Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Egyszer az volt a divat kinek kisebb a telefonja most meg annak örülünk ha minél nagyobb...

(#2) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Elég hadilábon állnak a kijelző fajtája és felbontása terén.
Vagy SAMOLED, vagy SAMOLED + . Vagy 1280x720 , vagy 1280x800..... :F

(#3) zsoltyyy


zsoltyyy
senior tag

Nem tűnik rossznak, habár számomra ekkora kijelzőméret már túlságosan nagy. Hogy lehet ezzel telefonálni? :U

(#4) helixP válasza b4zsi- (#1) üzenetére


helixP
nagyúr

Akkoriba kevés értelme lett volna 50 soros monokróm kijelzőknek :)

Mondjuk nekem ez eléggé must have, bár nem érezném magam jól egy ~200 E forintos dologgal a zsebemben...

zsoltyyy Hívás gomb, majd felemeled és beszélsz bele... :U Ez már működött a Dell Strek-nél is. Ha meg annyira rosszul érzed Magad a méret miatt, akkor headset.

[ Szerkesztve ]

(#5) deadlift


deadlift
csendes tag

haha
reggel még 200 felett volt a becsült ár most meg 160 körül.
Megy ez...

(#6) geezer válasza zsoltyyy (#3) üzenetére


geezer
aktív tag

Figyelj, ha EZZEL lehet...

(#7) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Galaxy S II, Galaxy S 4.0,S 5.0, Note, Tab
Van választék Samsungéknál :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) b4zsi- válasza geezer (#6) üzenetére


b4zsi-
őstag

Hatalmas ez a videó :D :D :D

(#9) NoMagix


NoMagix
addikt

wow, ekkora kijelzőt! :Y
vajon mi lesz ennek a tendenciának a vége? "15,6"

(#10) flamingozor


flamingozor
csendes tag

Lehet , hogy csak az én véleményem , de miért nem inkább az anyag használaton fejlesztenek , egy telefonba minek 5,3 hüvelykes kijelző egy telefonba?
Akkor már inkább ipad 2 vennék!

(#11) zsoltyyy


zsoltyyy
senior tag

Inkább az aksit fejlesztenék. :W

(#12) Pete55555


Pete55555
addikt

Nem is rossz ez a teló... csak ez már tényleg baromi nagy :S

(#6) geezer: Ez a vidi rohadtnagy :D

...Szeretem leracsniztatni...

(#13) zsoltyyy válasza Pete55555 (#12) üzenetére


zsoltyyy
senior tag

Tényleg nem rossz, csak éppen telefonnak használhatatlan a mérete miatt... :U

(#14) NogeOne


NogeOne
tag

Hatalmas a gép, de akkor is jó szerintem!:D

(#15) UnlimitedN20


UnlimitedN20
tag

" Galaxy blog: Mi fán terem a Note?"
Brutálisan nagy felbontású/méretű hd samoled kijelzővel és brutálisan erős hardware-rel szerelt Samsung fán.

█║▌│█│║▌║││█║▌║▌║

(#16) geezer válasza flamingozor (#10) üzenetére


geezer
aktív tag

Valószínűleg azért, mert ez olcsóbb. :U

Mindig ez az ultimate válasz.

(#17) Pete55555


Pete55555
addikt

Úristen, ez 2 centivel magasabb, és szélesebb, mint az SGS-em. De akkor is tetszik :)

...Szeretem leracsniztatni...

(#18) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Jó, de minek a ceruza?

(#19) Dsert válasza zsoltyyy (#13) üzenetére


Dsert
tag

Köszönjük, hogy ezt a hasznos információt megosztottad velünk háromszor is. De elmondanám neked kedves barátom, hogy ez egy új kategória, mint ahogy a videó végén fel is van tüntetve. Ha neked nagy, akkor ne ebből a kategóriából válassz telefont, ilyen egyszerű az egész. De ki*aszottul fölösleges háromszor leiirni, hogy ez túl nagy, nem lehet vele telefonálni, meg a szokásos duma egy egy új fejlesztés kapcsán, hogy inkább az akksit fejlesztenék.
Nem véletlen kiinálnak a gyártók 3" (illetve annál kisebb) és 5" (illetve annál nagyobb) kijelzőjű telefonokat. De ha nem jöttél volna még rá akkor megsúgom ezt a kis titkot: mindenkinek más az igénye. ebből kifolyólag mindenkinek meg van a saját kis szubjektiiv véleménye az adott témáról / tárgy-ról. Köszönjük, hogy megosztottad velünk de k*rvára felesleges volt megtenned ezt háromszor is, nemtettszésedet máskor máshogy fogalmazd meg, illetve elég egyszer is, abból is megértjük... :R

(#20) Dsert válasza Recon666 (#18) üzenetére


Dsert
tag

Mert van rajta valamilyen rajz program vagy valami hasonló és rajzolgathatsz, mint a videóban. Meg van valami kijelölős illetve "képernyő fényképezős" funkciója is, ha jól tudom.

(#21) Recon666 válasza Dsert (#20) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Értem. :R

(#22) Beta1


Beta1
csendes tag

Értelmetlen Tepsi, miniPad... :)

The question is,vát iz dö kvestyön?

(#23) RaveForce


RaveForce
veterán

wp7-tel, fém házzal must have lenne :B

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#24) Retroboy88


Retroboy88
csendes tag

nekem bejön :D Galaxy S-től nem sokkal nagyobb és azt már teljesen megszoktam :K tuti hozzálehet szokni. :R

(#25) hallerlaller válasza deadlift (#5) üzenetére


hallerlaller
addikt

nem valami értéktartó, mire megjelenik lesz vagy 70 :DDD

am miért nem honeycomb van rajta? azt is váltja majd az ics.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#26) RaveForce válasza hallerlaller (#25) üzenetére


RaveForce
veterán

mert nem tablet

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#27) imisomogyi


imisomogyi
aktív tag

A múltkor amikor a speedshop-nál jártam, kezembe vettem egy Samsung Galaxy 5.0 Wifi-t.....
Nem tudtam hova tenni, nagyon nagy, és kényelmetlen. 5.3-ra sem tudok értelmesebbet mondani, szerintem ez a méret az abszolút felesleges kategória.
Az ember ránéz: Ez olyan mint egy telefon, csak nagyobb...

Persze ízlések és pofonok. De 4,3-nál nyugodtan megálhatnának!

SZVSZ

(#28) David75 válasza Dsert (#19) üzenetére


David75
őstag

Azt tegyük hozzá hogy lassan már az a tendencia hogy még 4"-os kijelzővel se kaphatok csúcs hardvert-t csak 4"+-os tepsikkel ami elég sok embernek nagy és vagy ennek ellenére megpróbálja azt használni vagy nem kap highend belsőt ami nem túl jó szerintem.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#29) #26949760


#26949760
törölt tag

Lehet, hülyeséget mondok, de ha vannak olyan Bluetooth headsetek, amik kiírják a hívót (ez nem is feltétlen szükséges, akkor szerintem ez egy használható kütyü, bár az tény és való, hogy rétegcucc. Pihen a táskában, és ha hívnak ott a headset. És elég kényelmes rajta bármit böngészni. :)

(#30) David75 válasza #26949760 (#29) üzenetére


David75
őstag

Egy táskában meg csak elfér egy 7"-os tablet amin megint csak jobb netezni tehát akkor ez mire is van?

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#31) gaborbp


gaborbp
tag

Már nem azért de anno amikor megjelent az első iPad ugyanez volt a véleménye mindenkinek , hogy egy úthengerrel kinyújtott telefon és az elején mindenki fikázta.
Aztán ahogy a kezébe vették az emberek megtetszett nekik...

egészen addig nekem is tetszett amíg az almafanok meg nem jelentek, akkor elment a kedvem az egésztől :((( de ez más kérdés

(#32) David75 válasza gaborbp (#31) üzenetére


David75
őstag

Hátha egy terméket azért veszel vagy nem veszel mert ilyen, olyan emberek vagy ember csoportok használják akkor csak sajnálni tudlak és javaslom, hogy IT kérdésekben racionális döntéseket hozzál felnőtt ember módjára.

Simán vennék nexus s-t ha nem lenne wp7 és akkor találjam ki hogy sok hülye nerd meg geek androidot használ én meg ezért nem veszek? Borzasztóan gyerekes döntés lenne mint ahogy a hozzászólásod is az.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#33) Agyalapi


Agyalapi
csendes tag

Ez aztán tényleg hatalmas - szinte már felmerül az emberben, hogy nem-e egy aprónövésű táblagép van a kezében :) Bár nekem még nem volt a kezemben értelemszerűen :DDD De nem egy rossz ötlet, így okostelefon és táblagép téren is versenyezhet akár, jó alternatíva lehet azoknak, akik ezt a két készüléket egyesítenék legszívesebben (mint én például, mert a táblagép, mint önálló és sikeres termékcsoport létezése, még mindig rejtély számomra...)
A legjobb ez a rajzolós megoldás, csak azt nem értem, hogy hogyan lesz színes? Adnak hozzá egy egész színes-stylus készletet vagy azt majd kiegészítőként lehet venni hozzá? :D
Hű, nagyon kipróbálnám ezt a telefonra rajzolást, kíváncsi vagyok mennyire egyszerű, illetve mennyire lehet vele rendesen rajzolni, avagy csak óvodás-képzőművészet-imitációra alkalmas-e?

(#34) theiron válasza Agyalapi (#33) üzenetére


theiron
csendes tag

Olvasd az IT Cafe meg a Mobilaréna egyéb cikkeit is. A táblagép, legalább is ami az Androidot illeti nem is biztos, hogy olyan nagyon népszerű. Ellenben a telefonokkal! :)

A csirke az oviban, gyerekek a sütőben. Jöhet a megérdemelt pihenés!

(#35) karoly25 válasza Agyalapi (#33) üzenetére


karoly25
csendes tag

Elég komolyan néz ki az biztos, a mérete eléggé elrettentő, de szerintem ezt is meg lehet szokni. Meg persze tegyük hozzá hogy mindenkinek egyéni véleménye hogy mi tetszik, lehet hogy másnak ez a tökéletes telefon mint méretben, mint pedig tudásban! Amúgy meg a rajzolás az biztos hogy nagyon jól meg van oldva, legalábbis iPad-nál elég jól megoldották, szóval szerintem a Samsung is hozza azt a szintet, nem hiszem hogy le szeretnének maradni!:) A Samsung elég rendesen bekeményített, minden téren! Mondjuk ez nekünk csak jó, nagyobb a verseny!

Most mindenhol ezt a Samsung féle Mobil Nagykövetet olvasom, legalábbis az androiddal foglalkozó oldalakon, indult innen már valaki?

[ Szerkesztve ]

(#36) Axion1 válasza karoly25 (#35) üzenetére


Axion1
csendes tag

"Most mindenhol ezt a Samsung féle Mobil Nagykövetet olvasom, legalábbis az androiddal foglalkozó oldalakon, indult innen már valaki?"

Én tervezem, de még mindig nem tudom, hogy akkor is lehet-e ha nem Samsung telefonom van (még). :F

(#37) BDave


BDave
őstag

Ez baromi jól hangzik, összevetve a S II-vel, nem is annyira drága. Kíváncsi vagyok, hogy tényleg mennyire tudja kitölteni a táblagépek és az okostelefonok közti űrt, mert számomra egy táblagép mérete túl nagy, viszont jókat tud. Úgyhogy ha egy táblagép nagyjáboli tudása belefér ebbe a telefonba, akkor király, akkor effektíve egy táblagép lenne a zsebemben, (majdnem) okostelefonméretben.

(#38) gaborbp válasza David75 (#32) üzenetére


gaborbp
tag

Háát ha te a California Cafe-s mosdatlan beképzelt applefanok közé akarsz tartozni az a te döntésed én inkább kihagyom köszönöm szépen. :)

(#39) David75 válasza gaborbp (#38) üzenetére


David75
őstag

Ja értem ha valaki vesz iphone-t egyből az lesz ugye? Ne viccelj már...

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.