Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) deja vu


deja vu
addikt

Nem hiszem, hogy az XD93 kimarad a frissítésből. 2016-ban az volt a felső kategória a Sony-nál.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#2) flashpointer


flashpointer
őstag

inkabb azt oldanak meg hogy inditaskor ne szaggasson fel percig a menu a frissitesek keresese miatt.

(#3) elefant válasza flashpointer (#2) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

elvileg a sebességen és a stabilitáson is javítanak

(#4) elefant válasza deja vu (#1) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

:R

tőlük kaptam az infókat biztos kifelejtették. köszi!

(#5) modeller


modeller
aktív tag

"Bluetooth Audió támogatás (A2DP)"

Érdekes, hogy a philips ezt már sokéve megoldotta a saját androidos tv-in.

(#6) Chrys_


Chrys_
addikt

A hangalapú keresés hogy működik ezeknél a készülékeknél? Van a távirányítókban mikrofon?
A Harmony Elite univerzális távirányítóban pont ezt hiányolom, ezért van használatban mellette az Amazon Fire HD saját eszköze is.

(#7) zseko


zseko
veterán

Azért az első kettőnek és az utolsó előttinek alap dolognak kellett volna lennie.

HR24.hu

(#8) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Több felhasználó egy tévén: több Google fiókkal is beléphetünk televíziónkba. - így is van, éljenek az adathalászok! :))

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#9) Razi válasza Chrys_ (#6) üzenetére


Razi
tag

Igen, beépített mikrofon van a távirányítóban.

(#10) hyperspace válasza flashpointer (#2) üzenetére


hyperspace
őstag

Már ha bekapcsolod a TV-t, vagy ha az egész rendszer újraindul? Nekem 2015-ös Sony-m van, és ha újraindítom, akkor szaggat az elején, gondolom mert elindulnak a háttér folyamatok, de sima bekapcsolásnál nincs ilyen. Ezt csinálta 5-ös, és ezt csinálja 6-os verzióval is.

Nem láttam esélyt arra, hogy a 2 éves TV-k is megkapják, nincs is rá nagy szükségem. De az új mindig jobb. :)

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#11) etohun válasza modeller (#5) üzenetére


etohun
aktív tag

Nem csak androidoson

(#12) #56573440 válasza macilaci78 (#8) üzenetére


#56573440
törölt tag

Jah hiszen a tvgyártók egy jelentős része nem gyárt telefont is, ahol pont ezeket az adatokat megtalálná ha akarná?

Persze minek külön user, annyira primitív dolgokra mint külön feliratkozások kezelése yt alatt, hiszen nézheti asszony az enyémet is, minek külön kezelni a böngészési előzményeket és bookmarkokat, ha izzadhatok minden port.hu gépelésekor, vagy nézhetem hogy mikor lett néptánc mappám, hogy a telepített programokról ne is beszéljünk.

Ez alapvetően egy default dolog kellett volna legyen szerintem, mert a tv-t nem egy ember szokta használni egy fajta dologra. Legalábbis nálunk.

(#13) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Ezek szerint a W80 sorozat nem kap már semmit? Szuper...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#14) Steven


Steven
addikt

Verzió szam? Ez a sima 6.2 ala android 7 amit a sony honlapjáról le lehet tolteni? Hete vettem 55s sonyt es a honlapjujril tudtam updatelni...ota nem ajanlotta fel

Cikket lehetne boviteni...

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#15) gulupeti


gulupeti
senior tag

Akinek 2015-ös tv-je van, az pedig menjen a k. anyjába... :D Hiszen azóta már megvehette volna a 2016-os vagy a 2017-es modellt is, bizonyára így gondolják a gyártók.
Komolytalan a gyártók hozzáállása és itt nem csak a Sonyra gondolok. Évről-évre újabb és újabb és újabb modell, de minek... Támogatás kb. zéró. A képminőség pedig nemhogy javulna, hanem visszafelé fejlődik. Felhősödés 2017-ben, vicc. És ahogy hallom nem csak a 120 ezer forintos termékekkel van baj, hanem akár 5-600 ezer forintos "prémium"-nak nevezett készülékekkel is.

(#16) szzoo válasza elefant (#4) üzenetére


szzoo
tag

Elvileg a teljes "Android TV Lineup" megkapja a frissítést, beleértve a 2015-ös és 2016-os modelleket is. Az XD93 pedig nem kimaradt, csak később érkezik a frissítés.

Forrás:
http://sony-eur-eu-en-web--eur.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/140771
NOTE: Nougat 7.0 will also be released on our remaining Android TV line-up within the fourth-quarter (Q4) of 2017.

http://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1484553703
Sony: Android TV 7.0 coming to 2017, 2016 & 2015 TVs

[ Szerkesztve ]

(#17) berVi válasza szzoo (#16) üzenetére


berVi
senior tag

Hat en ezt hiszem, ha latom, addig csak igergetes... :(

(#18) Fall-N válasza gulupeti (#15) üzenetére


Fall-N
veterán

Ezért örülök, hogy Philipset vettem. Már nem idei modell és mégis kap frissítéseket. Legutóbbi óta nagyon gyors feláll a rendszer. Mondjuk marad Lollipop verzión, de nem baj, mert jól működik.

(#19) szzoo válasza berVi (#17) üzenetére


szzoo
tag

Meglátjuk. Most úgy tűnik, hogy SoC-tól függ:
MediaTek MT5891 (XD70, XD75, XD80,...) - 2017 június 30-ig
MediaTek MT5890 (tavalyi flagship XD93, XD85, 2015-ös W85C/W80C, ...) - 2017Q4

[ Szerkesztve ]

(#20) szzoo


szzoo
tag

Az Android 7.0 (Nougat) operációs rendszer tervezett bevezetése Sony Android tv-kre – 2017. június 27.

2016-os Sony Android tv-k: SD85, XD85, XD93, XD94 sorozat
2015-ös Sony Android tv-k: W75C, W80C, W85C, S80C, S85C, X80C, X83C, X85C, X90C, X91C, X93C és X94C sorozat
A szoftverfrissítési ütemterv 2017 őszén kerül bejelentésre.

(#21) szzoo válasza Fall-N (#18) üzenetére


szzoo
tag

Frissítések azért vannak. Utolsó frissítés 2017.06.27-én jött: HLG HDMI esetén, csökkentett input lag, stb. 2015-ös modellekre is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.