Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Tetszik. Az Apple stílusára emlékeztet, bár ha jól tudom (szerencsére) nincs hasonló kinézetű gépe az Applenek. (Jó tudom a MacMini is kics, fehér, és slot-ines meghajtója van...)

Aki hülye, haljon meg!

(#2) AtG


AtG
aktív tag

Hát engem a jobboldali egy szendvicssütőre emlékeztet. ;]
Meg egyáltalán nem szexi. :D

(#3) Male válasza AtG (#2) üzenetére


Male
nagyúr

A kettő ugyan olyan...

Amúgy egy megfelelő lemezt helyezve a DVD-be körfűrésznek is használható ;]

(#4) AtG válasza Male (#3) üzenetére


AtG
aktív tag

Ja, most látom, hogy az a nagy gülüszem egy lemez lenne. :C
Very sexy. :))

(#5) Kriza válasza Male (#3) üzenetére


Kriza
őstag

És milyen biztonságos lehet, ha véletlenül elrepül az a lemez... ;]

De komolyan: remélem, nem ilyen csúnyaságok fognak nyerni. Sokkal szebb egy komoly kinézetű szálcsiszolt alumínium ház.

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#6) #96302336


#96302336
törölt tag

Mod-tech-hall á lá intel.

(#7) opr válasza #96302336 (#6) üzenetére


opr
veterán

ugyan ez jutott eszembe :B

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#8) nap


nap
addikt

Ezek faszok.
Kiirnak egy ilyen palyazatot, ahelyett, hogy meglatogatnak a miniitx.com-ot, lenyulnak a legjobb 5 otletet, es legyartatnak valami kozelebbi partnerceggel. :D

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#9) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

nem tudom, nekem tunik kevesnek ez az egy misi (dollarban) - kicsit is nagyobb volumenu gyartasnal ez csak jelkepes osszeg... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#10) orbano


orbano
félisten

eloszor is nem 1 misit kapnak. 2 dij van:

Grand Prize: 400k + 300k (marketing + gyártás)

First Prize: 300k (gyártásra)

A versenyen ODM-ek és OEM-ek vehetnek részt.

A vér nem válik VAZZE!™

(#11) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Méretben nem mehetnek egy discman alá, még addig sem, mert nem fog elférni a 12cm-s korong, a monitorcsati, minimum 3db USB, hálókártya, stb... Azért vicces lesz egy akkora PC, ami az övtáskámban elfér.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.