Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Spancho


Spancho
őstag

Ez a játék tényleg nagyon pöpecül néz ki.
Még talán anno a Forza 3-at láttam az egyik bevásárló központban kiállítva , nem játszott rajta senki csak a 'garázsban' forogtak az autók. Azt hittem ,hogy valami igazi felvétel :D
A horizon meg mai napig nagy kedvenc itthon.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#2) danikollar


danikollar
őstag

Gyönyörű lesz és nagyon jó, az biztos!
Ezt a mondatot én kivenném a helyetekben: (egyedül talán a Project CARS szebb nála)
Ezt nem gondolja senki komolyan ugye? :))

(#3) myckie2 válasza danikollar (#2) üzenetére


myckie2
őstag

Ezt a mondatot próbálom már 8 óta értelmezni én is. Egy next-gen csúcsgrafikás játéknál, hogyan lehet szebb a Project CARS? :F

(#4) Zod tábornok válasza myckie2 (#3) üzenetére


Zod tábornok
csendes tag

meg kell nézni.legalább egyszinten vannak de a p.cars valóban bitangul néz ki...

(#5) orion1025


orion1025
őstag

Majd 2-3 év múlva jönnek az igazán szép játékok.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#6) Def26 válasza orion1025 (#5) üzenetére


Def26
félisten

:DDD. jó az aláírásod. gondolom te kaptad valamire... :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7) oriic válasza myckie2 (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tessék csak megnézni a képeket.

Plusz ugye jön nextgenre is a játék.

Live-Die-Respawn

(#8) Def26 válasza oriic (#7) üzenetére


Def26
félisten

Jó, de ez pc kép, nem xbox 360. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9) oriic válasza Def26 (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Izé, a Forza 5 sem X360-ra jön. Tippre teljesen biztos vagyok benne, hogy az X1-es verzió is így fog kinézni majd.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#10) danikollar válasza oriic (#7) üzenetére


danikollar
őstag

Azért én várnék mindkettő játékból egy végleges, terjedelmes gameplay videót, és utána döntenék, hogy melyik lesz szebb.

(#11) oriic válasza danikollar (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

PCarsból van már játszható verzió, de igazad van a végleges játék után érdemes majd dönteni.

Live-Die-Respawn

(#12) orion1025 válasza oriic (#11) üzenetére


orion1025
őstag

Ebben csak az a szomorú, hogy a Forza részeken kívül eddig más játszható szimulátor jellegű játék nem is volt....Forza 5-t is kiadhatnák 360-ra is ha egyszer 2014-ig van támogatottsága még a gépnek.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#13) Thodeus válasza orion1025 (#12) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Pont azokkal a dolgokkal nem birkózna meg a 360 ami a forza 5-öt forza 5-é teszi. Nem mellesleg ott van a 2-3-4-horizon.

(#14) orion1025 válasza Thodeus (#13) üzenetére


orion1025
őstag

És miért kéne a második és harmadik részét elővenni, ha ott a negyedik+a horizon?Nem mellesleg a Horizon messze áll a szimulátor érzéstől....

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#15) Thodeus válasza orion1025 (#14) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Ki mondta hogy vedd elő a 2.,3.-at? Szimplán felsoroltam, hogy van miből válogatni, ha pedig kell az új technológia adta újítások akkor veszel magadnak egy xone-t mivel 360-on erősen butítva lenne a graf+fizika+AI stb.

(#16) rocket válasza oriic (#7) üzenetére


rocket
nagyúr

Sajnos a Project CARS egy vicc lett mara, folyamatosan igernek fut-fat, allandoan csuszik a megjelenes (mostmar 2014), raadasul tartalom alig lesz benne egy Forzahoz kepest.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#17) Qbász válasza rocket (#16) üzenetére


Qbász
aktív tag

Viszont aki anno beszállt a projektbe (én is) az már régóta élvezheti azt ami eddig kész van belőle, a Forza 5. részét meg csak videón láthattuk.

[ Szerkesztve ]

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#18) rocket válasza Qbász (#17) üzenetére


rocket
nagyúr

Azt kifelejtetted, hogy penzert szaltal be, es jatszol minden fele beta build verziokkal.
Aztan nehogy a vegen elkaszaljak a jatekot felkesz allapotban, mert elfogyott a penz.

Az egesz Kickstarter rendszer ugy rossz ahogy van, penzt adsz, hogy segitseget nyujtsal a jatek keszitesehez, de semmi nem garantalja, hogy valoban a jatekra koltik, es azt se hogy valaha megfog jelenni.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#19) Qbász válasza rocket (#18) üzenetére


Qbász
aktív tag

Nem hiszem hogy elfogyna a pénz. Összesen 3,804,715 € jött össze de már régóta nem lehet beszállni a fejlesztésbe. A pénzemet viszont bármikor visszakérhetem.

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#20) rocket válasza Qbász (#19) üzenetére


rocket
nagyúr

Mibol adnak vissza ha mondjuk hirtelen 5000 ember kihatralna?
Azt meg tovabbra se ertem mi garantalja, hogy a fejlesztesre koltik az osszes penzt.

Tavaly megkellett volna jelenjen a jatek, most meg mar 2014-re igerik, mire megjelenik egy lesz a tucat kozul.
Az eddigi gameplay videok alapjan semmi extrat nem latok a jatekban, grafikailag se mondhato kiemelkedonek, szep allokepeket minden fele nezetbol lehet a Forza 4-ben, es a GT5-ben is csinalni.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#21) orion1025 válasza Thodeus (#15) üzenetére


orion1025
őstag

A válogatást nem mondanám, mert a 2-3-4 egy és ugyanazon játék, semmiben nem különböznek egymástól a grafikától eltekintve.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.