Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pipó


Pipó
őstag

Működik vajon ez asztali S754-es alaplapokban? Ha igen, akkor tovább él és virul ez a platform.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#2) erdoke válasza Pipó (#1) üzenetére


erdoke
titán

Igen, bár egy BIOS frissítés nem árthat a PowrNow! működéséhez.
Otthoni S754 rendszer leváltása előtt ebből még ki lehet facsarni 3 GHz-et. :D

A legjobb aláírás a héten

(#3) DeadMeat válasza Pipó (#1) üzenetére


DeadMeat
veterán

Msi es dfi lapjai szeretik a mobil procikat.:D
Nem lehet egy tul rossz kis cumo,mehet ez 3 giga folott is joval :DD

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#4) AMD Power


AMD Power
titán

Ez elég brutál lehet! De szerintem játék közbe ne nagyon rakd azt a notit amiben ilyen cpu van!;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5) erdoke válasza AMD Power (#4) üzenetére


erdoke
titán

Nem nagyon rakom a notikat játékon kívül se. ;) :D

A legjobb aláírás a héten

(#6) AMD Power válasza erdoke (#5) üzenetére


AMD Power
titán

Ellnézést egy szót kihagytam!:) Ne rakd az öledbe dumát szerettem volna írni....:B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7) kovsol


kovsol
titán

nekem egy Asus K8N-E Deluxe lapom van nem tudom ilyen CPU belemehet-e vajon.

May the Force be with you!

(#8) erdoke válasza kovsol (#7) üzenetére


erdoke
titán

Fizikailag biztosan, és nagy valószínűséggel működne is, csak az ''extra'' dolgok nem mennének esetlegesen (energiagazdálkodási funkciók pl).

A legjobb aláírás a héten

(#9) kovsol válasza erdoke (#8) üzenetére


kovsol
titán

engem a nyers erő éldekel csak most hogy spórol 500Ft -t az anyira nem érdekel jah meg a kóterban ugyse kell áramot füzetni

May the Force be with you!

(#10) joshua7


joshua7
veterán

Király kis proci. Bár nem lesz értelme ilyet vadászni. Mire nem lesz elég a mostani 3000+, 3200+ ez se fog érni semmit.

Semper Fi

(#11) Bgs válasza AMD Power (#6) üzenetére


Bgs
senior tag

Valoban sok meleget tud ontani egy DTR terheles alatt... nekem is DTR-em van es terheles alatt (pl. WoW :) ), a kiomlonyilashoz rakhatom a teamat, hogy langyos maradjon :) (Igaz abban a GPU is benne van...)

Viszont nyugis hasznalat kozben 3 oras uzemido is kijon pedig nem tul nagy az aksija...

Bgs Kek modolt farmer, SMP bicska, spam taszito ing, integralt karora, personal firewall gatya, antisztatikus zokni, 5 sec alatt rebootolhato cipo.

(#12) Bgs válasza joshua7 (#10) üzenetére


Bgs
senior tag

Ha 3000+ keves, akkor egy feltehetoleg majd jol huzhato 4000+ (mondjuk 5000+ kornyeken) azert 2-2.5x gyorsulast jelent, ami nem elhanyagolhato. Es nem kell alaplapot, memoriat es VGA-t cserelned, ami koltseg fronton eleg sokat szamit...

Bgs Kek modolt farmer, SMP bicska, spam taszito ing, integralt karora, personal firewall gatya, antisztatikus zokni, 5 sec alatt rebootolhato cipo.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.