Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pocok256


Pocok256
veterán

Egy munkaállomás ami lefőzi magát ha használjuk az szép ;]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#2) MongolZ válasza Pocok256 (#1) üzenetére


MongolZ
addikt

Érdekes, hogy még ez is ennyire dobálja az órajelet...

(#3) somogyib


somogyib
őstag

"...optikai meghajtó lakozik, utóbbi második akkumulátorra vagy súlycsökkentő modulra cserélhető."

Mi az a súlycsökkentő modul? Mert ha kiveszem és nem teszek a helyére semmit - max. egy takarólapot - az a legjobb súlycsökkentés, nem? :)

(Felhasználás kérdése, de én kb. évente egyszer kell, hogy használjak optikai meghajtót)

"vénaszkenner"

Ezt még nem hallottam, ez mire jó? (úgy érzem nagyon le vagyok maradva :) )

[ Szerkesztve ]

(#4) Khelben


Khelben
nagyúr

A H730-nak két gyenge pontja volt, a gagyi anyagú billentyűzet és a hangos, de elégtelen hűtés. Ahogy elnézem, ezeket továbbviszi az utód... Ez a gép sehol nincs egy HP Zbookhoz képest, maximum árban ér fel hozzá.

(#3) somogyib : a súlycsökkentő nagyjából egy takarólap, a vénaszkenner pedig a csukló "ujjlenyomatolvasója".

[ Szerkesztve ]

(#5) Murphistic


Murphistic
aktív tag

Kellemes volt olvasni a tesztet, köszönet érte.
Egyedül a munkaorientált GPU benchmarkokat hiányoltam :) . Bár mostanában nem készültem mobil munkaállomást vásárolni, de Linus nemrégen publikált egy Titan X(P) vs Quadro tesztet és ott szinte fej fej mellett haladt a két kártya. Érdekes lett volna látni, hogy Ti is hasonló eredményre juttok-e?
Bár megértem, hogy csak ezért beszerezni pl. egy AutoCAD-et nem éri meg, szóval ne vegyétek nagyon komolyan, amit írtam :B

[ Szerkesztve ]

"A türelem hatalom: idővel és türelemmel selyem lesz az eperfa leveléből."

(#6) edari válasza somogyib (#3) üzenetére


edari
őstag

Hélium. :D

(#7) somogyib válasza edari (#6) üzenetére


somogyib
őstag

Inkább Hidrogén :D

(#8) edari válasza somogyib (#7) üzenetére


edari
őstag

Azt nem lehet beszívni amikor unatkozik az ember...vagyis de, csak nincs értelme. :D

[ Szerkesztve ]

(#9) Murphistic válasza edari (#8) üzenetére


Murphistic
aktív tag

A hélium a kis sűrűsége miatt jó partikra, azt a hidrogén is tudja, szóval az egérke hang biztosítva lesz...csak ne gyújts rá....

"A türelem hatalom: idővel és türelemmel selyem lesz az eperfa leveléből."

(#10) somogyib válasza Khelben (#4) üzenetére


somogyib
őstag

"a vénaszkenner pedig a csukló "ujjlenyomatolvasója"."

Tényleg le vagyok maradva...

De szerintem jobb lenne egy agyfolyadékszint-nyomásmérő-koponyaszkenner. A loginhoz csak le kellene fejelnem a tapipadot. [szarkazmus OFF] :)

[ Szerkesztve ]

(#11) Athos981


Athos981
csendes tag

Nem vagyok elájulva ettől a Xeontól, Passmark alapján nem jobb egy "régi" 4910Mq nál..

Intel Core i7-4910MQ @ 2.90GHz ---- 9410
Intel Xeon E3-1535M v5 @ 2.90GHz --- 9266

(#12) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nagyon jó kis gép, maximális teljesítménnyel.

Lehet sok is lenne nekem, de tervezőknek idealis

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) #06658560


#06658560
törölt tag

Milyen programokkal teszteltétek? Voltak villódzások? Dokkolva csak akkuról hajlandó bootolni?

[ Szerkesztve ]

(#14) sutszi


sutszi
veterán

Nem érzékeltem a cikkből, hogy miért nem érte el az ajánlott szintet. Miért?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#15) #06658560 válasza Murphistic (#5) üzenetére


#06658560
törölt tag

CATIA alatt nem tapasztalok különbséget egy Quadro és egy mezei GTX között. CPU és RAM terén sem láttam előnyét a munkára faragott hardvereknek már jó ideje.

(#16) Graphics válasza sutszi (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tetszett volt. :)

Ez munkagép.

Szerkesztés.:
Bocsi felreertettem :D

Igazából én se értem, mert jól szerepelt

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) azbest


azbest
félisten

Cinebench 10? Rudi, nagyon régi sablont vettél elő a táblázathoz :)

Gondolom a xeon több magot enged magas órajelre, meg persze több a gyorsítótár, azért erősebb csak néhány eredménye az i7-nél. Viszont nem mondanám meggyőzőnek az intel teljesítményét cpu erőben. Kíváncsiságból pár tesztet toltam azzal az aida verzióval egy i7-3720qm-en és némely esetben a xeon de valamelyik i7-6 fölé is nyalt. :U
Persze a gpu meg a ddr4....

(#18) Lacok


Lacok
őstag

"Csak egy ventilátora és egyetlen hőleadója van a Celsius H760-nak"

A melegedését elnézve nyugodtan megduplázhatták volna.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#19) gerii


gerii
addikt

Elfogadnám a HP-m utódjának, csak kapjak ebből is féláron egy visszaküldött készletből.
A képeket elnézve ez a gyártó maradt meg a normális vázméretekkel, mindenki csak laposít.

(#20) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Gyonyoruek es nagyon jol atgondolt tervezesuek a Fujitsu gepei.

(#21) oriic válasza Khelben (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"a súlycsökkentő nagyjából egy takarólap, a vénaszkenner pedig a csukló "ujjlenyomatolvasója". "

:DDD Ez jó, de tudtommal nem csuklót néz. [link]

Live-Die-Respawn

(#23) hemaka


hemaka
nagyúr

Eleg bitang cucc.

(#24) rudi válasza sutszi (#14) üzenetére


rudi
nagyúr

Azért nem kapott ajánlottat, mert nem ismerjük kellő mélyésggel a konkurenseket. Tervben van HP és Lenovo munkaállomás beszerzése tesztre, de nem olyan egyszerű feladat megszerezni őket. Viszont, ha összejönnek ezek a tesztek, akkor lehet a Celsius H760 értékelése is változik majd.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#25) rudi válasza azbest (#17) üzenetére


rudi
nagyúr

Legjobb a tízes még mindig. Ott jön ki legszebben az egy és több mag közötti eltérés. Persze, most már én is érzem a késztetést újabb verzióra lépni, a Kaby Lake beindulásával fokozatosan elkezdem majd a legfrissebb verziót is használni. Csak notebookoknál nem olyan egyszerű azt mondani, hogy "na, most egy teszt frissítéshez hozzatok be ötféle i5-öt, meg pár i7-et és i3-at, szóval egy-egy tesztprogram frissítése beletellik némi időbe.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#26) hallador válasza Khelben (#4) üzenetére


hallador
addikt

Na OK, de a ZBook a kategória legjobb gépe. Szóval ezt azért sokan elismerik. A Dell mostanában munka állomás fronton nem a villant nagyot. A Lenovo P szériája meg fiatal. A HP-nek és a Dell-nek van jól bejáratott piaca jelen pillanatba.

-----------------

A Munka állomás piac azért nagyon nehéz feladat manapság, mert ma az emberek könnyű, vékony, halk, és szép eszközöket akarnak, ez 10 éve nem volt feladat. Ha hangosabb volt nem volt baj, ha 4 kg volt az sem. Ehhez meg komoly tapasztalat kell, hogy letegyen az asztalra ilyen gépeket. Ilyen tapasztalata csak a HP-nek, Dell-nek van. Az IBM soha nem gyártott igazán Workstation gépeket, ez csak a Lenovo korszakban próbálkozott a Lenovo, de sikeresnek nem mondanám a W szériát.

A Fujitsu pedig nem igazán volt szintén népszerű holott a Celsius széria 2006 óta jelen van, a HP-val majdnem egyszerre jelent, meg, de a 2013-as "új" Fujitsu kompatibilis design-al a Celsius széria megújult.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#27) satz18


satz18
őstag

Én ezt nem vágom. A munkagép az miért nem tudja hajtani a CPU-t? 3.0 Ghz tartós terhelésnél? Ennyit a gagyibb laptopok is tudnak, a jobbak viszont 4.0-t is pl a i7 6820HK-val. Ezek a jóemberek beleraknak egy méregdrága Xeont, ami mellé egy olyan elégtelen hűtést raktak, amivel csak 20%-os órajelcsökkentés mellett tudják lehűteni a gépet? Én siklottam át valami felett, vagy ez tényleg ennyire gagyira sikeredett?

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#28) dstern válasza Graphics (#12) üzenetére


dstern
tag

Ez nem maganhasznalatra, inkább céges felhasználásra lett kitalálva

(#29) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Valami 'quadrós" tesztet is futtattathattatok volna rajta csak, hogy kijöjjön a különbség a "mezei" 960M és ez között.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#30) Pocok256 válasza satz18 (#27) üzenetére


Pocok256
veterán

Jól látod ez így ebben a formában tényleg egy hulladék, pont arra és úgy nem lehet használni amire tervezve lett :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#31) Alchemist válasza hallador (#26) üzenetére


Alchemist
addikt

ma az emberek könnyű, vékony, halk, és szép eszközöket akarnak

Aki tudja, hogy miért is akar erős mumkaállomást, az nem fog ebbe a csapdába beleesni.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#32) Tim82 válasza hallador (#26) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az IBM soha nem gyártott igazán Workstation gépeket

Azért az A szériát kompletten meg az R50p-t, valamint a T4*p-ket nem kellene kiírni a történelemből a retorikai lendület kedvéért.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#33) Khelben válasza Alchemist (#31) üzenetére


Khelben
nagyúr

Én azért el bírnám viselni a munkaállomás teljesítményt egy Envy 13 házában :D Csak hát ez a jelenlegi fizikai ismereteint szerint lehetetlen.

(#34) azbest válasza Khelben (#33) üzenetére


azbest
félisten

távoli hozzáférés :P

paks és a szerverszoba a pincében és egy áramvonalas eszköz a kézben

(#35) Khelben válasza azbest (#34) üzenetére


Khelben
nagyúr

Addig jó, amíg nem kell mondjuk VPN-en keresztül elérni valamit :)

(#36) hallador válasza Tim82 (#32) üzenetére


hallador
addikt

Ami abban különbözött a sima thinkpadtől, hogy beletették a leggyengébb quadro, vagy firegl kártyát, ne nevezzük workstationnak, ja igen van amelyikben volt jobb kijelző meg van amiben nem. Ez kb olyan mintha azt mondtad volna, hogy egy középkategóriás asus-ba beletesznek egy számmal nagyobb vga-t mint az alapmodell, majd elkereszteled gamer notebooknak nem az, mint ahogyan a txxp sem volt soha workstation gép..., alkalmasabb volt grafikus munka elvégzésére, de az is a minimális vektorgrafika, volt azért nem kell emlékeztetni, hogy egy mai mobile WS nem a kicsit erősebb VGA-ról szó, hanem valódi WS teljesítményről...

Azért az A szériát kompletten meg az R50p-t, valamint a T4*p-ket nem kellene kiírni a történelemből a retorikai lendület kedvéért.

Nem csak a retorika, hanem semminek a kedvéért sem volt sok köze a workstation kategóriához...

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#37) azbest válasza Khelben (#35) üzenetére


azbest
félisten

Az nem probléma, hisz a távoli gép felmehet vpn-re :P

Múltkor dolgoztam úgy, hogy a távoli rendszerek miatt kénytelen voltam haza vpn-ezni, hogy egyedi ip címről tudjak vpn-ezni az otthoni neten át a partner rendszerébe, amin keresztül az ő vpn-jükkel elértem a megbízójuk rendszereit. DiCaprio kispályás. Azóta a helyi konflictot kierültük. Így egyel kevesebb szint van :)
Az egyszerűség és a működőképesség kedvéért egy kis jópofa openwrt-s doboz kezeli az első vpn-t, hogy gépen ne kelljen küzdeni.

[ Szerkesztve ]

(#38) csasaKKP


csasaKKP
senior tag

Szeretem a Fujitsu gépeit, ez is tetszik, mind kinézetre, mind felszereltségben. TIA Portal csak eldöcögne már rajta... :P

[ Szerkesztve ]

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#39) #06658560 válasza hallador (#26) üzenetére


#06658560
törölt tag

A mostani Dellemmel abszolút meg vagyok elégedve. Az a 32GiB RAM nagyon kellemes a négy mag plusz HT procival.

(#40) Tim82 válasza hallador (#36) üzenetére


Tim82
nagyúr

Légy szíves, mutass rá az annyival szuperebb, az IBM éra gépeivel *kortárs* Dell, HP stb. gépekre, amelyek szerinted mégis beleillenek a "mobil workstation" *akkori* fogalmába. Köszi és sok sikert a keresgéléshez! :R

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#41) sutszi válasza rudi (#24) üzenetére


sutszi
veterán

Okés, így érthetőbb.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#42) hallador válasza #06658560 (#39) üzenetére


hallador
addikt

Azt elhiszem a Dell igen jó még mindig.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#43) domos válasza Murphistic (#5) üzenetére


domos
senior tag

Abban a tesztben a régi Titán X volt még.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#44) hallador válasza Tim82 (#40) üzenetére


hallador
addikt

Légy szíves, mutass rá az annyival szuperebb, az IBM éra gépeivel *kortárs* Dell, HP stb. gépekre, amelyek szerinted mégis beleillenek a "mobil workstation" *akkori* fogalmába.

Mutass rá mitől volt a txxp workstation. Tehát akkor Te magad is elismered hogy köze nem volt hozzá, akkor most min is vitatkozol??? :R

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#45) Tim82 válasza hallador (#44) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mutass rá mitől volt a txxp workstation

Szelektív olvasásban szenvedsz, ami miatt kimarad a többi említett termékvonal, modell? Nézz egy picit például utána az A series-nek, meg hogy mit jelent a "three spindle", ami azért akkoriban nem nagyon volt gyakori, és bizony, workstation feature volt. (Az meg kifejezetten mókás, hogy szerinted egy CAD támogatású GPU-s és grafikai célok miatt nagyobb felbontású, minőségibb panellel és a kor szintjén erős hardverrel, valamint minőségi, strapabíró vázzal felszerelt grafikus munkaállomás nem munkaállomás.)

Tehát akkor Te magad is elismered hogy köze nem volt hozzá, akkor most min is vitatkozol??? :R

Mármint elismerem, hogy 10-15 éve más hardveres képességű, tudású gépeket tartottak workstation-nek, mint most? Ezt teljesen. Csak a te fejedben statikus a "mobil workstation" definíciója, szerintem azért változik az idők folyamán. Vagy mit szeretnél még beleképzelni abba, amit írtam?

Azzal vitázok, hogy leírtál egy kategorikus blődlit, bele sem gondolva, hogy akkor, amikor az IBM éra volt (ami több, mint 10 éve véget ért), mi minősült workstation-nek. Mobil workstation célokra tervezett, gyártott, használt szériák voltak az IBM korszakban is. Ennyi.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46) hallador válasza Tim82 (#45) üzenetére


hallador
addikt

Ok ebben igazad van. konkrétan 2004 decemberében lett vége hivatalosan az IBM érának, ha jól emlékszem, akkor T41/T42...

(Az meg kifejezetten mókás, hogy szerinted egy CAD támogatású GPU-s és grafikai célok miatt nagyobb felbontású, minőségibb panellel és a kor szintjén erős hardverrel, valamint minőségi, strapabíró vázzal felszerelt grafikus munkaállomás nem munkaállomás.)

De munkaállomás, csak nem grafikus....

Mármint elismerem, hogy 10-15 éve más hardveres képességű, tudású gépeket tartottak workstation-nek, mint most? Ezt teljesen. Csak a te fejedben statikus a "mobil workstation" definíciója, szerintem azért változik az idők folyamán. Vagy mit szeretnél még beleképzelni abba, amit írtam?

Én ugyan semmit nem képzelek bele... de azért a például a ATI Mobility FireGL T2 (T41p) egy radeon 9600 alapú kártya volt, a korában esetleg egy középkategória, és abból is a butább fajtából.
A T42p-ben már ATI Mobility Radeon X700 alapú ATI Mobility FireGL V5000.

Azzal vitázok, hogy leírtál egy kategorikus blődlit, bele sem gondolva, hogy akkor, amikor az IBM éra volt (ami több, mint 10 éve véget ért), mi minősült workstation-nek. Mobil workstation célokra tervezett, gyártott, használt szériák voltak az IBM korszakban is. Ennyi.

Ebben is igazad van, de ezeket ne nevezzük Workstationnak. Mert sem teljesítményben és sem tudásban nem értek fel az utána 2006/7-ben megjelent későbbi valódi WS kategóriához, ahol a hűtés is meg volt oldva, és választék is volt.

Hozzáteszem én is visszasírom azt a korszakot. A kedvenc IBM gépeimet akkor használtam.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#47) Tim82 válasza hallador (#46) üzenetére


Tim82
nagyúr

Oké. Tényleg csak arra akartam rávilágítani, hogy az akkori követelményeknek megfelelő mobil munkaállomás-kategóriába tartozó modelljei az IBM-nek is voltak, nem is egy. :R

Volt egyébként nekik is kísérletük arra, hogy asztali CPU köré építsenek Thinkpad-eket, ez volt a G széria (G40, G41) asztali P4-ekkel. Azért szerintem eléggé tisztában volt az akkori hűtési korlátokkal, ezt a kísérletet leszámítva a professzionáis felhasználásra tervezett gépeik mobll CPU-kra és GPU-kra épültek.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#48) Dr. Akula válasza sutszi (#14) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Mert ezt nem gagyisították el mint a konkurrenseit, így minőségi notebooknak nevezhető.

(#49) Dr. Akula válasza hallador (#26) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

A Fujit még sokáig fogja kísérteni a Siemens emléke, abból is az Amilo nevű házigagyi. Kell idő mire elfelejtik az emberek, és a márkanévre se úgy gondolnak mint a gagyi szinonímájára. Hiába más sorozat, a márkanevet lejáratta, igaz a konkurrencia azóta is azt teszi, de valahogy a Dellnél ott van hogy "amerikai, az csak jó lehet", a Thinkpadra szintén, kell még idő mire az emberek fejében átáll hogy ez már nem az, hanem kínai vacak.

(#50) hallador válasza Dr. Akula (#49) üzenetére


hallador
addikt

Ok, de ez max jól zárt nem gondolkodó elmaradt nemzeteknél van így... (Nem neveznék nevén). A LifeBook már a Fujitsu-Siemens korszakban is is jó volt, csak hát pl a magyaroknak mi f@sz fogalma volt erről. Ez abból is látszik amit írsz:

A Fujit még sokáig fogja kísérteni a Siemens emléke, abból is az Amilo nevű házigagyi. Kell idő mire elfelejtik az emberek, és a márkanévre se úgy gondolnak mint a gagyi szinonímájára.

A Fujitsu-Siemens -nek már 2005/2006-ban is volt LifeBook szériája, és semmivel nem volt rosszabb, mint a mai LifeBook, csak a magyarok nem ismerték, de az nem azt jelenti, hogy nem volt jó. Mert pontosan olyan jó volt, mint a többi Professzionális gép. És érdekes tőlünk nyugatabbra, nem a "gagyi" szinonimája volt, ja hogy a magyarok 0 Ft-ért akartak csúcsgépet venni? (A szocializmus hagyatéka, olcsón sokat, ha nem jó az sem baj... )

Hiába más sorozat, a márkanevet lejáratta, igaz a konkurrencia azóta is azt teszi, de valahogy a Dellnél ott van hogy "amerikai, az csak jó lehet",

A Dell, és a HP azóta is jó, konkrétan a ma kapható notebookok közül mindkettő jó (és nem olcsó). És még akkor sem sikerült elrontani a hírét mikor bejöttek a vékony EliteBook-ok, vagy amikor eltűnt a vastag Latitude 6000. Tulajdonképpen a Fujitsu minősége semmivel nem lett jobb azóta sesm mint 10 éve, hanem egyszerűen a Fujitsu Behozta a magyar piacra is a nagy tömegeknek a LifeBook E, és a Celsius H szériákat ennyi történt, de az már régen is jó volt. Csak hát a magyarok felfogása ugye.... Akik az Amilo abból is az occsssóóóó kategórián kívül semmit nem ismertek, mintha a szociban lennénk... Pedig az Amilo-nak is voltak komoly szériái, hogy az Amilo Pro szériát említsem, nem egyszer átcsomagolt LifeBook volt... Az első időkben.

És még azt sem mondhatod, hogy nem lehetett kapni, mert azért ha valaki tudta mi az a LifeBook 2006-ban is meg tudta venni Magyarországon is, de ugye egyszerűbb volt fikázni..

(#48) Dr. Akula

A Fujitsu azért elég messze van még a HP EliteBook 82/84/850, ZBook, Latitude, Precision gépek kínálatától. És a hozzájuk adott kiegészítők számától is.
Nem kellene általánosítani, mert a Dell, és a HP semmivel nem rosszabb, mint a Fujitsu. Supportban a Dell még előrébb is jár. Minőségben pedig nem tudom honnan veszel ilyen zagyvaságokat, hogy gyengébb lenne a Dell és a HP a Fuhitsu-tól? Ez egy hülyeség. A Lenovo már más kérdés....

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.