Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mathaus=)


mathaus=)
senior tag

Szerintem szépre sikerült, egy 60-70 közötti árral nyerő lenne..

(#2) hajbel


hajbel
addikt

Ó, nagyon várós... De miért 512 RAM? :W

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#3) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Lassan ennek kéne lennie a belépőszintnek (na jó, nem a két magra gondolok, hanem minden másra).

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4) maggi1886076 válasza mathaus=) (#1) üzenetére


maggi1886076
addikt

sztem ocsóbb lesz.ugyan ezt sony-ban a t-nél 63000ft.ez alá kel jóval lőniük, hogy befutó telót akarnak.de nem rossz.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#5) H-ger


H-ger
tag

az msm8225 az nem egymagos?

[ Szerkesztve ]

hger-xperiablog.blogspot.hu - Minden ami Xperia!

(#6) DS39


DS39
nagyúr

nincs nagy különbség a G300-hoz képest, kicsit újabb proci, és több belső memó, szolgáltatónál ez is 50k lesz.

szerk: ha mégis van ilyen prociból kétmagos, akkor valóban 60-70 közötti áron várható.

[ Szerkesztve ]

(#7) tjb007 válasza H-ger (#5) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem, nem egymagos. Bővebben: [link]

(#8) maggi1886076 válasza DS39 (#6) üzenetére


maggi1886076
addikt

ha 60-70 körül lesz akkor nem fogják tudni eladni...

[ Szerkesztve ]

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#9) H-ger válasza tjb007 (#7) üzenetére


H-ger
tag

kösz, igazad van, összekevertem az msm8255-tel.

hger-xperiablog.blogspot.hu - Minden ami Xperia!

(#10) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Jól hangzik a belső, de a RAM... miért kell azon mindig spórolni? Középmezőnybe az 512 MB már az alapfelhasználás mellé éppen hogy elég kategóriába tartozik.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#11) hunter84 válasza tjb007 (#7) üzenetére


hunter84
aktív tag

És az Adreno 203 az mire képes? Úgy értem, egy képzeletbeli rangsorban hol helyezkedik el?

(#12) tjb007 válasza hunter84 (#11) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mivel még semmiben sincs ez a SoC ezért pontos tesztek/mérések sincsenek ezzel kapcsolatban de egy biztos, az "új" Adreno 200 --nál erősebb.

(#13) hajbel válasza tjb007 (#12) üzenetére


hajbel
addikt

Azt nem értem még, hogy akkor most a 305 a 225 alatt lesz teljesítményben és a 320 az új csúcsgpu?

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#14) Lenry válasza tjb007 (#7) üzenetére


Lenry
félisten

jó ez a kisokos, könyvjelzőzöm is :R

telóhoz: nem egy vadállat, de kellően erős, megfelelő, max 50rugós árral slágercucc lehet belőle.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15) tjb007 válasza hajbel (#13) üzenetére


tjb007
nagyúr

A 305 a 225 felett lesz és igen, a 320 lesz a csúcs.

(#14) Lenry

Köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#16) Badboys


Badboys
őstag

A már beharangozottak is holvannak? Kamu cég csak ígérget aztán sehol semmi.

(#17) DS39 válasza Badboys (#16) üzenetére


DS39
nagyúr

mire gondolsz? az Ascend sorozat több tagja kapható szolgáltatóknál.

(#18) daniel909


daniel909
addikt

a telefon szép, de ez az idióta hüvely logó nagyon nem tetszik... és ez nem megszokás kérdése, mert sosem tetszett. még a szoftver folyamatosságára lennék kíváncsi, mert ha szépen fut, akkor eléggé bejövős lesz.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#19) ollie válasza hajbel (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem is ezt tűnt fel, így már felejtős.

***

(#20) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

És G300-ra mikor lesz ICS? Eredetileg júliusra ígérték, de még nincs semmi.

(#21) Švejk


Švejk
őstag

Nem tudom, szerintem az érintőgombok meg a hátlap eléggé Motorolás lett, egy egyedibb pl G300 design jót tett volna neki...

(#22) Badboys válasza DS39 (#17) üzenetére


Badboys
őstag

Konkrétan a P 1 és a Qvad mióta is ígérgetik?

(#23) DS39 válasza Badboys (#22) üzenetére


DS39
nagyúr

ezekkel az a probléma hogy a Huawei ugye Magyarországon nem árusít függetlenül legjobb tudomásom szerint, így a szolgáltatók hozhatják be a készüléket. viszont ezek már olyan drágább darabok lennének amit nem mernek bevállalni, mert nem név, lehet rajtuk maradna. ezért próbálják bejáratni a brandet az alsóbb kategóriában.
én pl meg vagyok elégedve a sajátommal (Y200) és az biztos hogy ha komolyabb modellre cserélem első számú választásom szintén egy Huawei lesz, nem Samsung vagy HTC.
(úgyhogy reméljük hogy vmelyik szolgáltató azért mihamarabb bevállalja legalább a P1-et)

[ Szerkesztve ]

(#24) Badboys válasza DS39 (#23) üzenetére


Badboys
őstag

Ez idáig rendben félig meddig akkor nem kell telhetetlennek lenni és nem háromszoros áron adni,hanem a mérsékelt árfekvést alkalmazni. A telhetetlenség meg itt próbálják kipréselni a népből amit a hazai környezetükben nem tudnak. Ilyen drága szolgáltatás és készülék árakat csak itt vannak.

(#25) CardGame


CardGame
csendes tag

Az etotalk.com -on már rendelhető a cucc, meggyőző $189,99 -os áron!!
Mennyire megbízható ez az oldal? Van valakinek tapasztalata erről?
Nagyon kéne egy megbízható válasz, mert sos kéne egy korrekt 2sim -es droid gép!

Előre is köszi a válaszokat!

PePe

(#26) sekiss


sekiss
csendes tag

etotalk.com-ról tapasztalatok engem is érdekelnének :)

köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.