Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DraXoN


DraXoN
addikt

hmm... lehet ez a gyártóknak nem fog tetszeni (a felhasználóknak annál inkább) hisz egyszerűbb lehet az alternatív rendszerek későbbi frissítése ha már egyszer felkerült (ha jól érem a hír lényegét).

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#2) OPiiPO


OPiiPO
addikt

Baráti gesztusnak tűnik.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#3) pakriksz


pakriksz
őstag

tehát a gugli támogatásával mennek a modolt androidokra a frissítések? Az szép, jól is teszi a gugli, mert így ösztönzi a léhűtő semmirekellő gyártókat hogy fejlesszenek, ne csak azt sugallják hogy "ha új os kell vegyé új cuccot".

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#4) LouiS22


LouiS22
veterán

Van egy kis bibi, de lehet, hogy én vagyok figyelmetlen: [link] Hát ebből nekem az jön le, hogy ehhez a google-nak semmi köze... Ettől függetlenül a szolgáltatás maga zseniális. Szóval azt a félmondatot kéretik a cikkből eltávolítani :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#5) tomatos válasza LouiS22 (#4) üzenetére


tomatos
aktív tag

Én is így látom a helyzetet, hogy a google ehhez nem igazán szólt hozzá :)

XDA-s srácok okoskodták össze:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=29501085

[ Szerkesztve ]

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#6) Polllen


Polllen
nagyúr

Szerintem ez hatalmas. :)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#8) zsirfecske


zsirfecske
addikt

uhh, ez a cikk elég zavaros (a 2. mondat még hibás is), valóban nem igen tűnik google officialnak.

(#9) freemanone


freemanone
őstag

Hajrá XDA! :C Ez egy zseniális cucc! :R

(#10) FET-MEN


FET-MEN
veterán

na ez nagy okosság volt :)

Iphone 7

(#11) vanye válasza LouiS22 (#4) üzenetére


vanye
senior tag

A legutóbbi mobilarénás adásban Bog elmondta, hogy (An)Dante Németországból hírezik, mégpedig úgy, hogy munkába menet, (asszem) egy N8-ason, fejből írja meg a cikkeket. Ennek az a következménye, hogy egyrészt a cikkek minősége változó, másrészt pedig van, hogy a cikkíró rá sem néz a hír topikjára.
Ezek mennek. Meg a bárányfelhők.

Stern des Südens!

(#12) butyek


butyek
senior tag

OTA CM frissítési lehetőség nem lenne rossz.

&ρID with 10^100. Honor 6 H60-L04

(#13) DJGABI


DJGABI
addikt

+1, XDA-s cucc, azt hiszem tegnap futottam bele, zseniális cucc, de tényleg nem sok köze van a Google-hez...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.