Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Mellőzzük az ilyen ''értelmes'' kezdő hozzászólásokat.
Köszönöm.


A szerkezet egyébként jó, de a kis méreten kívül semmi újdonságot nem hordoz.

Samsung Galaxy A54

(#3) KrAt


KrAt
veterán

Aranyos kis kütyü, 13 dollár meg egyenesen kevés pénz érte :) Kár, hogy soha nem szoktam a sim-em tartalmát lementeni (vhogy nincsenek benne olyan fontos számok :B )

(#4) S.J.M.


S.J.M.
senior tag

Ilyen fajta készüléket egy Shell Smart katalógusban láttam, csak ott úgy menti le az adatokat hogy nem is kell hozzá számítógép.

[Szerkesztve]

Egyes számítások szerint az emberi agy tárolókapacitása 1 trillió bit, vagy 1164153 gigabyte.

(#5) Bog válasza S.J.M. (#4) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ott nem is tudod pont ezért szerkeszteni sem. Jellemzően minden szolgáltatói üzletben van úgynevezett SIM másoló, amely egy pofonegyszerű kis kütyü, amibe betolod a kártyát, piros led, zöld led, aztán a másik kártyát (piros és zöld led újra), és kész. Az adatok átmásolásra kerültek.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#6) Viktor0610 válasza Bog (#5) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem is igaz, mert kér PIN-kódot is... ;]

Samsung Galaxy A54

(#7) gigolo2225


gigolo2225
csendes tag

hali! a következő problémával kapcsolatban kérném segítségeteket: adott egy nokia 5140i,amivel a gépre szeretnék tenni képeket. van adatkábelem,összedugtam,a windows rögtön kiírja,hogy az usb eszközt nem lehet felismerni... letöltöttem egy cable drivert,és letöltöttem a nokia pc suite nevű programot,és a program nemismeri föl telepítés után a telefont... Mi lehet a probléma????

Nem vagyok rasszista, de az emberszín a fehér!!!

(#8) Zoli bácsi válasza gigolo2225 (#7) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Nem egészen jó topicban tetted föl a kérdést..... De szerintem: Lehet hogy régebbi pc suite-ot használsz, azért nem ismeri föl, töltsd le a nokia.hu-ról a legfrissebet. Emlékeim szerint cable drivert installálja, nem kell külön. Amire még gondolnék, hogy utángyártott adatkábeled van, sokan szívtak vele, hogy nem ismeri föl a telefont.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.