Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Allien


Allien
veterán

Jájj, de ssééép!:DDD Már, kinek mi, ugyibár. Illetve, a venti egy kicsit hangos, de legalább világít! Ahoz képest viszont átlagossan zajos. Remélem, majd le lesz tesztelve, itt a PH-n is!:DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#2) Face8814


Face8814
őstag

Nagyon ''pofás'' darab! :C Egy tesztre én is kíváncsi lennék, illetve még egy ár is izgatja a fantáziám. :DDD

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#3) Translator


Translator
tag

Ez felfelé szívja a levegőt? Vagy a legalsó lemez már nem lyukas?

Kicsit furcsállom, hogy fog ez ilyen sűrű és ilyen elrendezésű rácsozattal csendes meg hatékony lenni.

Azok akik feladnák alapvető szabadságukat egy ideiglenes biztonságért, nem érdemelnek sem szabadságot, sem biztonságot - Benjamin Franklin

(#4) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Komoly kis cucc ez igen! :C :C :))

(#5) nRu3 válasza Allien (#1) üzenetére


nRu3
addikt

erre mondják csinni-vinni, de menyire hatékony a monstrum az jó kérdés.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#6) Remington


Remington
őstag

babán néz ki

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#7) Allien válasza nRu3 (#5) üzenetére


Allien
veterán

Az előző hűtői sem rosszak. Annak ellenére, hogy pofás hűtőket akarnak készíteni.

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#8) REDeath


REDeath
őstag

Engem az ára és a teljesítménye érdekelne...

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#9) REDeath


REDeath
őstag

meg inkább az érdekelne hogy fújja át a lemezeken a levegőt? lyukasak? szerintem hatásosabb lenne ha oldalról fujatná!! persze a képről nem láccik miylen de majd a tesztebn kiváncsi leszek a PH-sok letesztelik-e oldalsó ventivel is!!!!!!!!!
Hallotok PH? :DDD

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#10) dragonfx


dragonfx
veterán

Egy háziverseny a G-powerrel érdekesnek ígérkezik ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11) Loretto


Loretto
veterán

Ami nagyon nagy plusz, az a beépíthető poti. Ennek cserélhető a ventije egyedire?

Soirée...

(#12) Ste


Ste
addikt

Félek jobban néz ki, mint ahogy hűteni fog

(#13) slayer006 válasza Loretto (#11) üzenetére


slayer006
addikt

A poti yóó dolog.
De, ha ez is olyan mint a GH-PDU21-MF, akkor wáááá venticsere egyből :(((
A honlap szerint szabványos venti van rajta (92 x 92 x 25mm)
[link]

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#14) he7edik.


he7edik.
addikt

Ez egy nagyon épitő jellegű hozzászólás :

gyönyörűűűűűű :DD

Égő szöveg a flém vázon

(#15) orbano


orbano
félisten

szerintem rém ocsmány :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#16) REDeath válasza Ste (#12) üzenetére


REDeath
őstag

Én is ettől tartok sajna, mert ilyen gyökérséget, ahogy a venti be van építve... a lamellákat oldalról kell hűteni!! nem felülről, mert az alsó az majd elolvad?

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#17) opr


opr
veterán

Érdekes. Ha a lamellák lyukasak, akkor iszonyatos lehet a szélzaj, ha pedig nem, akkor minek rá egyáltalán a venti(mármint oda, ahol van) :F

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#18) erdoke


erdoke
titán

''mind pedig az AMD K8 és AM2 platformjához''

Hmm, az AM2 már nem is a K8 platform része?

A legjobb aláírás a héten

(#19) Muton


Muton
addikt

egy metszetet tud linkelni vki? elég érdekes egy darab. ha belül lyukasak a lamellák, akkor mekkora a lyukak átmérője? mert amit reálisnak képzelek el, azt a venti motorja szinte le is zárja. vagy meg van emelve a venti a felső laphoz képest (ami +két 'kanyar a levegőnek, tehát egy baromság), vagy eltérő a lyukátméő a lamellákon (pl tolcsér szerűen csokken). vagy nem tudom :))

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#20) feka007


feka007
nagyúr

hmm, nagyon csini :B ezekszerint jó ez az én processzoromhoz is?talán veszek egyet (persze csk ha nem lesz több 10nél :DD )

[Szerkesztve]

(#21) krattyogi


krattyogi
tag

szerintem egy kicsit drága 55$[link]

[Szerkesztve]

**** SUICIDAL LIFE****

(#22) CriticalHit


CriticalHit
őstag

Hogyan hülnek a lamellák?. Érdekes, de majd kiderül mennyire hatékony. G-Power nem lett rossz hütő. Mikor látjuk a méltán sikeres 3D Aurora ház javitott változatát a 3D Aurora 570-t a PH-n?

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#23) ploteus


ploteus
aktív tag

Tényleg szép darab, és a 33.5dB az tényleg sok. Habár volt egyszer egy 6000RPM-es Thermaltakem...Na azt nem kívánom senkinek.
Az UV ötlete sem utolsó, habár nem hiszem, hogy a jelenleg használt Zalman-t /CN9500 LED/ megfőzi, mégha csak közép kategóriás is. de meglátjuk :DDD

˘˘°°UP°°˘˘Szeresd az embereket...Hisz ők sem szeretnek téged...Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!!

(#24) #64791808


#64791808
törölt tag

Elnézést mindenkitől, akinek tetszik, de szerintem elég randa.

Szép hűtő? Először is minek szép egy hűtő? Legyen halk, és hűtsön jól. A szépség nem hinném, hogy szempont, mert nézegeted az első héten, meg egy kicsit a második héten, és utána rá sem nézel többet.

De ha már szép hűtő kell: Zalman CNPS9500 AM2 Edition, ''nVidia-Zöld'' leddel :)

[Szerkesztve]

(#25) ploteus válasza #64791808 (#24) üzenetére


ploteus
aktív tag

Ugyan ilyenem van csak kék leddel... :R
Amúgy nem baj az ha szép, mert a pénzemé' már olyat kapjak, ami nekem tetszik. :DDD
De maradok egyenlőre a Zalman melett, az most csendes, hűt és szép is, de a franc bele, úgy elvágta a réz lammellák az újjam... :DDD

˘˘°°UP°°˘˘Szeresd az embereket...Hisz ők sem szeretnek téged...Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!!

(#26) Xantomas


Xantomas
őstag

Most akkor mennyi ventilátor van benne?
Az alja: [kép]...[kép]
Teteje : [kép]...[kép]

Mind a négy képen látszik, hogy ott van az alján egy felfele fújó venti, (ami azt jelenti, hogy az alja is lyukas) és a tetején is. Akkor minek az oldalára a lamellák? Hacsak nem két körben megy a levegő benne.



Mod: tudok, olvasni, látom, hogy az eredeti oldalon az van, hogy ''Dual fan design'', csak a cikkben, és a hozzászólásokban nem tűnik ez fel, hanem pont az, hogy csak egy venti van benne.

[Szerkesztve]

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#27) csövi


csövi
tag

aztaaa :C

(#28) ploteus válasza Xantomas (#26) üzenetére


ploteus
aktív tag

Ez tényleg klassz, nekem tetszik :R

˘˘°°UP°°˘˘Szeresd az embereket...Hisz ők sem szeretnek téged...Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!!

(#29) harry válasza Allien (#1) üzenetére


harry
veterán

Hangos de legalább világít? pff remek... egy ventinél talán a legfontosabb, hogy csendben tegye a dolgát, világítást meg lehet külön venni/készíteni. És mivel 2 venti van benne, így még gagyibb szerintem.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#30) #64791808 válasza ploteus (#25) üzenetére


#64791808
törölt tag

vegyél zöld ledest, az nem vágja el az ujjad. tapasztalat. nekem is volt kék ledes a p4-emen, nekem is elvágta az ujjam. most zöld ledes van, és az nem vágta el az ujjam. mondjuk még nem nyúltam hozzá...

(#31) pschio válasza #64791808 (#30) üzenetére


pschio
őstag

:)) ROFLKOPTER :DDD

ah a konnyem is kicsordult :D

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#32) feka007 válasza krattyogi (#21) üzenetére


feka007
nagyúr

tényleg nem olcsó darab :( (talán majd ha lesz Conroe-m)

[Szerkesztve]

(#33) ploteus válasza #64791808 (#30) üzenetére


ploteus
aktív tag

:DDD :C

°°feka007: hát ha nekem is lessz egyszer... :R

[Szerkesztve]

˘˘°°UP°°˘˘Szeresd az embereket...Hisz ők sem szeretnek téged...Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!!

(#34) Janoska26


Janoska26
addikt

Lehet tudni hogy lehet-e már kapni ilyet? :F Szívesen letesztelném. :DDD

[Szerkesztve]

(#35) Allien válasza harry (#29) üzenetére


Allien
veterán

Az userek jelentős része (már kishazánkban) pl. a thermaltake ''jó márka''. De, a házaiban (régebben tutira) ''Csendes, 21 dBa'' ventiket rakott, és ezt az userek nagy része be is kajolta!:DDD Már, hogy csendes! ;) Az emberek jelentős része nem is sejti, mi az a ''csendes'' venti, ami ráadásul tolja is a levegőt, nem csak úgy van a házban. :R

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#36) ploteus válasza Allien (#35) üzenetére


ploteus
aktív tag

Én kifejezetten ellenszenvet érzek a Thermaltake termékei iránt...

˘˘°°UP°°˘˘Szeresd az embereket...Hisz ők sem szeretnek téged...Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!!

(#37) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

A Gigabyte-nak még egy hűtője se tetszett. Ez se kivétel. ;] Persze ha jól hűt - ami kérdéses - és valahogy kikapcsolható a világítása még jó is lehet. Egy olyan házban ahol nem látszik.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#38) CriticalHit


CriticalHit
őstag

Hangos és gyenge: [link]

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#39) slayer006 válasza ploteus (#36) üzenetére


slayer006
addikt

Én meg a Gigabyte hűtők iránt
SilentBlade -re kellett cserélnem a ventiti (GH-PDU-21 MF), hogy elviselhető legyen :(((

Hun'reeth: A gyárin ventin a világítást nem lehet kikapcsolni :(

[Szerkesztve]

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#40) #64791808 válasza slayer006 (#39) üzenetére


#64791808
törölt tag

''Hun'reeth: A gyárin ventin a világítást nem lehet kikapcsolni''

nem a nyavalyát nem. csákány kérdése

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.