Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csudri


csudri
őstag

Akinek van gubája ilyen memora, annak nem nagy dolog lecserélni a deszkáját egy olyan Asusra!

(#2) Loretto


Loretto
veterán

Mi a gyíkkal hozták ki a 866-ot? :) :U

Soirée...

(#3) Renwick válasza Loretto (#2) üzenetére


Renwick
őstag

Szintén az említett Asus deszkával, 1,95 V feszültség mellett.

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#4) Neck válasza Renwick (#3) üzenetére


Neck
veterán

:Y:Y:Y:Y
:C:C:C:C
Lassan mégis lesz az intel procik alá memó. Kiváncsi lennék így hogy teljesítenek :D

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#5) Loretto válasza Renwick (#3) üzenetére


Loretto
veterán

Procira gondoltam.

Soirée...

(#6) Gorneck válasza Neck (#4) üzenetére


Gorneck
titán

''Lassan mégis lesz az intel procik alá memó.'' Eddig is volt...szal nem teljesen értelek mire is gondolsz!:F

Gorneck#1239

(#7) Renwick válasza Loretto (#5) üzenetére


Renwick
őstag

Bővebben: link

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#8) Esmein


Esmein
nagyúr

Szép, ugyanezt tessék megcsinálni ddr-re.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#9) anulu


anulu
félisten

csuhaj! végre sikerült az egyik memóriagyártónak speciális körülmények között (azt, h egy alaplap képes összesen kihajtani, spec körülménynek veszem) elérnie olyan sebességet, amit egy tuning 550+ -os DDR egy ideje már tud. :(((

ami érdekelne, az a késleltetése ezeknek a RAM-oknak (remélem, van olyan tesztoldal, amelyik használ Everest-et...). kiváncsi lennék, hogy hogy áll a 42,1ns mostani RAM-jaimhoz képest...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10) Loretto válasza Renwick (#7) üzenetére


Loretto
veterán

Köcce. Nem eccerű.

Soirée...

(#11) arty


arty
veterán

én inkább realworld bencsmárkokat látnék szivesen ...

ddr2/750 vs ddr500 meg ilyenek :) az, h sandrában mennyit ir ki, csak egy szám

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#12) Kinder


Kinder
senior tag

megfelelő alaplapban megy az többet is, de jelenleg csak az Asus lapja tudja kezelni :DD
jó, persze, idővel lesz más alaplap is, de ez így most kicsit érdekes

(#13) LordX válasza Esmein (#8) üzenetére


LordX
veterán

Hm? Azért van a DDR2, mert azt nagyobb frekire ki lehet hajtani!

(#14) Esmein válasza LordX (#13) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nos igen, de amíg intel lapot kell hozzá venni és lassabb azonos órajelen mint a ddr1 addig nem érdekel :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#15) LordX válasza Esmein (#14) üzenetére


LordX
veterán

Ezt én nem is cáfoltam, ''nekem is AMD-m van, mint minden normális embernek'' (nemtom kinek az aláírásában olvastam :) )

Viszont a K8-nak jelenleg nem nagyon kell Dual DDR400-nál több, ott már inkább a számolási teljesítmény a szűk keresztmetszet..

(#16) Sanya válasza Renwick (#3) üzenetére


Sanya
nagyúr

a ddr2 feszültsége nem 1.5V?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#17) sz.j


sz.j
nagyúr

Szép és jó ez az eredmény, de szerintem még várni kell a váltással kb. fél esetleg egy évet, hogy kiforrja magát az új rendszer (alaplap+memó)

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#18) nap


nap
addikt

Meg jatszogatnak vele egy-ket evet, es utana mar erdemes lesz ddr2-re valtani.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.