Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wlandroid


wlandroid
tag

Esküszöm, cím alapján azt hittem, hogy a telefonokat fotózóknak lesz itt valami :D

(#2) boncser


boncser
aktív tag

"ára pedig egész barátságos: mindössze 2700 forint." :DDD
Ez azért annyira nem barátságos. Ebayen 10-ed ennyibe kerül, ingyen postával. :D

(#3) draco31 válasza boncser (#2) üzenetére


draco31
veterán

Ja ja, nekem gorillapod stílusú van hozzá rugósan állítható telefontartóval, és kijött 1000-nől. Így olyan felületre rakom le ahová csak jólesik. :) Ha meg digit kamerát akarok rárakni akkor azt csavarom fel, szabvány menete van.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#4) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Apró szépséghiba : amúgy sem jó minőségű telefonképet,felváltja a még rosszabb minőségű előlapi "kamera" :DDD

(#5) helixP


helixP
nagyúr

Szelfibot... az emberiség megérett a pusztulásra. :N

(#6) macskea válasza WhiteWalker (#4) üzenetére


macskea
őstag

Eljön még az az idő, hogy a telefonokon elöl lesz a jobb kamera. :K

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#7) Mr.Silkó válasza helixP (#5) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Csatlakozom! :D

(#8) Snip3r_HUN válasza helixP (#5) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Sajnos így van...

[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#9) Keem1 válasza helixP (#5) üzenetére


Keem1
addikt

Mit árt neked a szelfibot? Ha nincs rá szükséged, ne vedd meg. Ennyi...

(#10) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Az első kép kapcsán az jutott eszembe, hogy milyen vicces szituáció lenne egy falmászó edzésen, ha az utolsó 20 percben mászás helyett szelfizgetnének a kolegák, mert ugye ha nincs feltéve közösségi oldalra, hogy edzettek, akkor nem is edzettek. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11) helixP válasza Keem1 (#9) üzenetére


helixP
nagyúr

Érezd át az iróniát kérlek :R
Ártani nem ártott, de ez még az én ultratoleráns lelkemnek is egy annyira felesleges terméknek tűnik, hogy nem tudtam mellette szó nélkül elmenni. Nincs olyan felhasználási módja szerintem, amit nem lehetne kiváltani mással, vagy annyira fontos tevékenység lenne, amihez egy ilyen céleszközt kellene gyártani. De meggyőzhető vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#12) Keem1 válasza helixP (#11) üzenetére


Keem1
addikt

Nekem sincs, és nem is lesz, de semmi olyat nem fikázok, amire nincs szükségem. Pedig a szifonokat szidnám szívesen meg a tulajaikat is :P

(#13) gyulank


gyulank
addikt

Ezt se védettem le. Nekem előbb volt.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#14) rudymester válasza helixP (#11) üzenetére


rudymester
senior tag

Utazásnál senkit nem kell megkérned, hogy lefotózzon téged és a párodat, miközben random turista látványosság előtt álltok. :)

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#15) gyulank válasza rudymester (#14) üzenetére


gyulank
addikt

Telefon akkor se csinál jó képet, ha valaki mindent megtesz érte, nemhogy időzítve automatikus fókusszal, és beállításokkal. Értem én, hogy az nem számít, de "professzionális" (egy szigszalagos horgászbothoz, vagy egyébhez képest) eszközt venni ahhoz, hogy rossz kép legyen végül, minek? Meg egyik kézzel a párod valamijét, másikkal más valamijét kéne fogni, vagy virágot, vagy halat vagy saját dákót. :D Akkor már inkább egy állvány. Igen, kivéve közös sziklamászáskor, ha egyszerre másztok ketten. :D Plusz az állvány stabilabb, és nem mosódik el a kép, míg dákóval kézremegés, szélfúvás, szívdobogás, meg minden rángatja.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#16) rudymester válasza gyulank (#15) üzenetére


rudymester
senior tag

Jó, én sem használom, de csak ennek látom értelmét. :DDD

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#17) Keem1 válasza gyulank (#15) üzenetére


Keem1
addikt

"Telefon akkor se csinál jó képet, ha valaki mindent megtesz érte"
Negatív!

Nem a profi eszköztől lesz jó egy kép. A profi egy telefonnal is profit tud alkotni, míg egy kezdő kezében lehet egy milliós váz csilliós objektívvel, nem lesz lenyűgöző a végeredmény. Nyilván telefonnal azért korlátozottak a lehetőségek, de senki ne higgye, hogy azzal csak elmosódott, pixeles, bemozdult, alulexponált tucatfotókat lehet készíteni. Pl: Galaxy S4 Galaxy Note 3

(#18) gyulank válasza Keem1 (#17) üzenetére


gyulank
addikt

Na igen, ezek a hétköznapi telefon árkategória. :D Mindenki ilyennel rohangál. Azért ezek közt sok utómunkás, én pedig a valóság visszaadására gondoltam, nem módosításokkal. Nem mindegy, hogy rossz képből csinál valaki művészit, vagy alapból élethű. Na meg botról fényképezésnél az emberi beavatkozás csak a rángatás.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#19) Keem1 válasza gyulank (#18) üzenetére


Keem1
addikt

Én csak azt mondtam, hogy a végeredmény inkább a ftotóstól függ, nem kizáró
lag az eszköztől... :D

[ Szerkesztve ]

(#20) gyulank válasza Keem1 (#19) üzenetére


gyulank
addikt

De a példáidban pont nem átlagos eszközökről van szó, és még ezek közt se láttam sok élethűt, módosítás menteset. Igenis az eszközön múlik, az érzékenysége, a fókuszálhatósága, az automatikus képjavítása. Nézz szét itt, milyen képeket csinálnak a mobilokkal a tesztekben, milyen hibáik szoktak lenni! Kinagyítva! Az összes tesztelő béna csak a telefonok nem?

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.