Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) twollah


twollah
nagyúr

Kivancsi vagyok, hogy lopott Nokia telefon fog kikerulni a gyarbol az elkovetkezendo idoszakban.

(#2) TheVeryGuest válasza twollah (#1) üzenetére


TheVeryGuest
senior tag

Mér eddig mennyi került ki? :F
Egyébként meg nem csak a gagyit (3xxx-es sorozat) gyártják itt? Az meg kinek kell? ;]

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#3) Digital válasza TheVeryGuest (#2) üzenetére


Digital
addikt

Mié gagyi a 3xxx sorozat? Vettem páromnak egy 3100-át,és szerintem f@sza kis teló! Ha az ember fényképezni akar,vegyen egy digit gépet!
6600 rulz:C

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#4) Adi


Adi
senior tag

Ömlik a trágya. :DDD

ldm start-reconf primary

(#5) faster


faster
nagyúr

Gazdaságilag nem baj, ha jön ide még néhány multi.

(#6) engusz válasza Adi (#4) üzenetére


engusz
veterán

Trágya az eszed tokja! Gyárt és gyártott jó telefonokat a Nokia.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#7) Macc válasza faster (#5) üzenetére


Macc
aktív tag

Hat gazdasagilag az lenne jo, ha mar lenne magyar nagy ceg is... vagy magyar tulajdonu multi. Egyelore szinte az osszes profit kimegy az orszagbol

(#8) parandroid válasza Macc (#7) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

mol, matáv. ők ketten a legnagyobbak, akik külföldön is fektetnek be. de biztos van még néhány. jó, tudom, a matáv is német tulajdonban van. bonyolult világ ez...

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.