Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) haddent


haddent
addikt

A halk mechanikus billentyűzet olyan mint a hibrid autó. (szar :DDD )
Ne akarjunk már mechanikus érzetet/működést hang nélkül, sportautót bűz és fogyasztás nélkül, húsos ételeket hús nélkül, stb... Muszáj minden dolgot kiherélni? :F

(#2) kriszpontaz válasza haddent (#1) üzenetére


kriszpontaz
veterán

És ha valaki tartós billentyűzetet szeretne de rühelli hogy kattog? Pl. én is utálom, már a 286-osok idejében is rühelltem. Én is a hangtalant venném ha lenne 30k-m rá fölösben.

(#3) Xaels válasza haddent (#1) üzenetére


Xaels
félisten

Nem értem mi a jó abban, hogy csattog. Volt mechanikus billentyűzetem, nem is egy. De a hangjuk pont nem érdekelt. Nem azért használtam mert de faszán csattog az éjszakában, pláne ha fejessel/fülessel játszottam akkor egyébként sem hallottam.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) Zimmy88 válasza haddent (#1) üzenetére


Zimmy88
tag

A hozzászólásodból arra következtetek, hogy soha nem használtál hibrid autót (de azért látatlanban elítéled). Pont az a lényege, hogy az elektromos és a benzines hajtás előnyeit ötvözi (ennélfogva erősebb, takarékosabb). Ahogyan ez a billentyű is, tartósabb mint egy membrános, de halkabb mint egy mechanikus, ennyi. :)

[ Szerkesztve ]

FZR2000 ®

(#5) Reggie0 válasza Zimmy88 (#4) üzenetére


Reggie0
félisten

Vagy te nem vezettel, mert pont nem igy van a gyakorlatban, csak papiron.

Amugy en szeretem ha kattog a billentyuzet egy kicsit.

(#6) Zimmy88 válasza Reggie0 (#5) üzenetére


Zimmy88
tag

Hát pedig de. Az én tapasztalataim: 1.0-s benzines 6,5 literes, 1,8-as hibrid autó 5,5 literes kombinált fogyasztással... És persze jelentős lóerőkülönbséggel. :)

[ Szerkesztve ]

FZR2000 ®

(#7) Reggie0 válasza Zimmy88 (#6) üzenetére


Reggie0
félisten

Persze, mert eleve mas stilusban vezetsz vele. Ha nem lomhan mesz, hanem felveszed a forgalom ritmusat, mint egy normal autoval, maris kb 0 lesz az elony. Tapasztalat. En is azt hittem, hogy jo lesz a priusz, de csak akkor az, hogy ha a fel varos megeloz es bejon eled, mert nem gyorsitasz rendesen indulaskor stb.. Igy valoban le lehet vinni a fogyasztast, viszont 20...30%-al tobb a menetido. Kesz pazarlas.

Egyetlen elonye, hogy olcsobb a bizti, regado, teljesitmenyado es nincs ra cegautoado. Fogyasztasban ugyan az.

[ Szerkesztve ]

(#8) #52815360


#52815360
törölt tag

Majd ha a mostani billem kifingik, akkor veszek egy ilyet.

(#9) haddent válasza Zimmy88 (#4) üzenetére


haddent
addikt

Jajj mit tettem egy random példával... :))

Szokták mondani, hogy "a fizikát nem lehet megb**ni". Na, hát röviden ennyi a véleményen a csodálatos hibridről. A Tesla az már megint más, az nyilván betegesen jó.

Reggie0 mint a hegyilevegőt kifújó downsizingolt euro5 -ös vw dízel :DDD Papíron és vizsgán baromi jó ;]

[ Szerkesztve ]

(#10) zetor2000 válasza haddent (#9) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nomeg a Porsche 918 spyder...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#11) Zimmy88 válasza Reggie0 (#7) üzenetére


Zimmy88
tag

Hát, az 1.0-ás motornak egyébként is olyan a dinamikája mint a hibrid motoré eco módban (tehát mindenki lehagy), de nem állok le vitázni, mások a tapasztalataink, ennyi.
Szerintem aki főleg városban (vagy 50-50%-ban városban és pályán) használja az autóját, annak jó választás a hibrid.

[ Szerkesztve ]

FZR2000 ®

(#12) CYBERIA válasza kriszpontaz (#2) üzenetére


CYBERIA
őstag

Nekem Cherry MX Blue van a billentyűzetemben, de szívesen elcserélném Brown-ra, mert double tap-et elég körülményes kivitelezni vele, nagyon magasra kell felengedni a billentyűket, nem tudod az alsó 1-2 mm -en járatni. Pörgős játékra nem ajánlanám.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#13) tecsu


tecsu
addikt

Nem olvasom el a tesztet... Az RGB azt jelenti, hogy külön billentyűzetenként lehet állítani a színeket?
Vagyis, ha akarom pl. az N, a Z és az 5-ös billentyű más színű lesz, mint a többi?
Mert az nem (lenne) rossz, végre valami nem csak csilli-villi, hanem hasznos feature. ;-)

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#14) shiftac


shiftac
aktív tag

Árára kíváncsi vagyok. Amúgy jónak tűnik, nekem ne kattogjon a a billentyűzet pl. játék alatt, ha már egyszer mechanikust vennék.
Egy szép piros vagy kék háttérvilágítással tökéletes :)

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#15) -Skylake- válasza CYBERIA (#12) üzenetére


-Skylake-
addikt

Nekem is blue van ( mas nem is kellene soha ) de megsugom , hogy a Cherry sem ajanlja jatekra a bluet , nem csak te. Amugy is ha megnezi valaki , a blue mar felepitesben is erosen elter a tobbitol.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.