Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rycsyke


rycsyke
csendes tag

hát nekem akkor se jött be annyira :( az egyetlen jó cucc rajta, h magyar nyelvű

"aki nem tud úszni, ne másszon fára me' elüti a villamos" PSnick:ritariboHU

(#2) Kriccs válasza rycsyke (#1) üzenetére


Kriccs
tag

Hát nem is a PC-s verziót szeretik ennyire. Persze mivel multiplatform rengeteg fogy belőle a neve miatt. Nextgenre fogy legjobban, mert csak oda csinálták meg normálisan.

(#3) Ice!?


Ice!?
őstag

Hát igen, a nintendo-s játékok még mindig kelendőek. :K

(#4) mephi666


mephi666
nagyúr

hát ez pc-n szerintem idegölően béna lett... az irányítása valami ritka sz@r... beállítottam ugyanúgy, mint a 2001 előtti fifákat, de nagyon gagyi... pl néha, amikor egyenesen előre akarok passzolni, nem egyszer csinált olyat, hogy a másik irányba megindította az ellenfél támadóját, amiből gólt is kaptam... (ja, meg hiába próbálok bizonyos irányba passzolni az üresen levő embernek, gyakran egy ellenfél játékosnak adja a labdát... persze másik irányba) na, meg csomószor hiába akarok a védővel odalépni az ellenfélnek, sokszor semmit nem csinál... a saját kapusom meg rengetegszer úgy szerelt, amiből büntető lett... engem idegesít ez a játék... a régi fifákat szerettem, de ez valami nagyon béna pc-n... :( a statisztikák is általában olyanok, hogy 12 kapuralövésemből 3 kapufa, 0 gól, az ellenfél meg 2támadás/2gól a védők/kapus bénázása miatt...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) puttputt válasza rycsyke (#1) üzenetére


puttputt
őstag

Elég béna lett szegény.
Oltári nagy hibákat nem találtam még benne (a menükezelés legalább egyszerűsödött és nem kér minden "lélegzetvételnél" megerősítést..., stb.), viszont lehetne hirdetni egy nyereményjátékot, hogy ki tudja felsorolni a játékbeli differenciákat az elődökhöz (közvetlen elődhöz) képest.
A magyar kommentár is szinte ugyanaz, mint a 09-ben, pár eltérés van csak.
Elég kiakasztó pl., ha 3. meccsen zsinórban ugyanaz a beköszönő... :U

Ezek is érdekesek:
Legalább látjátok, hogy néz ki 1024-es felbontáson, minden max. Elhiszem, hogy tartalékolják a "puskaport" a következő 50 évre, de háát... Azért 2009 végén már illene ennél... :D

Az Atletico csatára lesen volna? ;] :DDD Elég érdekes helyen "tanyázik".

Az ezt megelőző hsz.-re: Az irányítást szépen visszatoltam a régi típusúra, azzal már nincs gond legalább. Az alap valóban szörnyű.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#6) mephi666 válasza puttputt (#5) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát a grafika tényleg vicc... a közönség ugyanolyan "papír", mint '98-ban... meg nekem olyan bugok voltak, hogy 1-2 hülye kameraállásból a kapufa valahogy "átvilágított" a játékosokon :) meg angol bajnokságot kezdtem és olyan tűző napsütés van, hogy csak na... az eső meg nemondjam, milyen sz@rul néz ki szerintem... ha pattog a vízen a labda, valami irtó gyenge toccsanásokkal teszi... mintha 10évvel ezelőtt járnánk :(

(ui. irányításra tudnál jó tippeket adni? lehet, hogy csak én voltam a béna és félrekonfigoltam :F mondjuk 1 screenshot nagyon sokat segítene a controlsról :B )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) puttputt válasza mephi666 (#6) üzenetére


puttputt
őstag

Van egy ilyen is . :)
Igaz, nem tudom, teljesnél mennyire szabja át, de elvileg...

Más: [link] ;]
(Bár azon a szinten, ahol játszom, pont jó..., nincs rá szükség. Nem is győzök 10:0-ra, de nem kalapálnak el annyira.)

Én a szokásost:

E=gyorsulás
D=rálövés-nagy előre/visszarúgás
A=hosszabb passz
S=rövid passz

Ez így elég, vagy legyen shot?

Ja! Majdnem kihagytam: Azt "bírtam", mikor elkezdett havazni, majd néha be-bevibrált a kép, aztán így lett napsütés... Vagy a lámpák kapcsolódtak fel (égtek ki)??? :U
Ez a vibrálás elég zavaró, igaz, tényleg ezzel óhajtották jelezni az időváltozást.

Az átszaladás másik játékoson/bírón szintén gyakori baleset.

Állítólag olyat is tapasztaltak, hogy oldalhálóból lett gól...

Van benne pár " Kaka' " dolog... :U :DDD (Hogy a "Hajdúbé" humorral éljek.)

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#8) mephi666 válasza puttputt (#7) üzenetére


mephi666
nagyúr

na, így már jobb :) de azért vannak néha fura dolgok a játékban... pl amikor a hülye kapusom kifutott olyan labdákra, hogy csak néztem... meg a sok kapufa zavar nagyon... elraktam a manchestert 6:4-re a pool-lal, de 4-5 kapufát is lőttem közben...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) mephi666 válasza mephi666 (#8) üzenetére


mephi666
nagyúr

azért a random még mindig nagyon sz@r... 9kapuralövés, amiből 4 kapufa és 1 gól... mindet fogta a kapus... :( az ellenfél meg 4támadás/4gól... a kapusom egyet nem fogott... és kapott is egy büntetőt az ellen, amit belőtt... nem tudom mit csinál a saját kapusom néha, de nagyon béna... és a helyzeteim 1v1-ben voltak főleg és mégis kimaradtak

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) bivalyolo válasza mephi666 (#6) üzenetére


bivalyolo
őstag

szerintem feleslegesen szenvedsz vele..ugyanez volt egy az egybe a 09-be is..a védők egymásba szaladnak, oldalhálóból gól meg még 1 rakás buta hiba ami idegesítővé teszi a játékot.

"Let's agree to disagree!"

(#11) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Eszméletlen! Miért kedves britek? Azért, mert futball fanatikusok vagytok azért még nem kell megvenni ezt a szart! Vegyétek már észre, hogy ugyanaz, mint a 09! Ezért megy jól az EA szekere! :( :(((

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#12) puttputt válasza mephi666 (#8) üzenetére


puttputt
őstag

Most kivételesen a spanyol bajnokságot kezdtem, a Reállal. Amúgy, a Man.-t szoktam választani.
Nos..., igen. Az előttem szóló kollégának igaza van, kevesebb "support" kéne és talán több javulást látnánk. Amíg a jónépnek ez is elég, meg éljenzi, addig...

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#13) RootRulez


RootRulez
félisten

Hát a fifa10 nálam még csak integrálton ment, (ma veszek VGÁ-t) így annál csak szebb lehet :K

═════════════════════════════════════════

(#14) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Ehhez kell ilyen gépigény? :F :U A FIFA 2001-hez elég volt ennyi is ;] :O

(#5) puttputt: 2. képen nyomja a fekvőtámaszokat a gólvonalon? :DDD

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.