Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

Talán a Witcher 3 elindított valamit? Ők is átvették. Újra ingyenes kiegészítők lesznek? De jó volna.

[ Szerkesztve ]

PSN: szuhi

(#2) br.rak válasza sz.atesz89 (#1) üzenetére


br.rak
őstag

Bátor dolog, gondolom nem partizánakció az MS tudta nélkül, gold sem kell a coophoz és free DLC-k, az EA-nál meg közben agyárgörcsöt kapnak, de megelőzendő a rossz példa terjedését bevetik a -1. nap DLCket Troll off.

Viszont a spoiler érdekesnek tűnik...

[ Szerkesztve ]

(#3) ldave válasza sz.atesz89 (#1) üzenetére


ldave
félisten

Azért nem olyan egyedi ez a dolog, a Mass Effect 3-hoz is ingyenesek voltak a multi DLC pályák, ahogy a Dragon Age Inq-höz is, ha jól tudom.

@br.rak: tudom, népszerű szidni az EA-t, de azért elég sokat javultak az utóbbi időben: lásd a fenti két játék DLC példái, az online pass-t is eltörölték már. Persze, van még hova fejlődni (Sim City esete).

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#4) AxBattler


AxBattler
félisten

Az egyetlen cím, amit irigylek a BOX-tól, de ezért nem veszek konzolt. :N

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#5) br.rak válasza ldave (#3) üzenetére


br.rak
őstag

Ha az EA kapcsán csak az Old Republic kapcsán elkövetett marhaságait kellen e felsorolni az is hosszú lenne, a ME3 DLC pedig jórészt a felháborodást(ebbe nem menjünk bele, hogy jogos volt-e) kívánta csökkenteni

Nyilván ez lesz az új Box első igazán nagy húzócíme. ( A Master Chief Collection nem új játék volt, de nyilván az is szépen termelt), így nagyot kell dobbantani vele.

[ Szerkesztve ]

(#6) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Ez nekem új, hogy az egyik szereplő Nathan Fillion fejet kapott.. :D

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#7) oriic válasza Zirowe (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Konkretan o játssza a szereplőt.

Live-Die-Respawn

(#8) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Máshol olvastam, hogy a Chief féle team-ben Fred Linda és Kelly lesz a másik 3 Spartan II. Nemtom mér, de én úgy emlékeztem, hogy Linda és Fred is meghalt (Lindát szétlőtték Reach bukásánál, erre határozottan emlékszem, elvileg halott volt amikor John berakta a fagóba, nem?).

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#9) oriic válasza [Prolixus] (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na hazaerek ennek utánanézek, de emlékeim szerint Fred és Linda jelentettek a parancsnokság nak az Operations First Strike-rol.

Live-Die-Respawn

(#10) [Prolixus] válasza oriic (#9) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Nem kell, élnek és virulnak a Halo Nation szerint. Bár Linda visszahozása eléggé nonszensz a leírtak alapján.

BTW, nincs valami oldal, ahol össze van szedve mi számít kánonnak, meg mi nem a Halo univerzumban? A képregények azok? vagy pl. a Halo: Reach játék meg a Nylund féle regény ellentmondásos, akkor most mi az ami megtörtént és mi az ami nem? :)

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#11) oriic válasza [Prolixus] (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg minden könyv es képregény a kánon resze. (Halo 4 ota)Bungie idétlenkedett, mert átírta a könyv történéseit de valahogy vegul osszeraktak a kettőt. Nalam a Reach könyv a kánon meg a 343i-nel is, hiszen az alapjan csináltak meg a Halo 4 atvezetoit.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#12) gianni85 válasza sz.atesz89 (#1) üzenetére


gianni85
veterán

Hát a Witcher elindította, hogy ingyenes a DLC, de létrehozta a fizetős Expansion fogalmát :D:D:D

(#13) [CsuCsu] válasza gianni85 (#12) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Nekem mindegy minek hívják, amíg a kapott tartalom arányos az árazással. Tehát DLC-t sem bánom ha jól van árazva. Borderlands 2 jó példa.

[ Szerkesztve ]

(#14) chipesz válasza br.rak (#2) üzenetére


chipesz
őstag

Kell Gold tagság az Online co-op-hoz.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#15) oriic válasza chipesz (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tegnap olvastam, gratula nekik.

Live-Die-Respawn

(#16) [Prolixus] válasza chipesz (#14) üzenetére


[Prolixus]
addikt

:DDD Nem akartam korábban beírni rosszmájúságból, hogy nem lesz ez ilyen szép szerintem. És tényleg...

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#17) oriic válasza [Prolixus] (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk tök lényegtelen, mert legtöbb embernek van goldja, de akkor is. :D Először azt mondják a fejlesztők személyesen a Game Informernek hogy nem kell gold, most meg javítják, hogy de kell...:D

Live-Die-Respawn

(#18) [Prolixus] válasza oriic (#17) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Igen erre gondoltam én is. Eleve nem olyan nagy dolog már manapság Gold tagság, meglepett volna, ha pont a Microsoft konzol húzócímének új játékmódjához ne kellene. És a Microsoft nem először mondana teljesen ellent moagának azért, hogy kezdetben jobb színben tűntesse fel a dolgokat...S lőn "világosság". :)

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#19) oriic válasza [Prolixus] (#18) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Viszont most ezért mindenki kap a Halo 5 mellé 14 napos goldot hogy a coopot bárki kipróbálhassa.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.