Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) micro


micro
addikt

Milyen procit szoktak ilyenbe tenni? :F

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#2) EG0


EG0
aktív tag

Gondolom 2.8-3.0 -ás Prescott-ot.

(#3) micro válasza EG0 (#2) üzenetére


micro
addikt

Külön szerver proc nincs ebbe a foglalatba?

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#4) Nedudgi


Nedudgi
aktív tag

Bővebben: link
''Supports the latest Intel® Pentium® 4 Processor with HT Technology, as well as future processors.'' Tehát P4-et támogat. Viszont az meggondolandó hogy a ''future processors'' mit jelent. Talán támogatja majd a kétmagos, procikat is?

It took the computational power of three Commodore 64s to fly to the moon. It takes a 486 to run Windows 95. Something is wrong here. -- SC sig file UBUNTU - KDE - Rock'n'Roll

(#5) V.Lacus


V.Lacus
csendes tag

Jól láttam az intel oldalán, hogy támogatja a DDR-333/400 memokat is? Valaki erősítse ezt meg please! (a cikkben nem szerepelt)

(#6) djyangce


djyangce
tag

Nekem csak a PCI-X 64 hiányzik róla. De az nagyon.

''Soha ne becsüld le egy olyan furgon sávszélességét, amely kazettákkal telepakolva száguld az autópályán!''

(#7) Krix


Krix
őstag

És a jobb alul lévő ''mini PCI'' vagy SO-DIMM foglalatba vajon mit lehet rakni?

If it is not broken then don't fix it!

(#8) anulu válasza djyangce (#6) üzenetére


anulu
félisten

ööö, igen, hamár szerverlap...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#9) Lidi válasza Krix (#7) üzenetére


Lidi
aktív tag

Igen igen ! Én is ezt akartam kérdezni ! Mi a fene az ott ??!

(#10) Bgs válasza djyangce (#6) üzenetére


Bgs
senior tag

Hat az nekem is hianyzik rola. Egyelore nem neveznek egy alaplapot szerver alaplapnak, ha hianyzik rola a PCI-X, ami a ma kaphato szerver periferiak tobbsegehez kell es nincs az alaplapon sem SCSI.

Bgs Kek modolt farmer, SMP bicska, spam taszito ing, integralt karora, personal firewall gatya, antisztatikus zokni, 5 sec alatt rebootolhato cipo.

(#11) Bgs válasza Krix (#7) üzenetére


Bgs
senior tag

Hat ezen a kepen nem latszik tul jol, de nekem CF foglalatnak tunik igy elso blikkre...

Bgs Kek modolt farmer, SMP bicska, spam taszito ing, integralt karora, personal firewall gatya, antisztatikus zokni, 5 sec alatt rebootolhato cipo.

(#12) Lidi válasza Bgs (#11) üzenetére


Lidi
aktív tag

Na jó, de az mire jó ? ( mármint egy cf foglalat egy alaplapon )

(#13) Bgs válasza Lidi (#12) üzenetére


Bgs
senior tag

Pl. arra rakja az ember az OS-t. Nekem is van pl. embended Linux disztrom, ami flash-bol bootol, es csak akkor igenyel HDD-t, ha nagyobb cuccot kell tarolni (pl. logok, adatbazis, levelek, proxy cache, stb).

A HDD mechanikus, igy tipikusan hajlamosabb a meghibasodasra. Azonkivul, ha veletlenul a flash menne tonkre, akkor egyszerubb ugy javitani a rendszert, hogy beraksz egy masik kartyat es ujrainditod :)

Bgs Kek modolt farmer, SMP bicska, spam taszito ing, integralt karora, personal firewall gatya, antisztatikus zokni, 5 sec alatt rebootolhato cipo.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.