Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kondás


kondás
tag

Ez az , ügyesek vagytok gyerekek :C

(#2) nemlehet


nemlehet
őstag

Érdekes koncepció. Mondjuk szerintem nem fog megfelelően működni, mert a legtöbb ember nem seedel. A zárt körű torrent oldalakon élnek sokáig a torrentek normális sebességgel, ha nyilvános oldalról akarsz leszedni egy 2 éves torrentet akkor kb esélytelen vagy. Ha meg nincs szükség szerverre, akkor nem hinném, hogy lehet zárt "csoportokat" létrehozni innentől meg előáll a torrent legnagyobb gyengepontja.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#3) #51736960 válasza nemlehet (#2) üzenetére


#51736960
törölt tag

én a pb-ről régebbi dolgokat is töltöttem már le, elég, ha pár fanatikus seedeli a cuccot. persze lassú lesz, de az ilyen esetekben a sebesség nem szempont.
premier cuccnál meg úgyis van sokezer seeder...

btw itt van egy új pb reinkarnáció, amennyire tudom, hivatalos: [link]

[ Szerkesztve ]

(#4) kondás válasza nemlehet (#2) üzenetére


kondás
tag

Nő a sávszél meg a vincsik mérete , és jönnek az egyre alacsonyabb fogyasztású NAS-ok is , szerintem egyre többen tolják majd vissza a dolgokat.

(#5) petipetya


petipetya
nagyúr

Örvendetes hír. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#6) Rimuru válasza nemlehet (#2) üzenetére


Rimuru
veterán

Most kezdtem el leszedni egy elég ritka diszkográfiát, ilyen 7-8+ éves torrentek 1-2 seeder. 23:23-kor indítottam el 7 torrentet ebből 2 már lent van 3 fél órán belül meg lesz, 2 jelenleg sehol, szerintem ez elég jó arány úgy hogy torrentz segítségével kerestem. Természetesen van mellette sok halott is de így is megtaláltam őket elég könnyen.

Vigyázat, csalok!

(#7) Giovan!


Giovan!
addikt

Egyértelműen ez a jövő,a gond csak az,hogy nem seedel senki.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#8) montyx válasza nemlehet (#2) üzenetére


montyx
aktív tag

szvsz az lenne a legjobb megoldás, hogy aki már régebben letöltötte, az kapna egy pinget, hogy figy, egy csóresz le szeretné szedni. segítenél neki?

Aláírás

(#9) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Egyszerű azt írni, hogy nem seedel senki, csak éppen nem igaz és a jövőben méginkább nem lesz az. 2-3 éven belül mindenhol eléggé tempós internet lesz ahhoz, hogy egy legyintésnyi "aggodalmat" okozzon csupán, ha seedben hagysz néhány torrentet.
Ezt magamról tudom. Míg a 10/1 volt a maximum, kétszer is meggondoltam mi marad a kliensben, de mióta full gigabit van fel/le, azóta egyáltalán nem hat meg a dolog, futja a seedelésre bőséggel.
Az elképzelést mindenképp díjazom és kíváncsian várom az első éles használatbeli tapasztalatokat.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#10) Dr. Akula válasza Petyyyyy (#9) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

"mióta full gigabit van fel/le"
Ez itt Hungarisztánban nem életszerű.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.