Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  [Re:] Nincs többé Hercules-VGA (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Niquis


Niquis
aktív tag

Fuck.:( Nagyon jók voltak.Ezek szerint sosem lesz már Hercules gyártmányú R420-am:)

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#2) erdoke


erdoke
titán

Pedig ez a renitens magatartás szerintem többet használt az ATi kártyákról kialakult képnek, mint amennyit ártott. Mind1, ATi tudja.

A legjobb aláírás a héten

(#3) hungeek


hungeek
senior tag

az Ati is kezd ''hisztis'' lenni.... :(((

[Szerkesztve]

(#4) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Bakkker! Pedig ez volt nekem is a nagy álmom, hogy egyszer Hercules VGA-m lesz... Most már be kell érnem egy sima BBA-val... :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#5) Vitus válasza Vikthor (#4) üzenetére


Vitus
őstag

Egy sima BBA-val amit a Tsen sung cég gyárt le a Tsieng san csomagol és Tangsun lin terjeszt! :) Hercules :( legalább nem a nagy átlag volt, igaz minden megoldásnál sokkal drágább, de általában jobb minőség volt minden téren. :(

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#6) Cefa válasza Vitus (#5) üzenetére


Cefa
senior tag

nekem volt egyszer egy herkules gf4 mx 440-es kék nyákos kártyám.
semmivel nem volt jobb mint a noname.
sőt van egy guillemot tv tunerem na az meg rosszabb mint az átlag.
szerintem nagy humbug volt az egész. És ő is látta hogy ha nem tuningolja gyárilag a kártyát a kkor nem marad a piacon meg. mivel az ati(szerintem jogosan)
rászólt ezért(bár ez szerintem nem igaz) bemondta az unalmast.

egyszerűen drága volt és rossz volt a manageléáse a márkának ennyi.

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#7) barbikenje


barbikenje
aktív tag

Vitus meglátása a leghelyénvalóbb, mivel nekem is noname ratyi ATI-m van és hót szopás. Na, de majd jön a brokesz az ATI szájába, ha a sok felhasználó elpártol a gyártótól a kötelezően alacsony áron és minőségen tartott tömeg-, illetve megfizethetetlen (és szerintem annyival nem okosabb) high-end kártyák miatt. De tényleg ők a főnökök, ők tudják, hogy miért kell valami jól működő dolgot így elb...ni...

Azt hiszem kicsit meghíztam... A múltkor a Balcsin a japán túristák ölre mentek miattam a green peace-esekkel... Az egyik csoport meg akart szigonyozni... a másik meg visszatuszkolni a vízbe...

(#8) Szeke


Szeke
senior tag

Ha a milliókat, amiket eddig a VGA-ágazatba ölt, most hangkártya fejlesztésére fordítják, akkor talán lesz egy normális árú audigy2-verő karijuk :D

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#9) dabadab


dabadab
titán

Nekem is volt Hercules kartyam, meg hozzavalo 12''-es szines (konkretan zold) monitorom :)

DRM is theft

(#10) Szeke válasza dabadab (#9) üzenetére


Szeke
senior tag

:C

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#11) csibra


csibra
tag

Volt sok eve egy olyan hir, hogy nincs tobbe hercules videokartya gyarto veg. Azutan megis lett. Ezutan is lesz.

(#12) vsz válasza Cefa (#6) üzenetére


vsz
tag

Nekem meg egy Hercules Gf2MX-em volt pár éve - soha azóta nem szerettem úgy egy VGA-mat sem! :) De tényleg telsesítményre madnem azt tudta, mint a Gf2MX400-asok, és soha semmilyen telepítési vagy kompatibilitási gondom nem volt vele.

(#13) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Kár érte:(

(#14) Johnny


Johnny
senior tag

Kár érte :( Az első Hercules kártyám egy Tseng ET6000-es volt, maga idejében tényleg király volt és szerettem.
Az Ati meg inkább azokat a gyártókat buzerálhatná, akik sorozatban adják ki a referencia órajel alatti, csökkentett memória sávszélességü, tv kimeneteről lesrórolt védődióda nélküli, ratyi képminőségü kártyákat. Úgy látszik EZ nem böki a csörüket :(((
Mindegy, az Nvidia se jobb...

(#15) Vitus válasza Cefa (#6) üzenetére


Vitus
őstag

Én nem értek veled egyet. A hercules kártyái mindig gyorsabbak voltak a referenciáknál és más gyártok kártyájánál is (ahogy a cikkben is áll). Hogy neked volt egy tök low end kártyád és az nem nyújtott többet az átlagnál az egy dolog (szerintem nem is ő gyártotta hanem csak csomagolta mint sok más cég is a low end kártyáit). És ha jól emlékszem akkor a 3dmark 2003 rekordot is egy hercules kártyával csinálták amiben a referenciához képest majdnem 60% tartalék volt még ez sem véletlen (még ha 10 percig bírta is csak amit nem hiszek). Szerintem jó minőség, megbízhatóság és körítés volt hozzá, de saajnos mindez iszonyatos áron.

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#16) velizare válasza Cefa (#6) üzenetére


velizare
nagyúr

ööö... na figyu komám, a maga idejében a hercules terminator nevű kártyája (asszem így hívták) ütött mindent, ami mozgott. kis cég, de nem ma kezdték az ipart. leginkább a soyohoz tudnám hasonlítani. itthon azt sem tudják, mi a franc az, a nagykereskedő egyszerűen nem hajlandó behozni az országba ilyet, de pl. amerikában a 2. legkedveltebb alaplapot a soyo gyártja. én mindenesetre sajnálom, hogy megszűntetik a videokártyagyártó részleget... :(((

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#17) velizare válasza Szeke (#8) üzenetére


velizare
nagyúr

GUS Max-ot a népnek! :DDD
amióta a gravis is bedobta a törölközőt, a szagát sem állhatom a creative-nak... :O

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#18) Vitus válasza velizare (#16) üzenetére


Vitus
őstag

Ja a Terminator volt a Tseng ET6000-el szerelt karesz, nagyon alázott abban az időben. Nekem egy Hercules Thriller 3D 8Mb-os kártyám volt amin egy Rendition Verite 2200 dolgozott. A megvétele után még 2 évvel is voltak hozzá minden féle driver modok és nagyon ütött a cucc.

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#19) Zenty


Zenty
őstag

jah igaz az ati butiott szarokat kéne lehurognija ami annak tünteti ki magát ami nem is. :)Herculest meg nem értem semmi nyereség?Azt hiszem ő adta legdrágáb ati vga-kat és ugy tünt nem kevesen vették főleg amcsiba stb. szoval nem értem. :)Ati meg mg1 nem normalis , de biztos azért csinálta mert félt nemtudja eladni a saját alap vga-jit. :)

Guild Wars - Zenty a survivor

(#20) Zenty válasza Zenty (#19) üzenetére


Zenty
őstag

főleg europába nah késő javít :)

Guild Wars - Zenty a survivor

(#21) bLaCkDoGoNe válasza barbikenje (#7) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

De Ő BBA-ról írt, nem PBA-ról.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#22) dabadab válasza velizare (#17) üzenetére


dabadab
titán

Nekem a Gravis utan egy Aureal kartyat vettem. Kepzelheted, hogy en mennyire birom oket :)

DRM is theft

(#23) velizare válasza dabadab (#22) üzenetére


velizare
nagyúr

most szintén egy aureal vortex 8820asom van. és a következő egy terratec lesz. más alternatívát nem nagyon látok, mivel az aurel is bedobta a törölközőt... :( fuckin' gravis... :O

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#24) dabadab válasza velizare (#23) üzenetére


dabadab
titán

Hat, a bedobta a torolkozot helyett talan kifejezobb az, hogy a Creative jol tonkretette.
Egyebkent lehet, hogy egy Audigyt kellene venni, mert eddig mindem hangkartyam gyartojat tonkretette a Creative, lehet, h. most is bejonne :)

Egyebkent a szepnevu (es nemileg on-topic) Hercules Gamesurround Fortissimo III 7.1 sem rossz, az erositett fulhallgato-kimenet pl kifejezetten tetszett rajta, amikor visszatettem utana az MX 300-at, az kifejezetten halknak tunt.

DRM is theft

(#25) Dassler


Dassler
őstag

hmhmhm...hát akkor most vehetek Terratecet vagy valami hasonlót...

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#26) velizare válasza dabadab (#24) üzenetére


velizare
nagyúr

az erősített kimenetekről mindig a creative ghülyeségei jutnak eszembe még a pro ii/sb16os időkből... annyira zajosak voltak, hogy agyonzavarták a gravist, hiába pakoltam el őket a gép másik felébe. sőt, még a köré épített árnyékolódoboz sem segített... :(

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#27) Casement


Casement
tag

Ha valakinek nagyon fáj, hogy eltűnik a Hercules-VGA, a fehérvári MM-ban lehet
még kapni... ATI 8500(LE?) Igaz, majd' 40k. :DD

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  [Re:] Nincs többé Hercules-VGA (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.