Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csabibmx


csabibmx
tag

Eddig nem úgy volt,hogy az ICS 4.0 lesz? :U
Nem mintha a számozás számítana. :)

[ Szerkesztve ]

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#2) MarkRenton


MarkRenton
csendes tag

Szerintem este f7 lesz az..

(#3) Shummo válasza MarkRenton (#2) üzenetére


Shummo
aktív tag

Én is úgy tudtam:D.

(#4) qpwoeiruty válasza csabibmx (#1) üzenetére


qpwoeiruty
tag

Nem lehet még tudni, de amúgy igen, sokkal valószínűbb a 4.0-ás verziószám, mint a 2.4, ICS lesz rajta az a lényeg igazából. Nagyon kiváncsi leszek rá, remélhetőleg nem "csak" egy ICS-es S2 lesz. Bár úgy sem lenne az rossz :)

(#5) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Hülyeség lenne a 2.4-es számozás, már csak azért is, mert így az újabb táblagépekre egy régebbi verziószámú Android kerülne, mint a régebbiekre... ;)

Minden szavam magánvélemény!

(#6) qpwoeiruty


qpwoeiruty
tag

[link]
Ez szerint is 4.0 lesz valószínüleg, és nem csak azért mert úgy lenne logikus, hanem az elmúlt napokban elkezdtek az ilyen verziószámú Android-ok (valószínüleg teszt készülékek) részt venni weboldalak látogatásában.

(#7) b4zsi-


b4zsi-
őstag

jó lesz ez az október :)

(#8) Remus389 válasza b4zsi- (#7) üzenetére


Remus389
veterán

+1

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#9) Segal


Segal
veterán

Nekem leginkább az időpontválasztás tetszik mert ha hamarabb jön pár nappal mint az iPhone 5 akkor nem fog tudni trollkodni az Apple hogy 1-2 nap alatt másolta le az egész telefonjukat a Samsung...
Amúgy a képlet ugyanaz az újabb verziós android várós de a készülék az számomra nem. Egyrészt főzve sok más telefonra is hamar jönni fog másrészt ugyis pár hónappal késöbb sokkal erősebb vassal lesz kapható ugyanez az oprendszer plusz a megszokott extrák (Sense, TW. stb)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#10) solanthugor


solanthugor
aktív tag

Hasonlóképp vagyok. Az új rendszert várom, most nem tudom mit vennék legközelebb..
a mangoval a microsoft számomra kilőtte a wp7-et, nem jött be így sem annyira pedig vártam mit hoz, ICS-t várom, de leginkább most QNX-et várom mit csinál a RIM.

De visszatérve a készülék annyira nem várós nálam, kicsit sajnálom hogy a samsung csinálja megint, én őket annyira nem szeretem, persze ettől még csinálnak jó cuccokat, de akkor sem.. :)

3330>k700i>k800i>k810i>t700>g900>Touch>Touch Cruise>Tattoo>Desire>Milestone(hiànyzol)>Desire>Jiayu g3>Droid4>BBZ10

(#11) qpwoeiruty válasza Segal (#9) üzenetére


qpwoeiruty
tag

Én azért a telefont is várom, szerintem egy évig legalább csúcsnak fog számítani. Abban meg azért kételkedek, hogy olyan nagyon hamar lennének főzőtt ICS-ek meg sokkal erősebb hardverek (bár még azt sem tudjuk milyen lesz) de ne legyen igazam :)

(#12) V8David


V8David
tag

Egyúttal akkor a Nexus S-re is jön az ICS frissítés?

Kíváncsi vagyok az új gépre, a külföldi oldalak szerint eléggé várós.

E=mc² - Nincs értékelésem, mert 8 évet külföldön éltem és csak Ebay-en hirdettem.

(#13) Shummo válasza qpwoeiruty (#11) üzenetére


Shummo
aktív tag

Februárba jön az sgs3! Az meg már fullosabb mint amit a nexusról tudunk:D Szóval nem lesz az olyan erős, és főleg nem 1 évig.

(#14) qpwoeiruty válasza Shummo (#13) üzenetére


qpwoeiruty
tag

Ezt nem tudom hol hallottad, de az biztos, hogy semmilyen hivatalos információ nincs SGS3-ról, abban pedig nagyon erősen kételkedek, hogy februárban kijönne, és mivel egyik telóról sem tudni semmit, azt sem tudom honnan veszed, hogy fullosabb lenne.

V8David: Igen, Nexus S-re biztosan jön a frissítés.

[ Szerkesztve ]

(#15) solanthugor válasza qpwoeiruty (#14) üzenetére


solanthugor
aktív tag

Nexus 1-re nem tudod véletlen, várható e ICS?

3330>k700i>k800i>k810i>t700>g900>Touch>Touch Cruise>Tattoo>Desire>Milestone(hiànyzol)>Desire>Jiayu g3>Droid4>BBZ10

(#16) Gengi


Gengi
senior tag

Hát én ezt nagyon nagyon várom. Jövőhéten debütál az új isten fone (amire szintén kiváncsi vagyok) majd jön az igazi 2011-es nagyágyú is :).

Óktóber én így szeretlek :D.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#17) qpwoeiruty válasza solanthugor (#15) üzenetére


qpwoeiruty
tag

Nem tudom sajnos...

(#18) tjb007 válasza solanthugor (#15) üzenetére


tjb007
nagyúr

50-50%
Sem arról nem volt hír/bejelentés, hogy nem kapja meg, sem arról, hogy megkapja.

(#19) rankesz válasza Shummo (#13) üzenetére


rankesz
veterán

Esetleg a februári MWC-n lesz prototipus, ami nyár elején kerül forgalomba, mint anno az 1 és a 2.

(#20) b4zsi-


b4zsi-
őstag

vagy februárban kijön a SGS 2 Plus...

(#21) Segal válasza rankesz (#19) üzenetére


Segal
veterán

Pontosan ez a tervezett fél éves ciklus februárba bejelentés és májusba való megjelenés. Viszont a lényeg hogyha a Prime megjelenik mondjuk novemberbe de valaki kivárja az egészséges 3-4 hetet amíg beáll az ára akkor decemberbe megveszi februárba meg le is törik a szarvát hogy egy sokkal jobb jön...
Persze örökké hülyeség várni de nekem valahogy a Google mobiljai sohasem jöttek be.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#22) Gengi válasza Segal (#21) üzenetére


Gengi
senior tag

"februárba meg le is törik a szarvát hogy egy sokkal jobb jön."

Mindíg sokkal jobb jön :). Ez egy végtelen körforgás :D.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#23) V8David válasza qpwoeiruty (#14) üzenetére


V8David
tag

De vajon mennyi időre rá fog megjelenni a frissítés?! :F

E=mc² - Nincs értékelésem, mert 8 évet külföldön éltem és csak Ebay-en hirdettem.

(#24) qpwoeiruty válasza V8David (#23) üzenetére


qpwoeiruty
tag

Ez alapján azt mondom, hogy az ICS kiadása után szinte rögtön, 1-2 hónapon belül. Hivatalos infóról persze nem tudok, csak tipp.

(#25) jtrencsenyi válasza Segal (#9) üzenetére


jtrencsenyi
csendes tag

Szar ugy, de az iPhone 5 hivatalos bemutatoja Oktober 4-en lesz. :)

(#26) Segal válasza jtrencsenyi (#25) üzenetére


Segal
veterán

Igen rosszul emlékeztem valamiért 14 volt a fejembe mindegy ha akarják ugyis tudják folytatni. A lényeg hogy telefonokban gazdag októberünk lesz.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#27) BoB


BoB
veterán

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.