Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DIEGO15


DIEGO15
őstag

A transformers 3-as bombatyúk is benne van a klipben :C

(#2) Blyan


Blyan
félisten

Kipróbálnám. Ez a vonala tetszik a Samsungnak.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#3) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Grat neki. :R

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4) hunter84


hunter84
aktív tag

Andante, az utolsó mondatod miatt sír a szám már hónapok-évek óta, miért, miért, miért?!

Pedig hajlandó vagyok én ugyanannyit is fizetni egy 4"-os csúcstelóért, mint egy 4,7-esért, nem kell hogy olcsóbb legyen, csak adják már ki.

Amúgy gratula a Samunak, bejött nekik ez a droid vonal, a többiek sajnos csak kapálóznak.

[ Szerkesztve ]

(#5) Cyberpunk válasza hunter84 (#4) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Pedig van olyan is. Jó az ugye Apple, de szerintem a SoC-ot leszámítva nincs nagy különbség csúcs, meg közép (felső közép) kategória között. Most hogy 4 vagy 2 mag olyan nagyon mindegy. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#6) Sub-ZeRo válasza DIEGO15 (#1) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

És mi benne a bomba? Mert csúnya és tud csücsöríteni a szájával?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7) adamssss válasza hunter84 (#4) üzenetére


adamssss
veterán

Vegyél iphone-t. Sajnos más hasonló kategóriájú mobil nincs 4"-on.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#8) Dany007 válasza Sub-ZeRo (#6) üzenetére


Dany007
veterán

Ez szubjektív. Én elfogadnám. Akár többször is! ;]

(#9) #19158016 válasza Sub-ZeRo (#6) üzenetére


#19158016
törölt tag

Cerkát lát, csücsörít... ;]

(#10) DIEGO15 válasza Sub-ZeRo (#6) üzenetére


DIEGO15
őstag

A csücsörítés gáz, de a csaj szép és természetes.

(#11) Sub-ZeRo válasza DIEGO15 (#10) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Akkor relatív kinek szép.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#12) hunter84 válasza Cyberpunk (#5) üzenetére


hunter84
aktív tag

és (#6) Sub-ZeRo: Kikérem magamnak, száradjon le a kezem ha valaha is Apple termékért pénzt adok. Pedig lenne rá, de én szeretek ár/érték arány alapján vásárolni, az pedig siralmas az iPhone esetében.

Droid vonalon kellene egy 4"-os csúcskütyü, de már annak is örülnék, ha a HTC a 8X-ben lévő 4,3-as 720p kijelzőt belerakná egy droidos telefonba. Na az még ok.

(#13) Cyberpunk válasza hunter84 (#12) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Sony háza táján nézelődj. Például egy P egész jó 4", igaz qHD-val, de az még ott elmegy.

Egyébként kissé ellentmondást érzek nálad, mert azt írod csúcs készülékre vágysz, de ár/érték arányban szeretsz vásárolni. Nos egy mai csúcs készülék mennyin is nyit 180k? Szerintem butaság azt gondolni, hogy a kisebb, de csúcs hardvert olcsóban adnák. ;]

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#14) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Év telefonja, jómagam azonban türelmesen hátradőlök és kivárom az 1080p elterjedését, illetve a Nexus 4, 7 és 10 után egy esetleges Nexus 5 phablet érkezését.

(#15) hunter84 válasza Cyberpunk (#13) üzenetére


hunter84
aktív tag

Nincs ellentmondás, én nem mondtam, hogy olcsón adják, hanem az ár/érték arány legyen megfelelő. Ez igaz lehet egy 180 ezres telefonra is, de egy iPhone messze nem ér nekem 210 ezret.

(#16) Cyberpunk válasza Bone123 (#14) üzenetére


Cyberpunk
félisten

+1 nálam is kimarad. :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#17) istnag válasza Bone123 (#14) üzenetére


istnag
addikt

"Év telefonja"

na ne vicceljünk má :D
Egy adott vásárlói réteget megcélzó termék nem lesz az év telefonja. Egyrészt telefonnak idétlen,legalább tabletnek kicsi. :)) most jöhetnek a Samsung fanok,nagyon nem hat meg,mert a véleményem erről a telefonról,ez persze most sem mérvadó,mivel eddig már 5millió embernek bejön és gondolom nagy megelégedéssel használja. Szóval peace,csak az év telefonja titulus hat furán...

(#18) saiyajin


saiyajin
senior tag

Az mar biztos, hogy igeny van erre, de akkor lesz erdekes az eladasi adat, ha a tobbi gyartonak is kijon az 5"-os gepe. Kivancsi vagyok milyen verseny alakul majd ki ebben a kategoriaban!

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#19) Cyberpunk válasza istnag (#17) üzenetére


Cyberpunk
félisten

De közben te is szépen letelefonoztad szegényt. Ne kicsinyítsük le azért. ;]

Egyébként ide a telefon jelző sértés már. De még egy egérmozi 4"-os készülékre is, ezek már jóval többek puszta telefonnál, s a telefonos funkciók eléggé a háttérbe szorultak. Nálam legalább is. Alig használom a klasszikus értelemben vett telefonálásra.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#20) Totheground


Totheground
addikt

Valahogy nem bizok ezekben a szamokban miota az Apple perben kiderult, hogy a Samu szep nagyokat kummantott az eladasi eredmenyekkel.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#21) Roxbury válasza istnag (#17) üzenetére


Roxbury
őstag

Teljes mértékben igazad van. Ez nem az év telefonja. Az a Galaxy S III. ;]

Blyan: attól nem kell félned. :D

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#22) Blyan


Blyan
félisten

Röhögnék, ha a L920 lenne az év telefonja. :DDD

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#23) Cyberpunk válasza Roxbury (#21) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Egyébként az év telefonja ki lehet találni mi lesz az eladási adatokat tekintettbe véve. :D Segítek nem nem Android. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#24) #01696768 válasza Cyberpunk (#13) üzenetére


#01696768
törölt tag

Fogdostam a P-t, de furamód az a szögletes dizájn kényelmetlenebbé teszi a használatát, mint a kis gömbölyded S3-masomét. A kijelzőtől meg rosszul lettem, hiába, elkényeztetett ez a pár hónap... Nem olyan rossz a felbontása, de ma már nem is értem, hogy lehet ekkora méretben netezni, stb. Azt teljesen megértem, hogy ezek a telefonok/phabletek már nem olyan kényelmesen csúsztathatók nadrágzsebbe, de ennek a megoldását nem feltétlenöl a kisebb kijelzőmérettel látnám, inkább kisebb káva, stb. De ezt már máshol is kitárgyaltuk. :B Sokáig én is a 4"os csúcsgépre vártam, de azt hiszem, jobban jártam így. Attól függ, mire használja az ember, de talán kisebb képernyőn nem is lehet olyasmit, ami megfektetné pl. a 2 magot.

Viszont teljesen egyetértek hunter89-cel: ne adják olcsóbban, de legyen kisebb (is), azoknak, akik nem kérik a tepsit. Siralom, ami az SIII minivel történt, bár piszkáltam egy olyat valamelyik nap, és nem olyan gáz. Csak hát kompromisszum az is.

Almát meg hagyjuk, jó? Az csak kívülről csúcstelefon, belül nem ad semmit. OK, nem fog lagolni, de mást se nagyon. ;] Nem útálom, nehogy vki nekemessen, de nem is tudom szeretni.

(#25) Roxbury válasza Cyberpunk (#23) üzenetére


Roxbury
őstag

Ja szóval a MeeGoo. :D

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#26) munnergep válasza #01696768 (#24) üzenetére


munnergep
senior tag

"Almát meg hagyjuk, jó? Az csak kívülről csúcstelefon, belül nem ad semmit."

Tényleg? Nahát.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#27) Cyberpunk válasza #01696768 (#24) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nézőpont kérdése a dolog. Szerintem az alma készülékek abszolút csúcskategória, persze megkötések vannak a rendszerben, meg a szokásos almás hülyeségek, de azt hogy nem csúcs lenne az butaság. Ja és ezt mondom úgy, hogy egyáltalán nem vagyok alma fan. Vagy majd lehet nézelődni WP8 fronton is, a 8X eég jó készülék lett, persze van kinek az is nagy. Egyébként én most arrafelé kacsintgatok, lehet lesz egy kis kitérőm ott, ha megjelenik az ATIV S. ;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#28) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Helyes, le a babatelefonokkal, egérmozi már nem divat.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#29) Mr President


Mr President
senior tag

Jó lett a reklám nagyon. Használnám szívesen a note által kínáltakat, de a mérete miatt nem opció nálam.

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#30) Sombrerokid válasza Cyberpunk (#19) üzenetére


Sombrerokid
tag

+1 Ott a pont ! Jól szóltál :R

"Aki megoldást akar,az módszert keres,aki nem,az kifogást..."

(#31) skul0 válasza #01696768 (#24) üzenetére


skul0
aktív tag

A kijelzőtől meg rosszul lettem, hiába, elkényeztetett ez a pár hónap... Nem olyan rossz a felbontása ...

Nem kötekedni akarok, de szvsz egy Samsung féle pentile-matrixos kijelző soha nem ér - jelen esetben - egy P kijelzőjéhez, hiába mondják hogy csúcs a kijelző meg nagy a felbontás. Szép a fekete, meg a betekintési szög is okés, de az egész kijelző olyan, mintha egy szúnyogháló mögött lenne. Hálisten jövőre talán felhagynak a szőrös betűkkel....

(#32) Roxbury válasza skul0 (#31) üzenetére


Roxbury
őstag

LOL :D

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#33) istnag válasza skul0 (#31) üzenetére


istnag
addikt

Az Xperia P kijelzője sehol nincs- sajnos- egy SIII kijelzőhöz képest.

(#34) Cyberpunk válasza istnag (#33) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Na mesélj mért?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#35) istnag válasza Cyberpunk (#34) üzenetére


istnag
addikt

Nézd meg együtt a kettőt és meglátod.
Ezen nincs mit mesélni,de ha mesét akarsz,ajánlom a magyar népmeséket, tanulságosak, jók, szépek.
Amúgy a legjobb szerintem az SLCD2. Mese itt sincs.

[ Szerkesztve ]

(#36) adamssss válasza istnag (#35) üzenetére


adamssss
veterán

Szerintem meg az slcd3 ;)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#37) istnag válasza adamssss (#36) üzenetére


istnag
addikt

Olyat még nem láttam élőben,általában én az alapján nyilatkozom,amit látok.Amúgy elhiszem. :K

(#38) leslie_smith


leslie_smith
aktív tag

Vigyék csak.Nekem így is úgy is nagy.De szép számok ezek.

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

(#39) Cyberpunk válasza istnag (#35) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Azért nem rossz az. Nyilván nem egy LG-féle IPS, vagy Samsung SAMOLED.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#40) RaveForce


RaveForce
veterán

ami jó az jó. naprakész software, ütős hardware, és a samsung softwares okosságai. :R

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#41) Yeffy válasza Sub-ZeRo (#11) üzenetére


Yeffy
veterán

egyetértek, maximálisan...

a Samunak meg gratula, jól csinálják. bár ez mársztem nekem nagy lenne, 4,5-4,8 "-ban jöhetne. bár kb ugyanezeket tudja a telóm, csak fele rammal :DDD

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#42) skul0 válasza istnag (#33) üzenetére


skul0
aktív tag

Nem tudok veled egyetérteni. A pentile az számomra akkor is rácsos, aki nem látja, azt csak irígyelni tudom. :)

(#43) istnag válasza skul0 (#42) üzenetére


istnag
addikt

:)) nem kell velem egyetérteni,de max akkor látod,ha 5 centiről nézed,vagy még úgy sem. Általában azok mondják ezt,akik még nem láttak pentile kijelzőt,csak olvastak róla,hogy szőrősek a betűk.-Tisztelet a kivételnek.-Ez igaz is,de a mindennapi használtban nem venni észre..
/Én meg azokat irigylem,akik 40-50 centiről kiszúrják,hogy zsőrősek a betűk,akár qHD minőségű kijelzőn is./

(#44) darkmore


darkmore
tag

Sziasztok,

minden paraméterében tetszik a Note II, csak egy benchmark szúrja a szememet:

Smartbench 2012 Games 1616 pont

ez elég alacsony.

Mennyire kell komolyan venni ezt az eredményt?

Én főleg multimédiás eszköznek szeretném használni a készüléket (amivel lehet telefonálni is, naponta max 10 percet telefonálok csak, ezért a Note nekem tökéletes megoldás lenne) és így a játszani is szeretnék rajta, bírni fogja ez még a következő években megjelenő játékokat is?

(#45) darkmore válasza darkmore (#44) üzenetére


darkmore
tag

Azt hiszem megtaláltam a választ a kérdésemre:

http://www.youtube.com/watch?v=OZJy6L3JzWg

nem kell annyira félni ettől a benchmark értéktől :)

(#46) Sub-ZeRo válasza darkmore (#44) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Benchmark programokra nem kell adni.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#47) Yeffy válasza Sub-ZeRo (#46) üzenetére


Yeffy
veterán

nem is értem, miért annyira mérvadó ez egyeseknek akár mobilban, akár desktopon...
főleg, ha nem specifikus foglalkozása van, hanem csak "átlag" user...
na mindegy... :U

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#48) ForRedGlory válasza istnag (#17) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Igazad van, az év telefonja az SGSIII, ez meg szimplán az év legjobb óriás telefonja (mert ha lenne komkurencia sem hiszem, hogy labdába rúgna...)

(#23) Cyberpunk: hülyeség, azt a telefont senki sem sztrolja a hívőkön kívül. Amúgy mégis mi a f*nak kell ide behozni már megint az almát? :W

[ Szerkesztve ]

(#49) Sub-ZeRo válasza Yeffy (#47) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Mert ha valahol fel van tüntetve hogy mennyi pontot kap egy hardver és az a pont mindennél több, akkor egyértelmű, hogy azt kell megvenni. Mindegy, hogy 500k, vagy 200k. Az már a kutyát nem érdekli. Az, hogy minden más tesztben elhal, az már nem számít. A lényeg az, hogy a pontszámilag verjen mindent. De közben lehet hogy egy 60k-s hardver, telefon is kielégítené az igényét. Csak hát az hogy nézki, hogy nem a legtöbb pontot kapja. Azok már sz@rok.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#50) Yeffy válasza Sub-ZeRo (#49) üzenetére


Yeffy
veterán

:)
ott a szó... :K
magam se írhattam volna jobban...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.