Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Paszkal3


Paszkal3
tag

Na ennek már így nagyobb értelme lesz, pláne, ha kapja frissítéseket is! Komoly lesz nagyon, ha minden jól lesz optimalizálva rajta! Legjobb választás lesz szerintem annak, aki szereti bütykölni a telefonját!

[ Szerkesztve ]

(#2) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Ez mekkora marhaság... :W

Zolka

(#3) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Legkívánatosabb android kütyü ever.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#4) SP!T


SP!T
addikt

Na és vajon Snapdragon, vagy Exynos? Elég fontos paraméter...

There's a device that I've been using called a whoop.

(#5) ZooLee válasza Paszkal3 (#1) üzenetére


ZooLee
őstag

Ezt most nem egészen értem. Gyakorlatilag adott egy ugyanolyan vas, amit egyszer Galaxy S4-nek hívnak, egyszer Nexus S4-nek, és aki Galaxy S4 néven vette meg, az majd addig kap frissítést, amíg a Samsung úgy gondolja, a Nexus S4-sek pedig - az eddigiek alapján - akár 2-3 főverziót is megkapnak?
Ennek így mi értelme van a Galaxy S4 tulajok megszopatásán és hergelésén kívül?

(#6) Gergőke88 válasza Cruzolka (#2) üzenetére


Gergőke88
addikt

Miért lenne az? A hardver jó, de a Samsung saját felülete nem egy nagy szám.

(#7) papi77 válasza Cruzolka (#2) üzenetére


papi77
addikt

Miért is...?
Szerintem + jó ötlet volt!

ZooLee : Ezzel miért "szopatnák" meg az s4 tulajokat?

[ Szerkesztve ]

Az első: NOKIA 1611

(#8) stvnppp


stvnppp
senior tag

Ez nagyon jó ötlet, követendő példa lehet a többi gyártó számára is! Reméljük, hogy eljut hozzánk is!

Bár nem hiszem, hogy eladásokban lenyomná az gyártói támugatású verziót!

(#9) dobolson válasza SP!T (#4) üzenetére


dobolson
senior tag

Snapdragon szerintem.

(#10) Cruzolka válasza ZooLee (#5) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

Egyetértek!!!
Ennyi erővel minden csúcs Droidos készülékből kiadhatnának 1 ilyen verziót...

sŐT , TOVÁBB MEGYEK... ne is legyen más Droidos teló; csak Samu... :(((

Zolka

(#11) Straw válasza Cruzolka (#2) üzenetére


Straw
senior tag

teljesen egyet értek, a samsung önmagának csinál konkurenciát a saját termékéből, ráadásul a gugli is ugyan ezt teszi, ez vs N4, jó ez újabb meg erősebb, de jóval drágább is, és sztem az N4 még egy jó darabig piac képes tud maradni.

@(#5) ZooLee jah, mint anno az N1 meg a HTC Desire

[ Szerkesztve ]

42

(#12) Pompi válasza ZooLee (#5) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Lehet dönteni, hogy a Samsung felület kell és a Samsung által hozzáadott szoftverek és a kötöttség a Samsunghoz a frissítések terén, vagy az alap Android, Google támogatással, vélhetőleg gyorsabb és hosszabb frissítési ciklussal.
Aki valamennyire is ért hozzá az el tudja dönteni, hogy neki melyik kell. Aki meg azt sem tudja, hogy mik ezek a fogalmak (gyári Android, Samsung UI stb.), annak meg jó lesz a Samsung - amivel ugye azért sűrűbben fog találkozni, mert a másik elvileg csak a Play-ből lesz rendelhető. Majd a GSM boltok kínálatában ha valahogy megjelenik, akkor lesz érdekes, de gondolom ott akkor majd a tudatlanabb vásárlót majd tájékozatják dióhéjban.
Nem látom, hogy ez miért lenne hergelés. Persze aki az elmúlt hetekben vette meg a geekebb fajtából aki örülne a Google féle változatnak az persze nem járt jól. (de valószínüleg lesz átjárás a kettő között még ha nem is hivatalosan)

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#13) havenger


havenger
tag

Ez azért jó a sima S4 tulajoknak, mivel gyakorlatilag ők is megkapják az erre írt romokat, csak nem a hivatalos úton kell felrakni rá. Mondjuk azt nem tudom, hogy a sima S4-nek lock-olt e a bootloadere, mert az okozhat gondokat.
Nekem sima Salaxy S-em van még, de milyen jó is hogy az egyik nexus(talán az S :) ) gyakorlatilag ugyan azzal a hardverrel van szerelve, és amint arra jött az új android, egy héten belül már szinte bugmentes romot tudtam felrakni én is xda-ról. :)

(#14) uki


uki
aktív tag

Azt nem teljesen, hogy most független lesz vagy AT&T és T függő?

Egyébként jó ötlet, remélhetőleg így a Samu kevesebbet fog késni a frissítésekkel.

"this is just a punk rock song written for the people who can see something's wrong"

(#15) Blyan válasza Cruzolka (#2) üzenetére


Blyan
félisten

Micsoda? Ennek van értelme igazán, az összes gyártónak meg kéne lépnie ezt opcionális szinten.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#17) Straw válasza Blyan (#15) üzenetére


Straw
senior tag

De nem úgy van hogy ilyen fícsör lesz a KLP-ben, hogy kikapcsolható lesz a gyártók UI-ja ezzel visszaállítva a gyári google UI-t? Ezzel akarják addig kihúzni míg meg nem jelenik?

42

(#20) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Azért vettem N4-et mert a Gugli referencia készüléke, minden évben csak 1 ilyen teló jön(JÖTT)
ki eddig. Gyártótól függetlenül eddig a legmegbízhatóbb Droidos kütyüim voltak, jó a támogatottsága, és nem utolsó sorban ár/érték aránya is jó-volt... eddig... :((

[ Szerkesztve ]

Zolka

(#21) Pete55555 válasza ZooLee (#5) üzenetére


Pete55555
addikt

Miért szopatnák meg őket ? Ha gyári felület kell vegyék a Nexust. Egyébként meg örüljenek, mert ha a Samsung egy idő után leáll a frissítéssel, még mindig lesz mit portolniuk az XDA-s fiúknak a nexusról a galaxyra.

(#11) Straw
samsung önmagának csinál konkurenciát a saját termékéből, ráadásul a gugli is ugyan ezt teszi

Miért is ? A nexust is a Samsung gyártja :U Akkor kinek is van haszna rajta? Attól, hogy kiadnak egy másik verziót, inkább csak mégtöbb ember fogja megvenni, mint kevesebb.
A Google-nek meg ugyan mindegy mit ad el, de szvsz a NExus S4-en több hazsna van neki is, mint a Nexus 4-en, igazából csak az LG-vel b*szik ki.

(#10) Cruzolka

(#16) antisamsung
Lásd, fentebb.

- Ezzel a névvel, és stílussal nem sokáig fogod húzni PH-n -

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#22) BDave


BDave
őstag

A többi gyártótól is jöhetne ilyen kezdeményezés! Csak az árán kéne még egy kicsit faragni.. :) Remélem így viszont nem fog kiesni a Galaxy Nexus a következő oprendszer frissítéséből!

(#23) franc0


franc0
őstag

Eddig azért volt jó a Nexus brand, mert jó ára volt.
Ez most pont annyiba kerül, mint egy iPhone 5. Kenjék a hajukra.

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#27) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

...mindegy is; KIS hazánkban úgysem fogja egyik szolgáltató sem árulni!!!
Store meg nincs -egy darabig meg még nem is lesz, úgyhogy akinek kell a S4 Nexus annak marad a
sufniGSM...DÓÓÓÓ :DDD

Zolka

(#29) tomatos válasza Straw (#11) üzenetére


tomatos
aktív tag

Nexus 4 vs Nexus S4 <-> 90-100 ezer forint vs 180 ezer forint

Hát ez annyira nem konkurencia max tényleg a Samsung saját magának csinált konkurenciát! Meg persze akinek sima S4-e van, unlockolja a bootloadert aztán felteszi majd a kiszivárgott romot és kész :D

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#30) satz18 válasza autox3c (#24) üzenetére


satz18
őstag

Én is ezt akartam írni. Ez egy piaci rés volt. Többször írták már is emberkék, hogy ha android akkor nexus, mivel az kb olyan, mint az android iphone-ja, mert jól van optimalizálva. Akik ilyen megfontolásból vettek eddig nexust, innentől azoknak is alternatíva a SGS4

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#32) satz18 válasza tomatos (#29) üzenetére


satz18
őstag

SD bővítés és FHD szól az új mellett, de sztem is jóval jobb vétel az N4

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#33) Lall


Lall
veterán

A legjobb androidos (csúcs)telefon ajánlat lesz a piacon, pedig finoman fogalmazva, nem igazán kedvelem a Samsungot.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#34) Yokayee


Yokayee
tag

Olyan nagy konkurrenciát nem csinál magának a Samsung, mert ez inkább csak egy rétegnek szól, akik imádják bütykölni a készüléküket.
Így is, szerintem lesz, aki megveszi ezt, aztán csodálkozik, hogy hol vannak a csillivilli funkciók, amik a Galaxy S4-ben benne vannak.

[ Szerkesztve ]

(#35) gzbotii


gzbotii
veterán

Kerem szepen, igy kerem ezutan az Androidos telokat! Add ki sajat ganyolmany UI-dal es a stock Holo UI-val. Majd megneznem, melyikbol is fogyna tobb....foleg ha a frissitesek Nexus modjara erkeznek majd a masikra :U

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#37) leslien


leslien
nagyúr

sztem Lg-nek jó nagy fejtörést okoztak,főleg ha következő nexus Lg lesz.mert kiakarná lecserélni a nagy ágyú sgs4 stock androidot :K

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#39) Blyan válasza leslien (#37) üzenetére


Blyan
félisten

Mondjuk aki szertné megvenni az S4-hez képest bagóért?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#40) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Csak Play Store-ból. Szóval mint mindig ebből is kimaradunk.;) De gondolom egyszerű lesz "sima" S4-re is ráhúzni, főzni:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#41) Blyan válasza Cyberpunk (#40) üzenetére


Blyan
félisten

Főzni? A főzött rom nem az egyéni módon összeállított ROmot jelenti? Ez meg egy kész rom, egészen biztosan megkaparinható lesz és csak fel kell tenni, nem?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#42) tomatos válasza satz18 (#32) üzenetére


tomatos
aktív tag

SD bővítés nem ér szerintem +80 ezret, nekem pedig az FHD már csak parasztvakítás 5"-on mi a fenének kell ekkor a felbontás, nem fogok sosem FHD filmet feltenni telóra. Persze ez csak személyes dolog, mindenki másképp vélekedik erről. Xperia T-m van 720p-vel bőven elég, meg van egy Nexus 7-em az is csak ~720p (1280x800px) 7"-on. 10"-on szívesebben nézek filmet de ott sem fullHD-t, úgy hogy 15-20-30 giga egy film :(

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#43) autox3c válasza gzbotii (#35) üzenetére


autox3c
tag

Nekem ez az ötlet már régebben eszembe jutott, de úgy látszik eddig kellett rá várni, hogy valaki megvalósítsa :D
Szerintem viszont nem fogyna belőle több, mint a gyártói verzióból, mert átlag usernek az jobban megfelel (több feature, látványosabb ui), a frissítés pedig nem érdekli (nem is tud róla).

Adj egy falat falat mondta a falat faló faló.

(#44) Deathdox


Deathdox
csendes tag

Nah ez jó ötlet és elgondolkozok azon, hogy talán majd meglepem magam egy ilyennel. De a jövő sok meglepetést tartogathat még. :DD

LG Optimus L9 --->[LG Optimus 4X HD] 4.1.2 v20a, a póker Royal Flush-e. :)

(#45) leslien válasza Blyan (#39) üzenetére


leslien
nagyúr

ezek után ? amikor a Lg bagóért adja most is ök meg 650 dódó ért.lehet h a nexus 5 már nem lesz jó áron a play-en sem

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#46) satz18 válasza tomatos (#42) üzenetére


satz18
őstag

Teljesen egyetértek.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#47) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Melyik moderátor gyomlál ennyire?! :DD
Akartam választ írni, de nincs meg a hsz! :D

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#48) razzorr


razzorr
őstag

Nem is olyan rossz, sőt. Ha nem határoztam volna el,hogy soha többet androidot,akkor rákacsintanék egy ilyenre. Csak az ár, elvből nem adok 100+ rongyot egy telefonért,vagy mini számítógépért vagy nevezzük akárminek :-)

(#49) bagkri01


bagkri01
őstag

Így kaphat a samu s4 sokáig nem hivatalos supportot, mivel a nexus s4 támogatása révén elérhetőek lesznek a forráskódok.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#50) Cyberpunk válasza Blyan (#41) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát ja ha nincs hardveres különbség, akkor csak unlockolni kell a bootloadert.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.