Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Postas99


Postas99
senior tag

Ez most vicc? Tényleg elb@ssza a lenovo a márkát ezekkel.. Erre mi szükség?

(#2) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Az alap C is 2 verzióban fog jönni - régiónak megfelelően 3 vagy 4G elérhetőséggel. Árnál 50-80 dollár között, de mindenféleképpen 100 dollár alatt prognosztizáltak. Le akarnak majd fedni gondolom minden kategóriát. :DDD

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#3) Fred23 válasza Postas99 (#1) üzenetére


Fred23
nagyúr

Hol éltél eddig? Már régen elb@szta! Nálam akkor, mikor a Moto G-ből ugrott a vízállóság.

(#4) mackoman


mackoman
tag

Moto G5-G5 plus teszt várható ?

(#5) nico9519


nico9519
tag

Az mondjuk érdekelne, hogy a Z készülékeken kívül miért néz ki minden Moto úgy mint egy 2011-es telefon :U Nálam például a G5 Plus ezért esett ki, pedig a belseje jól sikerült.

(#6) Diokhan


Diokhan
addikt

Én azt nem értem, hogy "régiótól függően 1 vagy 2 GB rendszermemóriával"...

Az, hogy én a világ melyik részén vagyok miért befolyásolja azt, hogy mennyi memóriát tesznek a készülékbe...?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#7) Béééla


Béééla
őstag

32 bites MediaTek alapokkal, 1 GB rendszermemóriával, ami így első hallásra nem biztos, hogy tud annyira olcsó lenni, hogy létjogosultságot nyerjen. Cserébe rengeteg színben várható.
Ú-ú-ú-ú én hupilila kalap kakit kérek mert az sokkal jobb mint a szürke kalap kaki!!!

Bélabá

(#8) Obyboy válasza Diokhan (#6) üzenetére


Obyboy
addikt

Ezt én sem fogom megérteni soha... :W

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#9) Soybex


Soybex
őstag

Az a hàtlap de rusnya :DD

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#10) vimes válasza Diokhan (#6) üzenetére


vimes
senior tag

Azért, mert teszem azt ha indai lennél, nagy valószínűséggel nem tudnál drágábbat megfizetni. Szerintem a sima C nem is lesz kapható a fejlődő országokon kívül. De a C plusnak elég nagy a valószínűsége, hogy itthon is felbukkan majd.

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#11) Diokhan válasza vimes (#10) üzenetére


Diokhan
addikt

Nos akkor ha valóban ez a nézőpont, és így haladunk kicsi országunkban, akkor pár éven belül hozzánk a belépő szintű telefonokat is csak papíron fogják hozni. (Nem politikai hanem magánvélemény.)

Egyébként meg ha nincs pénze, akkor vegyen olyan telefont, amit olcsóbban adnak. Kínait pl...
Jó, hogy nem állok oda Tim Cook elé, és mondom neki azt, hogy "Te Tim, figyu mán'. Nekem nincs 2000 dollárom az új iPhone 9-re, csinálj már nekem olyat, ami csak 300 dollárba kerül". Lenne benne egy VGA kamera, 640x480 kijelző, egy 500Mhz-es 1 magos processzor és 256Mb ram. De alma logó lenne a hátulján, mert azt kell megfizetni. (Érezzétek a szarkazmust, jómagam mániákus alma használó vagyok)

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#12) janeszgol válasza Diokhan (#11) üzenetére


janeszgol
félisten

Arra nem gondoltál, hogy elképzelhető az, hogy nem egyszerű megszerezni a Xiaomi és társait? Ha jól tudom az indiai piacon nincs is jelen a "jóáras" márka. Nem mindenkinek van netelérése, bankkártyája, szóval ha beviszik, megveszik kéz alól.

A cikkben említett meg megjelenik hivatalosan is ott. Természetesen hiába vannak több, mint egy milliárdan, maga a piac nem egy milliárdos a fent említettek miatt.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#13) pit stop válasza mackoman (#4) üzenetére


pit stop
addikt

Bog azt mondta Veletech-es előadáson (és videóban, ami szintén fent van), hogy májusban jönnek Európába és hozzánk. Gondolom akkor lesz..

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#14) Diokhan válasza janeszgol (#12) üzenetére


Diokhan
addikt

De gondoltam, csak furcsának tartom.
Régebben sok doksit láttam indiai falvakról, városokról, hogy milyen körülmények közt élnek azok az emberek, a mindennapokban mekkora mértékű nélkülözért kell elviselniük, de mobilja mindnek van, meg autója. Az a legfontosabb...

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#15) janeszgol válasza Diokhan (#14) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen és nem akartam elhinni, de azt olvastam hogy sokat telefonálnak. Náluk a GSM hívás nélkülözhetetlen. :)
Mint Brazíliában. Ott nem ritka a 3 simes telefon sem, mert igény van rá.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#16) ghiottone válasza janeszgol (#12) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Indiában a Xiaomi jelen van gőzerővel. A Redmi 4A például 13-án indul az ottani amazonon 5999 rúpiás áron (az kb. 24 ezer forint).

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#17) vimes válasza Diokhan (#11) üzenetére


vimes
senior tag

Egyébként meg ha nincs pénze, akkor vegyen olyan telefont, amit olcsóbban adnak. Kínait pl...
??
Pont a cikkben említett sima C variáns az a bizonyos telefon, amit olcsóbban adnak.
Valaki itt 50-80 dolláros árról beszélt. Hova vegyen szerencsétlen annál olcsóbbat? :D Kínai belépőszintű telefonok, amiket a fórumlakók nagy része ipari hulladéknak, használhatatlan szemétnek tart, sem olcsóbbak.
Amúgy nem értem az eredeti hozzászólásod egészen. Most neked a különböző variánsokkal van problémád(?). Attól hogy a jobb specifikációs C-t C plus helyett valami totál más néven hoznák forgalomba, azzal változna valami? Mellesleg, ha úgy érzed igen, akkor örülhetsz, mert ott az a 'plus' szócska a 'nagytesó' nevének végén. Tehát ha úgy nézzük nem is egy modellről van szó, hanem kettőről... így régiónként elterő variánsok sincsenek - egyik régióban ezt a modellt hozzák forgalomba, a másikban meg a másikat.

"Nos akkor ha valóban ez a nézőpont, és így haladunk kicsi országunkban, akkor pár éven belül hozzánk a belépő szintű telefonokat is csak papíron fogják hozni."
Lásd mit írtam, mi a véleménye itt sokaknak a mai belépőszintről. Ha reprezentatív lenne az itteni vélemény, hamarosan már a középkategóriát is csak papíron hoznák ide, nem csak a belépőt ;]
Kicsit objektívabban: komolyan nem hiszem, hogy a sima C jönne ide. Így is lehet már kapni elég 1GB/MT6580 kombót (gondolom ez lesz a sima C-ben, ha még 4G-re sem képes), ha valakinek az elég, ráadásul jellemzően HD kijelzővel, és nem ilyen alacsony felbontással, amit a C fel tud mutatni.

[ Szerkesztve ]

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#18) joey04


joey04
titán

Szegény Moto... Borzasztó amit a Lenovo csinál vele. :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#19) Matada2.3 válasza ghiottone (#2) üzenetére


Matada2.3
veterán

Inkább ezt a telefont fednék le. Jó sok földdel.. ;]

Finn the human

(#20) kromatika


kromatika
veterán

Igen csak csúnyácska.

(#21) Balint729


Balint729
csendes tag

Egy piros C Plusra még lehet, hogy be is neveznék

Sokan rettenetes embernek tartanak engem. Pedig gyermeki szívem van. Az íróasztalomon egy befőttesüvegben...

(#22) kromatika válasza joey04 (#18) üzenetére


kromatika
veterán

+1.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.