Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) franc0


franc0
őstag

Több ilyen kéne.
Amíg egyetemre jártam, mindenki csak multinál akart dolgozni. Mert jól mutat, hogy egy ismert cég húszezredik embere vagy. Állítólag.
Pedig ultraszopás, az ilyesminek több értelme van.
Mondjuk én 2008-ban még egyetemista voltam, de erről a rendezvényről nem hallottam.

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#2) dajkopali válasza franc0 (#1) üzenetére


dajkopali
addikt

hááát, az idei tavaszra annyira nem lehetett panasz, hogy folyamatosan ment is a cikizés a Facebookon :)
de komolyan: annyira trendi meg menő lett startupokkal foglalkozni, hogy idén tavasszal alig van hét, hogy egy-két ilyen rendezvény ne lenne, egy csomóról mi is írtunk

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#3) emvy válasza franc0 (#1) üzenetére


emvy
nagyúr

Most meg mindenki startupoknal. Most kezdenek szepen lassan (tenyleg csak lassan) raeszmelni a Szilicium-volgyben, hogy startupnak dolgozni az esetek 99%-aban csak szopas. Alapitani mas kerdes, de nekik dolgozni...
(jellemzoen brutal sok munka, a volgyben jellemzo a heti 70 ora vagy tobb, eleg keveset tanulsz a szakmarol, mert alapvetoen hekkeles folyik, altalaban annyira elhanyagolhato reszesedest kapsz, hogy abbol sose leszel gazdag, satobbi - ha valakit erdekel, kifejtem).

while (!sleep) sheep++;

(#4) anulu válasza franc0 (#1) üzenetére


anulu
félisten

Inkabb húzom az igat egy multinál fix valamennyiert, minthogy kockaztassam a "talan némileg jobb"-ert a család egzisztenciáját. Lehet, h öregszem, de nekem a kutya vacsorája államilag garantált bankbetét a startupokhoz kepest.

Elhiszem, h vannak jo ötleteik, de az édeskevés.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#5) Feketelaszlo válasza anulu (#4) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Azért van a VC, hogy ne neked kelljen az utcasarkon koldulni a világmegváltó ötletek megvalósítására. Persze megint más kérdés, hogy Magyarországon nem nagyon működik egyenlőre a dolog...

(#6) emvy válasza Feketelaszlo (#5) üzenetére


emvy
nagyúr

Kb. sehol Europaban nem mukodik rendesen.

while (!sleep) sheep++;

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.