Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dzsoni


dzsoni
senior tag

Hegymászók, ejtőernyősök, idegenlégiósok előnyben :)

(#2) ngabor2


ngabor2
nagyúr

Vajon ez, vagy egy memkártya/pendrive éri meg jobban?

(#3) dzsoni válasza ngabor2 (#2) üzenetére


dzsoni
senior tag

Ha a fizikai méretet nézzük akkor a memkártya/pendrive, ha a kapacitálst akkor talán ezek.

(#4) velizare


velizare
nagyúr

megfújhatom a 70 centit. az kb. a derekam, illetve az asztal teteje. ha kézben viszem, vagy táskában, és úgy ejtem le, akkor az inkább 100-120 centi legalább. plusz még ha rá is ugrok... kevés. :O

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#5) Cathfaern válasza velizare (#4) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Azért azt se felejtsd el hogy nem mindegy hogy magában esik a földre (azaz közvetlenül érintkezik a betonnal) vagy a táskában, tehát az is felfog valamennyit az ütközésből.

(#6) biga válasza velizare (#4) üzenetére


biga
senior tag

''plusz még ha rá is ugrok''
:)) Vagy véletlenül a kocsi kereke alá esik, és épp az előre-hátra menetet gyakorlom, utána az ütvefúró is is épp a hegyével esik rá vagy 2 percre, persze véletlenül pont bekapcsolva :DD

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#7) Dassler válasza biga (#6) üzenetére


Dassler
őstag

...és aztán pont arra jön egy 60t-ás cementes csurig rakva, aminek mind a 8 kereke átgurul rajta, az utolsó pont levágja az útról, mert ugye pont egy hídon vagyunk, így megpattan egy part menti sziklán, onnan pont egy érkező szárnyashajó alá, ami megdobja, majd egy épp arra járó jet-es beszippantja, majd egy uszályra veti, ami épp kokszot szállít, így kerül egy hőerőmű kazánjába...

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#8) Pentax válasza Dassler (#7) üzenetére


Pentax
tag

És utána a mindent kipróbáló 6 éves lányom kezébe kerül,aki szeretné,ha a kutyánk visszahozná,ha eldobja...:D:D:D

[Szerkesztve]

Kiszel Tünde egy komoly érv a homoszexualitás mellett.

(#9) fanatic


fanatic
aktív tag

Ha egy flashdrive-on nem fér el az adat, akkor vigyázz a winchidre, hogy meg ne sérüljön!

Mi az? -Kicsi,zöld és háromszög alakú??? -Kicsi zöld háromszög :D

(#10) ngabor2 válasza fanatic (#9) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Igen, valahogy ez van. Ha az adatmennyiség <2GB, akkor pendrive. Ha nagyobb, akkor dvd.
Zsenge fantáziámmal nem tudok most olyan helyet, ahova extrém körülmények (rúzkódás, dobálás) mellett igen gyors és nagymennyiségű adatírás/olvasás kell a helyszínen.
Tehát leginkább a ''szép, szép, de minek'' kategória. Persze ha valaki tud ilyen területet, az elárulhatná nekem is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.