Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lujó55


lujó55
őstag

NVidia-éknál pénz áll a házhoz :DDD

(#2) nbg


nbg
senior tag

Azert mobiltelefonba kicsit "vastagnak" tartom a Tegrat.
Bar aztan ki tudja? Lehet meg pont elmegy...

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#3) detroitrw


detroitrw
addikt

én az okostelókat várom
remélem a htc, acer is hamar rácuppan :U

(#4) lionhearted válasza nbg (#2) üzenetére


lionhearted
őstag

Lehet ezért választották az alacsonyabb fogyasztású, és ezzel együtt gyengébbet.
De ha jól sejtem, nem belépőszinten. :D

Tegnap még működött...

(#5) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Csak jönne már végre annyi tablet, ami komoly árversenyt hoz.
És itt nem arra gondolok, hogy 240-ről letornásszák az árát 199.999-re.:)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#6) zazahoho válasza z0d1AK (#5) üzenetére


zazahoho
őstag

jaja,kb 100 dolcsis árért nagyon elgondolkodtató lenne :K

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#7) z0d1AK válasza zazahoho (#6) üzenetére


z0d1AK
veterán

100$-ért olyan is, tudom.
De én 50-60K körül nem szégyellnék kiadni pénzt egy normális hardverrel rendelkező tabletre, amit használni is lehet.
Persze a 7-10" közti kapacitív kijelző nem olcsó. A rezisztívvel meg sehol sem vagyok.:F

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#8) zazahoho válasza z0d1AK (#7) üzenetére


zazahoho
őstag

kapacitív kijelzőkről olvastam,hogy lassan azért fognak esni az árak :K ,csak győzzük kivárni,és akkor még kérdés milyen hardvert tesznek mellé :F

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#9) Peat;) válasza z0d1AK (#7) üzenetére


Peat;)
veterán

Szerintem hamarosan jönnek a kínai gyártók komolyabb darabjai. Csak 7"-os rezisztívvel, de már megjött az első komolyabb fecske(Wits A81E), android 2.2-essel, a8-as procival, gps-el. Még közel nem tökéletes, de ez most 210 dollárért több mint bíztató. Az nvidia szerintem itt követi el a hibát, drága és csak nagy gyárakkal hajlandó tárgyalni.

[ Szerkesztve ]

(#10) z0d1AK válasza Peat;) (#9) üzenetére


z0d1AK
veterán

Azért a kínai cuccok nem is mindig tiszták jogilag. Illetőleg gyakran azért olcsók, mert a felhalmozódott raktárkészletet használják fel, így lefölözve a készletet.

Viszont rezisztív kijelzővel nem egy élmény.
Az Eken m001-en is elég nyögvenyelős, azzal a 600mhz procival meg főleg. Ennyit és a 99.99USD

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#11) schawo


schawo
titán

A kémeknek elég tuti műtermeik vannak. De az is lehet, hogy 3D Studio kémfotót sikerült készíteni.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#12) DemonDani


DemonDani
addikt

Ismét meg ejtem, már már megszokott hsz.em...
Mi a f@sznak itt van ez és nem a MobilArenan?

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#13) siriq válasza DemonDani (#12) üzenetére


siriq
őstag

Mondjuk itt tabla PC-s alkalmazasrol is szo van. Az viszont nem tartozik a telefonok koze. Szemely szerint is beruhaznek egy ilyen tabla PC-re. Tul sok igenyem igazabol nincs. Mkv lejatszas legyen(1080p tamogatassal, igy ha megvan a csatlakozasi lehetoseg tv-re vagy monitorra), GPS, jol bovitheto legyen es a flash is mukodjon(meg az alltalanos).

[ Szerkesztve ]

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#14) HummeRC válasza DemonDani (#12) üzenetére


HummeRC
senior tag

Mondjuk azért, mert semmi keresnivalója ott. TabletPC. Tehát számítógép. Valamint hardverről szóló hír. Ez pedig elsősorban a Prohardver profilja. Mobilarénára azok a dolgok valók, amik elférnek a tenyeremben és/vagy kapcsolódnak a mobiltelefonokhoz. Szerintem.

(#15) DesertDog válasza HummeRC (#14) üzenetére


DesertDog
tag

Ha a Neumanni elveket nézzük, akkor a mobiltelefonok meg számítógépek, úgyhogy itt a helyük. Esetleg össze lehetne fésülni a két szekciót.

(#16) Sanyix


Sanyix
őstag

"Fellendülhet a Tegra XXX iránti kereslet" mintha 1 éve is ezt mondták volna... és mi történt? Semmi...

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#17) Duree


Duree
veterán

Talán majd ebben a szegmensben sikert érnek el,mert a pc piac csupa kudarc

duree54

(#18) Sanyix


Sanyix
őstag

azért jó lenne ha ebben a szegmensben találnának helyet, legalább a pc játékoktól eltakarodnának a retkes pisixükkel együtt ;]

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.