzenetére


BITBOYS
addikt

Hangkártya panel, jobb alsó széle:[link] Nagyítsd fel a képet :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#7) gyiku válasza BITBOYS (#6) üzenetére


gyiku
nagyúr

lol, ez ma mar a masodik [link] :C

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#8) akaido


akaido
addikt

Mindig is komáltam az integrált vga-s lapokat-most is egy ASUS P5E-VM HDMI alól tolom az igét-, ezt is szeretni fogom, ill. ~-ném ha lenne rá ölég zsé...mert ha meglátom az árcédulát mehetek Dr.Ága rendelőjébe... :)

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#9) BITBOYS válasza gyiku (#7) üzenetére


BITBOYS
addikt

Szemészeten mikor voltál mostanság? :DDD
Van benne valami :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#10) .mf


.mf
veterán

... és még a Gigabyte lapjaira mondják csomóan, hogy ronda színkavalkád :DDD
Árat nem láttam a hírben, addig ez csak egy normálisan felszerelt (ámbár ronda) lap, amiből láttunk már néhányat.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#11) boba6


boba6
aktív tag

én már azt várom, hogy mikor tud végre egy ilyen integrált lap dual-display módot DVI és HDMI-n

... "Have you tried turning it off and on again?" .... "Is it definitely plugged in?" ... • • • • • • • • • • • • ha nem kapsz választ 24 órán belül, emlékeztess!

(#12) X@b3e válasza boba6 (#11) üzenetére


X@b3e
addikt

Ebben az árkategóriában ilyen ficsör sztem még egy jódarabig nem lesz

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#13) Illusion1010 válasza boba6 (#11) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Jó hogy szóba került ez is.
Szóval akkor az ilyen több (video) kimenetes lapok nem tudnak 2 monitort kezelni ?
VGA + HDMI sem ?
Pedig pont emiatt szerettem volna ilyet :(

(#14) boba6 válasza Illusion1010 (#13) üzenetére


boba6
aktív tag

de, a VGA+HDMI vagy VGA+DVI az megy

a legutolsó generációs nVIDIA-nál és Intelnél nem találtam infót még, hogy a két digitális kimenet egy forráson osztozik-e, AMD-nél biztos

[ Szerkesztve ]

... "Have you tried turning it off and on again?" .... "Is it definitely plugged in?" ... • • • • • • • • • • • • ha nem kapsz választ 24 órán belül, emlékeztess!

(#15) djsunny válasza boba6 (#11) üzenetére


djsunny
aktív tag

Én meg már azt várom, hogy mikor lesz egy ilyen felszereltségű integrált microATX-es lap 4db. DDR3 foglalattal?! :))

(#16) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

hmmm ha intel ala nem csak intelt raknek .... amugy meg a g45cseszi a csorom egy ideje... msi-t meg szeressuk...:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#17) fekeandras válasza #95904256 (#2) üzenetére


fekeandras
őstag

Az asus p5nd2se sem kezelt 16Gb-t ramot csak 8Gb-ot. Akkor lehet, hogy ezért? :F (Igaz az nforce volt nem Intel)

(#18) Illusion1010 válasza neduddki (#16) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Te kijöttél a formából :) egyre értelmesebben írsz :D

(#19) twollah


twollah
nagyúr

Erdekes, hogy van meg az alaplapon floppy port.

(#20) Szlovi


Szlovi
aktív tag

Floppy port :Y???
Középkategóriás lap mATX méretben? Egész jó,de az ára is középkategóriás az tuti - 30K környékén vagy inkább felette.

(#21) neduddki válasza Illusion1010 (#18) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

na ez ma a veg... ma egy kvazi is:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#22) vottokar válasza Szlovi (#20) üzenetére


vottokar
senior tag

Hát! Attól félek, hogy ez a mai szárnyaló hardverárak mellett nem áll meg 30K- ból. :(
Pedig tényleg tetszene a dolog...

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#23) #95904256 válasza boba6 (#11) üzenetére


#95904256
törölt tag

A HDMI az nem más mint egy az egyben a DVI a hanggal ( SPDIF ) egybeöntve. Tkp. a DVI jelet vagy a DVI porton veszed le vagy a HDMI-n. Ahhoz hogy két külön jeled legyen, két külön DVI portot kellene támogatnia a GPU-nak.

(#24) boba6 válasza #95904256 (#23) üzenetére


boba6
aktív tag

tudom én azt ;) #14-be írtam is
de attól még várhatom hogy végre tudja vmelyik chipset :C

... "Have you tried turning it off and on again?" .... "Is it definitely plugged in?" ... • • • • • • • • • • • • ha nem kapsz választ 24 órán belül, emlékeztess!

(#25) vottokar válasza vottokar (#22) üzenetére


vottokar
senior tag

Sajnos igazam volt.. keresgélve megtaláltam az árát. 34K meg egy kicsi az ..onnál. :(
Ez sok.

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.