Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Steven


Steven
addikt

nemtom másnál jelentkezett e de nálam chorme alatt iszonyat nagy a pingem, valami 400-500
más böngészők ... akármi 40-50 ... ha nem mérem akkor is érzékelhető hogy gondolkodik egy sort aztán tölti az oldalalt

nem vágom mitől lehet (persze most nem a mostani javított verzióról beszélek)

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#2) D. Balazs válasza Steven (#1) üzenetére


D. Balazs
tag

Nálam kemény 7 ms a ping. Szóval valószínűleg a probléma nálad áll fenn, vagy abban a verzióban, amit használsz.

(#3) Steven válasza D. Balazs (#2) üzenetére


Steven
addikt

pont múlt héten töltöttem le megint és ugyan úgy fen állt :F, az ok számomra ismeretlen ...

Opera , opera beta , fire fox , stb sehol nem tapasztalom csak itt... mokás :)

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#4) D. Balazs válasza Steven (#3) üzenetére


D. Balazs
tag

Írj a Google-nak. Hátha tudnak rá valami egyszerű megoldást. Tuti válaszolni fognak.

(#5) Steven válasza D. Balazs (#4) üzenetére


Steven
addikt

amikor letöröltem írtam... (a miért törli kérdésre)
Ez ilyen érdekes furcsaság ... gondoltam megosztom ... azt ,hogy nem használok chorme-t még túl élem, talán...:D ;]

Viszont igaz tényleg nem rossz bár szerintem manapság szinte mindegyikről elmondható ue ez....

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#6) hemaka


hemaka
nagyúr

Már azt nyomom tegnap óta :D

(#7) S-eye


S-eye
senior tag

Épp tegnap frissítettem hármasra,most meg itt a négyes.Érezhetően gyorsabb mint a Firefox.

(#8) zoo8800


zoo8800
veterán

Tegnap én is frissítettem, 3-ról 4-re.
Semmi szembetűnő változás nincs, csak a könyvjelző szinkronizálás.

Eddig se volt lassú :D

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#9) ntomka válasza zoo8800 (#8) üzenetére


ntomka
nagyúr

+ Kiterjesztések, ha nem tűnt fel. :U

ツ Headphones on - World off

(#10) Csakénvagyok


Csakénvagyok
őstag

Az új funkciók egyelőre csak Windowson érhetőek el a végleges változatban, a Linux-felhasználóknak ehhez a bétát kell futtatniuk,...

Na, én úgy tudom Linuxos csak elve beta van, végleges még nincs. Ebből a mondatból viszont az jön le hogy a véglegesben még nincs benne, csak a betában.

(#11) dajkopali válasza Csakénvagyok (#10) üzenetére


dajkopali
addikt

jogos kifogás :R

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#12) zoo8800 válasza ntomka (#9) üzenetére


zoo8800
veterán

Jogos :)
Kiterjesztéseket nem használok.

rip and tear, until it is done

(#13) Vargnatt


Vargnatt
tag

Milyen érdekes, hogy eltüntették a 'Böngészési előzmények törlése' menüpontot... nehogy már egyszerűen törölni lehessen, másszunk be érte a beállításokba! Cseles. :U

Valahogy még mindig nem tudok igazán megbízni abban, hogy nem 'telefonál haza' a króm. Update-et is letiltottam, nekem ne dolgozzon a hátam mögött. Majd főverzió frissítéskor manuálisan, úgyse használom olyan gyakran.

Tudom, nem kötelező használni, viszont amíg a 10.5-ös végleges Opera nem jön ki, addig a gyorsasága, és a villámgyors indulása miatt néha mégiscsak rávetemedek.

Esetleg még addig inkább felrakom az IRON-t...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. (Mohandas Gandhi)

(#14) Sweet Lou 6 válasza Vargnatt (#13) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Ugyanígy vagyok vele. Operát használtam évekig, de most nem valami gyors a netem (2 Mbps), és kell a gyorsaság.

sweetlou6.wordpress.com

(#15) julius666


julius666
addikt

A fejlesztők szerint az amúgy is a sebességéről híres Chrome még gyorsabb lett: az utolsó stabil verzióhoz képest 42 százalékkal

Na ez azért (ha tényleg igaz), elég kemény! :Y

(#16) Vargnatt válasza Sweet Lou 6 (#14) üzenetére


Vargnatt
tag

Szerintem azért ne mondj le teljesen az Operáról, próbáld ki a 10.5 pre-alpha-t, sebességben már most majdnem veri a krómot. Ha nem akarsz ilyen korai tesztverziót telepíteni, akkor töltsd le a hordozható változatát, amit a Magyar Opera Blog lelkes szerkesztői raktak össze. Nagy dobásnak ígérkezik, feltéve, hogy még úgy nyár elejéig elkészülnek vele... Persze most még elég bugos, és instabil, de legalább ízelítőt nyújt a várható sebességből.

Amúgy ma búcsút intettem a Chrome-nak, elküldtem nekik az uninstall utáni visszajelzést, és lecseréltem az Iron-ra. Lehet, hogy paranoiás vagyok, de így nyugodtabban alszom (na nem mintha eddig álmatlanul forgolódtam volna emiatt... :N )

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. (Mohandas Gandhi)

(#17) Sweet Lou 6 válasza Vargnatt (#16) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Igen, kipróbáltam a 10.5-öt és az is biztos, hogy amint megjelenik rögtön váltok rá (nagyon tetszik). Viszont addig Chrome, mert hát pre-alpha, ráadásul Linuxon futtatnám.

sweetlou6.wordpress.com

(#18) Vargnatt válasza Sweet Lou 6 (#17) üzenetére


Vargnatt
tag

Ja, úgy már értelek. Mondjuk a linuxos pre-alphat még nem teszteltem rendesen, de annak is eljön az ideje. Eddig még csak egy snapshotból volt Linux-build, ha jól emlékszem.

Viszont Linuxra még a Chrome is csak béta emlékeim szerint. Persze egy béta azért már jóval használhatóbb, mint egy pre-alpha, értem én.

[ Szerkesztve ]

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. (Mohandas Gandhi)

(#19) Sweet Lou 6 válasza Vargnatt (#18) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Konkrétan ezt használom:

Azt hittem instabil lesz, de tévedtem. Ez is azt bizonyítja, hogy a Chrome névleges verziószámugrásai elég sűrűek.

sweetlou6.wordpress.com

(#20) Vargnatt válasza Sweet Lou 6 (#19) üzenetére


Vargnatt
tag

Jól látom, hogy ez már egy 5.0-ás stabil verzió? :Y

Akkor én rendesen le vagyok maradva e téren... :B

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. (Mohandas Gandhi)

(#21) Sweet Lou 6 válasza Vargnatt (#20) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Igen az 5-ös, de még beta. Ezért is hittem rá azt, hogy instabil lesz. Kellemes csalódást tapasztaltam szerencsére. Egyébként nem neagyon veszek észre semmi változást a 4-eshez képest. :) Szóval nem vagy lemaradva.

sweetlou6.wordpress.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.